Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGULA5

MAMUSKI0 IMOINKA DLA DZIEWCZYNKI I CHLOPCZYKA PORADZCIE MI

Polecane posty

PODOBA MI SIE ZUZIA A DAL CHLOPCA KAMILEK CO SADZICIE???? A MOZE MACIE JAKIES INNE POMYSLY ;) ;) MOZE JAKIES LEPSZE ZNACIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zuzia - juz oklepane:) w przedszkolu pewnie będzie co druga Zuzia:) KAmilek - b. ładne. dziewczynka: Kinga, Olga, Ela chłopiec: Tomasz, Filip, Jakub (ale tez już oklepane:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ....
Ja też jak urodzę córeńkę dam jej na imię Zuzia - jest cieplutkie i śliczne . A dla chłopca -no nie wiem -może Igor, Kornel,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaa
Nie słuchaj innych opinii. Uważam, że wybrałaś ładne imiona, a nie jakies udziwnione Ważne, żeby Tobie sie podobały i w przyszłosci Twoje dziecko nie wstydziło się imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej juz dać sobie spokój
z tymi imionami typu Julia ,Zuzia,pomyślcie jak wasze dziecko będzie w przyszłości się czuło jak w piaskownicy co druga pani będzie wołać jego imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę ładne imiona wybrałaś i jeśli Tobie się podobają, to się tego trzymaj. Zuzek jest ostatnio bardzo dużo, to zaraz po Julii najpopularniejsze imię w Polsce, ale wkrótce ta moda minie, a Twoja córeczka zapewne będzie zadowolona z imienia. Podoba mi się imię Kamil, nie znam żadnego mężczyzny o tym imieniu. Ja wybrałam imiona: Natan dla chłopca i Sandra dla dziewczynki. Nie podobają mi się typowo polskie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma inny gust
i każdy będzie inaczej doradzać. Najważniejsze żeby nam się podobało i nie było jakieś "dziwne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest juz podobny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×