Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KK RR

MOWI ZE SIE ZAKOCHAŁ A NIE STARA SIĘ ...

Polecane posty

Gość KK RR

Spotkalismy sie pare razy, polubilam go ale bez fajerwerek, ostatnio oznajmil mi ze go zaczarowalam i ze sie zakochal... Ale nie stara sie, nie walczy, nie zabiega. Czasami rozmawiamy na gg. I nie wiem czy mu wierzyc w te jego deklaracje, bo przeciez jak sie facet zakocha to gory by przeniosl . Ja nie wiem co do niego czuje, nie wiem czy mi sie podoba, czy to to, ale chcialabym go poznac, ale ja latac za nim nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tak mówi
A jak wiadomo to nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zupełnie tak samo,mówi co innego a robi co innego:( kiedy mówie mu o tym to uważa ze sie niepotrzebnie obrazam...Potrafi nawet 4 dni sie do mnie nie odezwać,ja tez nie mam zamiaru sie narzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez fajerwerków
ludzie, nauczcie się poprawnie odmieniac wyrazy, bo to co niektórzy z was prezentują, to straszny wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK RR
Przepraszam za bład ... FAJERWERKÓW Wiem juz jak zachowuje sie zakochany facet, pamietam jak ex za mna latal, a temu to juz nie wiem co myslec. Z drugiej strony po co to w ogole mowil ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK RR
" a teraz " - kolejny bład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np wiem ze facet zktórym ja sie spotykam jest typewm faceta który nawet jak sie zakocha to wszystko tzryma na dystans. czasami też nie wiem co robić. Ale ja sie teraz pierwsza do niego nie odezwe,czuje ze nawet w sylwestra sie nie zobaczymy:( po prostu poczekam jak on zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK RR
nadijaa a Ty poczulas do niego juz cos wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze coś poczułam...ale on chyba dalsze uczucie we mnie blokuje przez to swoje zachowanie. Nie wiem co mam myśleć o takim facecie. Szczerze to Ci powiem ze u nas sie troszke popsuło wtedy jak mu zaczęłam troche wypominać ze tak sie zachowuje,on stwierdził,ze załuje ze nie ma swojej firmy bo wtedy miał by poprostu więcej czasu dla mnie,a ja sie wciaż o to obrażam. Owszem on pracuje dużo,ale powiedzmy sobie szczerze ze jak komus zalezy to nawet na 5 minut sie chce zobaczyć,dlatego z mojej strony teraz bedzie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem też czy traktuje mnie jako swoją kobiete czy jako koleżanke,bo to wszystko jest tak zagmatwane ze już nie wiem nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK RR
Tak ten "moj" tez duzo pracuje, ale to nie usprawiedliwia niczego, bo naprawde zakochany facet chocby kilka minut w tej gonitwie znajdzie aby sie odezwac. Dwa dni temu napisal mi ze jestem czarujaca, ze bardzo latwo sie we mnie zakochac, cala mase milych slow i od tamtej pory milczy. A ja sie nie bede odzywac bo chce aby to facet o mnie zawalczyl a nie ja o niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAle
Mam nadzieję, ze mu na ten sms odpisałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK RR
Oczywiscie ze odpisalam, ale z malym dystansem bo ja jeszcze nie wiem co ja czuje / co moge poczuc do niego, nigdy latwo sie nie zakochiwalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
-------->nadijaa "spotykam jest typewm faceta który nawet jak sie zakocha to wszystko trzyma na dystans" Na dłuższą metę gdy już mocno "wsiąknie" w uczucie to nie jest w stanie utrzymywać dystansu. Wtedy w akcie desperacji, nie radząc sobie z uczuciem, może próbować zniechęcić swoją osobę u ciebie poprzez zachowanie aby mu było łatwiej uciec (wycofać się ze związku). Lub też jeżeli nie dasz się nabrać na jego przesadny dystans i będziesz na niego "napierała" to ulegnie i przestanie się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK RR te smsy mi identyczne pisze ten mój,ale jak widać to tylko słowa. Ale nie piszmy nic,niech oni zatęsknią,a jak nie to mamy odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie wstydzi się teraz
swoich fantazji. czcze słowa bez pokrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->KK RR Byłbym ostrożny przy facecie, który pisze/mówi: "ze jestem czarujaca, ze bardzo latwo sie we mnie zakochac" a potem milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK RR
Jestem ostrozna, dlatego nie zabiegam i mam dystans. Dziwi mnie takie zachowanie, bo wiem ze owemu facetowi zlamano kiedys bardzo serce a nie wyglada mi na takiego ktory teraz mialby chec kogos skrzywdzic, taka zemsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
-------->KK RR Nie zemsta, prędzej wygoda aby samemu wybierać czy chce być lub nie z daną kobietą, woli aby to ona pierwsza zaangażowała się niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK RR
I tego wlasnie sie obawiam, bo bylo mi milo po tych slowach to oczywiste, kazdy lubi komplementy. Tylko on tez sprawia wrazenie cholernie niepewnego faceta, niedowartosciowanego, wycofanego, nie wiem czemu ale tak go odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Niepewność czy wycofanie nie musi wcale oznaczać, że on taki jest zawsze może tylko przy tobie (pod warunkiem niedługiej znajomości z nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK RR
Znamy sie kilka m-cy , ciekawa jestem czemu to robi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Może go onieśmielasz, traci pewność siebie. Niektórzy tak mają, że przy kobietach/dziewczynach, na których im zależy wychodzą na kompletnych debili, tracą polot, dopiero kiedy w miarę się do niej przyzwyczają to zaczynają "błyszczeć". Nie oznacza, że tak jest w tym wypadku ale może tak być, zależy jak on się zachowuje przy innych ludziach/znajomych bez ciebie w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez sie nie staral ale i tak wiedzialam ze mu zalezy.A nie staral sie bo tylko wtedy wszystko szlo wedlug jego planu.Ja tez sie nie staralam i dzieki temu bylo nam naprawde super.Dopoki nie wrocil do Polski.Ale ma wrocic tutaj.Tylko kiedy??? Ludzie im bardziej sie starasja tym bardziej cos im nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×