Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Jej .... 2 kreseczki na tescie :))) Dzis wizyta u lekarza .... przeszczesliwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za ta stronkę :) już nie moge sie doczekać jutra :) a z drugiej strony strach, bo nikt nie ma plamien tylko ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze najwazniejsze aby bylo zdrowe! Ja juz mam dwoch chlopcow, ale jak urodzi sie trzeci to narzekac nie bede. Mam pelna garderobe dla chlopca:). Mi tez wszystko sni sie na odwrot. A kiedys koszmarem byly dla mnie sny z niezdanymi egzaminami. Teraz sie z tego smieje, ale sie stresowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, bedzie dobrze, plamienia sie zdarzaja. Gdyby bylo zagrozenie juz w szpitalu bys lezala, a przeciez bylas u lekarza i siedzisz w domciu. Ja to z powodu wysokiego cisnienia o maly wlos nie znalazlam sie w szpitalu ostatnio Olifka- moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta mamusiek? chyba ciężko pracuja.... ja zaraz znikam, bateria już na wyczerpaniu, a zasilacz ma mąż przy sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Miśka , znam przypadki kiedy dziewczyny miały krwawienia a nie plamienia i wszystko dobrze się skończyło. Widocznie twoja błona śluzowa jest silnie ukrwiona, moja ginekolog powiedziała, że 1/3 kobiet ma plamienia w pierwszych miesiącach ciąży, a moja tesciowa krwawiła jakby miała normalną miesiączkę do 5 miesiąca, dopiero jak poczuła ruchy dziecka to się zorientowała, że jest w ciąży. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi ja tez sie bałam o ciśnienie, bo ze strachu może urosnąć - ale na szczescie było w normie, gorzej z pulsem - podwyższony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pocieszenie , łatwiej przeżyć kolejny dzień jak się z kimś o tym porozmawia...oby do jutra :) o 16 juz będe wiedziała co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och babki, i jak tu gadać , kiedy co chwilę któraś znika. czy jeszcze w ogóle ktos tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, nie ma za co:) rozumiem Twoj strach, tez sie boje dzisiejszej wizyty, ale przynajmniej sie uspokoimy:) Olifka, gratulujemy!:) kofi, ja mialam to samo z egzaminami!:) wiecznie mi sie snilo, ze nie zdaje, a sie okazywalo, ze zdawalam, a jak mi sie wreszcie we snie wysnilo, ze zdam, to radosc byla tylko do ogloszenia wynikow:P kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samara Never Sleeps właśnie tej stronki dla Any szukałam. Ubiegłas mnie ;-) Miśka, nie martw się na zapas. Nie warto.Szkoda Twojego zdrowia i dzidzi. Będzie dobrze!Uszy do góry ;-). To rozkaz!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziewczyny nie obrażajcie się - to forum a nie gg, trzeba się przyzwyczaić do tego, że piszemy coś, co inni przeczytają i ustosunkują się w późniejszym terminie. To nie jest żywy dialog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek, a skąd, poszło na razie w odstawkę, bo sie boję, że stres może zaszkodzić maluchowi. W drugim trymestrze obiecuję, że się zawezmę i zdam:) choćbym miała oblewać nastepne 3 razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu piszesz, co Ci lezy na wątrobie, odpowiadasz na wcześniejsze posty, czytasz odpowiedzi innych na twoje posty - ale to wszystko nie zawsze dzieje się on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dziś u Was z samopoczuciem? Ja zaczynam się sama siebie bać , bo zauważam u siebie ''humorki''.I czasem ciężko mi wytrzymac nawet samej ze sobą a co dopiero innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samaro czasem ciężkie to ograniczenie czasowe. Chciało by się tyle napisać. A tu wyskakuje komunikat, że od ostatniej wypowiedzi nie minęła jeszcze minuta........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre okreslenie a_chy
Wlasnie!!! Miska-------> jaki mialas? Ja tez mam podwyzszony, czasami dochodzi mi do 100. A moze inne dziewczyny wiedza jaki jest u nich. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie coraz lepsze, nawet wymioty i mdłości nie sa już tak dotkliwe, a jędza jestem czy w ciąży czy nie :D. Dołów na razie nie łapię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dobre określenie a_chy. Pytasz o ciśnienie?? Ja ostatnio w domu bez stresu miałam 120/110. Ale lekarz powiedział, że w ciąży może być podwyższone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
miłego popołudnia dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×