Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

a rano obudził mnie o 7 ból brzucha -a w sumie jelit..i cały dzień sie morduje - nic nie pomaga..a tak ogólnie jest dobrze - przeziębienie chyba nie rozkręci się na dobre- na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano jak sięobudziłam to było tak super słońce za oknem, ptaki śpiewały...a teraz leje - masakra z tą pogodą ja też CHCE WIOSNY :) a jak u Ciebie minął dzień? a w sumie mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze mija ci przeziebienie:) Ja fizycznie czuje sie dobrze:) Gorzej z psychika.. Coraz bardziej dociera ze Luki wyjeżdża.. No i zbliż sie ten dzien..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przykre, jak wyjeżdża bliska osoba - tymbardziej w takim momencie...no, ale cóż takie teraz życie.. mój mąż miał wyjechać do Iraku na misje, ale go nie pusciłam - zrezygnował dla mnie z wojska, a był to jego zawód który uwielbiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to bylo takie proste (w naszym przypadku..). Mielismy jechac razem.. No ale sie wszystko pozmienialo.. W tamtym roku przezylam to samo-tez nie pojechalam bo zajmowalam sie przygotowaniami do slubu.. Moze kiedys los nam to wynagrodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, moze los widzi inaczej :) i najlepszym rozwiazaniem byście zostali tu - skoro jednego roku ślub, drugiego dziecko :) my też myśleliśmy nad wyjazdem...ale jakoś nie wyszło i na szczęście :) fakt, że tam łatwiej jest sie dorobić...ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byloby.. Jednak na razie musi tak zostac........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałam 2 lata w niemczech i juz miałam tak dość zagranicy, ze uciekłam od nich :) mimo,że juz egzamin jezykowy na studia miałam zdany...ciężko jest u obcych - fakt, że z kimś bliskim to na pewno by czas mijał inaczej, a ja byłam sama.. ale gdybym wtedy nie wróciła to nie miałabym wspaniałego męża, no i nie czekałabym juz na dzidziusia :) także wszystko w życiu ma jakis sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty juz byłaś na Usg? widziałaś już swoją kruszynke? :) ja następną wizyte mam dopiero na 20 marca - kawał czasu i ogromne zmiany w tym czasie :) już nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie przeziebienie juz sie prawie konczy, jeszcze tylko troche kataru zostalo. --> Samara, sprobuj tego: 1. 2 kiwi rozgniecione+ 2 lyzki miodu, wymieszaj. czosnek jedz i tak, mi sie wydawalo, ze nic mi nie dal, a po paru dniach przeszlo. 2. jeszcze do wstretnego mleka z masle dodaj rozgniecione 2 , 3 zabki czosnku, wstretne, ale pomaga. 3. do herbaty wcisnij cala cytryne+miod 4. soczek: cytryna+pomarancza+grapefruit mi smakowalo zwlaszcza to kiwi z miodem, na ktoryms topiku pisalo, kolezanka podsunela i to mi najbardzej pomoglo. JEsli chodzi o zaparcia, mi nie pomaga kompletnie nic, z wyjatkiem ziemniakow z kefirem! sam kefir tez swietny, ale koktajl juz nie. na siostre dziala jogurt naturalny+2 lyzeczki platkow owsianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że te zaparcia już wkrótce miną..czy to moze przypadłosć na całą ciąże? straszne to jest, mam taki wypchany brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, tak miałam robione USG na pierwszej wizycie potwierdzajacej fakt ze bedzie dzidzia. Byłam wtedy w 5 tyg i dzidzia miala 9,2mm.. Jak pojde w sob to tez licze na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze zielnoy_talerzyk że mamy tylko dzień różnicy :) ja mam dziś 10tc i 4 dni, a Ty 5dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jedynie dokucza bol podbrzusza albo jajnikow.. Tym sie troche martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana raczej powinni Ci zrobić usg, zobaczysz jaki dzidziuś już będzie duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znacie jkieś tytuły gazet dla kobiet w ciąży? che wysłać męża na zakupy i nie znam tytułu..jakaś ostatnio weszła nowa gazeta - reklamowali w tv dla kobiet w ciąży- ale jaki tytuł?? bo dużo gazet jest, ale o dzieciach, które są już na świecie, a nie w brzuszku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M jak mama. Kupiłam, bardzo fajna. Jakis miesiac temu kupilam gazete gruba jak ksiazka-\"Bedziesz mama\". Super!!!! Pochlaniam ogorki kiszone-rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki, też kupie a swoją drogą to mimo, że niby nie mam zachcianek - to narobiłaś mi ochoty na ogórki kiszone ze śmietaną....mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, ze nikogo wiecej nie ma.... dziewczyny, aż tak ciężko pracujecie? ja nie wyobrażam sobie, żeby siedzieć teraz w pracy...nie wytrzymałabym nawet 2 godzin .. a z kolei moja koleżanka pracowała do 6 miesiaca i dopiero teraz poszła na zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Ana ja uciekam...później pewnie znowu się pojawie, a teraz czas na pyszne jedzonko :) trzymaj sie Ty i Twój brzusiu :) cieplusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zagapiłam, bo umieram ze smiechu, czytam te historie z porodowek i cala sie trzese, juz mnieszczeka boli!:):):):):D:D:D:D:D:D jeszcze jest \"9miesięcy\" tez fajna gazetka Misia, faktycznie:) ja tak mam wg terminu usg, bo od OM jest jakis tydzien pozniej, wiec juz sama nie wiem, jak liczyc! mnie tez pobolew troche brzuch:/ boje sie od razu, jak mnie tylko zakluje, chyba zwariuje, przez te moje lęki i jazdy :o a za mną chodzi cały czas ten kefir z ziemniakami odkąd napisałam o nich:P chyba ide do sklepu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widziałam moją kruzynkę SUPER wszystko w porzadku. Ma 5,7cm i dostałam zdięcie dołączę na stronie tylko na skaner muszę najpierw. Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:):):) super, ze wszytko dobrze i ze konczysz ten paskudny 3 miesiac:) 12 tydzien od OM czy usg? jeszcze raz gratuluje duzego dzidziusia i bardzo sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ternim w moje 31 urodziny - 14 września NICK......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @.....TERMIN......WIEK Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........03.09.......28 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze..........25.11........05.09.......25 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 justme.............Justyna...Radom............25.11..... .05.09........26 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice.....26.11.........??...........28 daria123...........Marta........lubelskie........03.12......10.09........29 esa..................esa.......kuj-pomorskie....05.12... .. .11.09.......34 tristeza............Monika...podkarpackie....05.12...... .12.09.......28 sakahet........... Gosia......Gliwice............05.12.......12.09...... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków..........5.12.... ... 12.09.......21 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. ........06.12......12.09........30 mysza,3.............Iza........Kielce.............08.12. ......13.09......32 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton..05.12.......14.09.......30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.... ....06.12..... ..14.09.......27 Diana 24............Diana.....Olsztyn...........06.12. .....14.09. ......24 Kaja 72..............Kaja......Praga.............08.12.......14.09. ......34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz.........09.12.... ..15.09......23 azazella...........Gosia.......Poznań.............02.12. ....17.09......27 julllka...............jula........warszawa..........10.1 2......17.9.......25 monia12...........Monika.....Ciechanów.........09.12.... ..18.09.....28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska..........11.12.. ....18.09.....25 destiny.............Ania.......Siemianowice.......11.12. ......(?)........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..............13.1 2......18.09.....26 GosiaD............Gosia........Gdańsk..............12.12 ......19.09.....28 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..............14.12......20.09.....31 diana shanti.......Ania.......pomorskie...........15.12......20.09 .....27 Miśka_26 .........Marta......lubuskie..............17.12......23.09. ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür............18.12.....23.09.....24 Irysek .............Ania.......łódzkie................09.12......23.09 ....31 to-tylko-ja....karolina........łódzkie...............20 .12......??........24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie...........14.12 ... 25.09.....26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom............15.12. ...2 6.09....34 Luiza342..........Kama......Poznan.................23.1 2.....26.09....25 Samara.............Ola........Śląsk...................2 2.12......28.09....28 ksemma..........Kasia........Torun...................22. 12.....28.09.... AnA82..............Anka.......Kraków................20. 12.....29.09....25 jak którąś mamuśkę połknęłam to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zielony talerzyku :) no własnie nie wiem bo OM miałam 5grudnia a zaszłam 18 stycznia - muszę policzyć. A według lekarza dzisiaj jest 11tyg i 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×