Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalalala

kto rodzi na przełomie sierpnia/wrzesnia 2007 dzielmy sie naszymi przezyciami...

Polecane posty

Gość barbra30
Tyle, ze ja nie wiem, kiedy mialam ta owulacje. Czy mialam ja przed, po, czy bylam w trakcie o. Ostatnio mialam nieregularne miesiaczki, a poza tym moze wystapic przeciez podwojna owulacja. Czytalam tu rozne wypowiedzi i nie wszystkie mamy corek zaszly w ciaze przed owulacja, tak ze, mysle ze mam szanse:) na corke. Okaze sie juz za 5 miesiecy. Najwazniejsze, aby bylo zdrowe. Tego sobie zycze i innym przyszlym mamom. I aby porod byl jak najmniej bolesny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbara30 powiedz mi czy kazdą ciąze odczuwasz tak samo bo ja drugą calkiem inaczej to znaczy nie boli mnie brzuch i nie odrzucilo mnie tak od jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra30
Nie mialam dokladnie tak samo. Podczas pierwszej ciazy bylam napuchnieta, gorzej przez to wygladalam, przytylam 20kg. Ale porod mialam idealny. Cera tez mi sie nie pogorszyla. Przy drugiej ciazy pomimo tego, iz uwazalam co jem, slodyczy w ogole nie jadlam, przytylam 25kg. Wiec to chyba sprawa hormonow. Cere mialam okropna, cos w rodzaju kaszki, ale za to nie bylam opuchnieta. Porod byl koszmarem. Teraz przy trzeciej ciazy dosyc wczesnie zaczal mnie brzuch pobolewac i kregoslup, wczesniej raczej tego nie mialam. No i jak na 5tc to brzuszek mam spory:). Za kazdym razem mam mdlosci i czuje sie tak jak przy zatruciu pokarmowym. I mam bole glowy. Inne mialam ksztalty brzucha. Pamietam, ze mi wrozono przy drugim dziecku dziewczynke wlasnie po ksztalcie. Urodzil sie chlopak:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalala
ja mam 6 tc i w ogóle nie mam żadnych mdłości a na słodkie też jakoś nie mam ochoty. Na początku czesto bolało mnie podbrzusze teraz też czasami ale mniej. 11 mam wizyte u lekarza zobaczymy co będzie:D Zrobiłam już sobie badania krwi no i grupę krwi bo to ważne a nie wiem jaką miałam, no i toksoplazmoze. Pozdrawiam was dziewczyny i piszcie jak się czujecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara30 no widzisz a mnie przy pierwszej ciązy okokropnie bolal brzuch bo mialam tylo zgęcie a teraz mnie nie boli bo niby juz go nie mam tak mowil lekarz, Czy w drugiej ciązy szybcie widac Ci bylo brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja jestem w 5tc (początek) jak narazie nie mam żadnych objawów typu mdłości, czasami mnie tylko pobolewa brzych i od czasu do czasu krzyż. U lekarza byłam od razu jak test wyszedł pozytywnie, badania będę robila po następnej wizycie. Wg moich wyliczeń termin mam na 03 września. Cieszę się strasznie i trzymam kciuki za Was wszystkie aby te 9 m-cy (w sumie niecałe 9) mineły nam spokojnie i zakończyły się sukcesem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. agnieszka31 - mamy ten sam termin porodu według mojej OM (17/11/06) to 24/08/07. Piersi bolą choć już nie tak potwornie, mdłości troszkę i \"kapeć w ustach\", ból brzuszka -raczej \"rozciąganie\" i ból krzyża w odcinku lędźwiowym. Poza tym ok. 19 mam USG, a 23 Gina. Miło, że jest z kim porozmawiać, kiedy ma się podobne objawy. Bardzo u was sympatycznie i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona? 🌻 Ps. To też moja druga ciąża, mam 6-letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla u mnie to tez druga ciąza mam 6 letnią dziewczynke moze sie teraz zamienimy ty urodzisz coreczke ja synka skoro mamy ten sam termin.Co do brzucha to znaczy bolu mnie nie bolal ,ale dzis czuje takie lekkie nudzenie brzucha to znaczy jakby mnie bolal ale tak leciutko ze nie wiem czy to bol czy nie.Mdlosci tez mam ale lekkie bol krzyza ale jakby rwa kulszowa.mam nadzieje ze jakos to bedzie jutro ide na badania ale tylko krwi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka31 - nawet nie wiesz jak marzę \" o takiej zamianie\". Bardzo chciałabym urodzić, zdrową śliczną córeczkę, choć synka będę kochała tak samo mocno nie ukrywam, że córcia mi się marzy. Wiadomo, że ze względu na różnicę wieku i warunki lokalowe może i lepiej gdyby dzieci były tej samej płuci, ale tr sukieneczki itp........hmmm. Zobaczymy za kilka miesięcy. Według tabelki wychodzi dziewczynka. Jak znajdę do niej link to wam wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla odezwij sie jak tam Usg masz termin w tym czasie co ja wiec jestem ciekawa na jakim etapie rozwoju jest twoje maleństwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszka31 - miałam już jedno usg z którego wynikało, że do poczęcia doszło nie w połowie cyklu a pod jego koniec, co by się zgadzało. Według usg wtedy 10/01 to był początek 7 tygodnia ( od poczęcia 5 tydzień), termin porodu ustalony był na 04/09/2007. Jutro mam 2 usg i napiszę Ci co i jak. Gin. 23 - zobaczymy co powie. Ps. Stopkałyśmy się już zdajsie na topiku dla sierpniówek. Choć nie wiem czy nie będę musiała zmienić na wrześniówki??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×