Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaaaaaaaaaa

ile przytylyscie do 25 tygodnia ciąży???

Polecane posty

Gość grubaaaaaaaaaa

ja przytylam juz 6,5 kilo i zastanawiam sie czy to duzo czy malo moja waga wyjsciowa to 55 kg przy 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulek blond
mało ja do 27 tc przytyłam 8 kg ( waga początkowa 45 kg). Znam dziewczyny które przytyły znacznie wiecej. Byl e maluszki były zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaaaa
mi na poczatku tez wydawalo sie ze malo ale moja kumpela jest w tym samym tygodniu co ja i prawie nic nie przytyla , jedynie brzuszek ma zaokraglony, a mi nieodsc ze poszlo w brzuch to jeszcze w uda dupe i buzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja najpierw
schudłam jakieś 3-4 kilo a potem bardzo powoli tyłam. cała moja waga w czasie ciązy zwiększyła sie o ciezar ciązy tak ze razaz po urodzeniu dzidziusia wazyłam tylko pol kilo wiecej niz porzed ciązą , ale do 7 m-ca ciazy ćwiczyłam oczywiscie pod kontrola lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
ja przytylam 6 i tyje prawie identycznie co przewidzial pewien kalkulator zaraz go poszukam i wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie przytyłam koło 15 kg, ale pamiętam że tak najwięcej przybywało mi tak do 7 m-c, w dwóch ostanich mało co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25tc - +10kg jutro wizyta u lekarza...do tej pory tyłam "idealnie" w przeciągu jednego miesiąca przytyłam 5kg! Byłam szczupła przed ciążą i naprawdę się nie obżeram(pozwalam sobie na więcej niż przed ciąża-ale wszystko w normie-nigdy nie byłam typem pochłaniacza) Ponoć wszystko poszło mi w biust (zwiększył się o 3 rozmiary) i brzuszek, ale naprawdę martwi mnie stan rzeczy tym bardziej jak czytam o tym że niektórzy nie przytyli nic do tego czasu...Nie wiem czy to taki mój urok-mam równieć problemy endokrynologiczne więc kontrola wagi jest mi znajoma-przeraża mnie fakt, że tak dużo przytyłam...W rodzinie tyli max.14kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 26 tygodniu ciąży i na wadze plus 8 kg. Prowadzę bardzo oszczędny tryb życia w ciąży. Większość czasu leżę więc i waga szybciej idzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×