Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eoska

Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Polecane posty

Gość ponczoweczka
no i piaty dzień zakończony, ale juznie wytrzymałam i zjadłam na obiad zupe a na kolację płatki z mlekiem. na wadze 59 kg (w spodniach;) ). Dziś jem już normalnie. Będę się pilowała, by po 18.00 już nie wcinac i pić dużo wody, bo przed dietą nie piłam. 3 dni przerwy od diety i znowu zarzucę 5 dni;) . Własnie brzydnio ta dieta, bo cały czas to samo sie je, tym bardziej,ze ja za nabiałem typu ser biały nie przepadam, a pomidory o tej porze roku smakują tak, ze na wymioty mnie ciągnie, bez smaku, jałowe. Przez te 3 dni zamierzam pilnować się, by mi te 3 kg z powrotem nie wskoczyły......i obiecuję sobie zacząć ćwiczyć. No to w czwartek start ponowny :). a i fajno,że nie jestem tu sama.;) Tak tu głucho........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponczoweczka.Super ci idzie żeby mi tak spadło:). Ja dziś dostała @ ale waga nie wskoczyła w górę . trzymam się twardo wieczorem napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny dawno mnie tu nie było :) Od jutra znów planuję Amerykańską zacząć bo się znów nie pilnowałam i znów mam moje 75 kg przy wzroście 163 :( Czy któraś też zaczyna ? Będzie nam raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatgirl
witam odchudzające się :-) ja zaczynam od jutra ( miałam zamiar od dzisiaj ale zrobiłam sernik co wiąże się ze skosztowaniem kilku kawałków :D) Ważę 69,5 przy wzroście 164 cm a moje marzenie to 56-58 kg. Mam nadzieję, że uda się chociaż kilka kg bo zaczynałam już mnóstwo diet i żadna nie trwała dłużej niż 2-3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatgirl
4 dzień diety... rano waga pokazała 66.9 (pewnie byłoby mniej gdyby nie wczorajsze piwo i shake owocowy po 20.00) Dzisiaj znów w pełni trzymam się diety i zobaczymy co waga pokaże w środę rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co pokazala? zaczynaja diety i nie koncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna454
Od jutra zaczynam diete amerykańska,moze ktos sie dołączy? Razem bedzie łatwiej przejsc te 5 dni.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle kazdy zaczyna diete i zaraz znika moze jednak ktos zacznie od jutra? to tylko 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam dziś mam nadzieje ze efekt będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zaczne od poniedzialku , mam 4 -5 kg jakos tak za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamila
Zaczynam od dziś. Waga startowa 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamila
Nie wiem jakim cudem to wytrzymałam ale pierwszy dzień za mną nawet nie odczuwam Głodu jeszcze cztery dni i może wejdę w spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamila
Wygląda na to ze pisze sama do siebie ale to nic może ktoś czyta i zastanawia się czy nie zacząć. Ja ostani miesiąc byłam na zdrowej diecie MZ. Jadłam wszystko i schudłam 2,5 kg. Pod koniec waga juz się zatrzymała i zaczęło mnie to Zniechęcać . W weekend miałam gości i było piwko pizza itd i co i waga w ciągu dwóch dni wróciła na swoje miejsce. Dlatego teraz jestem zdecydowana na ta dietę bo jojo będzie po każdej. A ta daje szybkie efekty podobno wiec może będę mieć motywację dalsza by utrzymać te kg. Jak narazić czekam na śniadanie. Pije dużo wody. A normalnie nie pije prawie wcale. To pomaga przetrwać heh eh. Dziś czuje się już troszkę lżejsza ale ważenie dopiero w niedziele rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inka
Chcialabym dla wiekszej motywacji szybko najpierw zgubic ze 3 kilo, a potem juz wolniej moge - nastepne 3 Zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inka
Kupilam dzis wszystkie potrzebne produkty, na trzy dni poki co, bo nie wiem czy dam rade 5, choc motywacja bardzo duza, chcialabym jak zalozycielka eoska byc tak twarda w diecie, no ciekawe jak to pojdzie Moze znajdzie sie ktos do towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcjaDesperacja
Od jutra wytrzymam 10 dni . Kiedyś przeszłam dietę 5 dni i 3.5 mniej. Dziś ważę 65.5 marzy mi się na początku 62 a później zdrowa dieta i 5 posiłków. Musze jakoś zacząć I zacisnąć żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilla5
Czesc dziewczyny Topic zalozony 10 lat temu ale przeczytalam go3od deski do deski i zainspirowalam sie dieta. To moj 3 dzien (dopiero poczatek) I w 2 dni spadlo ze mnie 2 kg! Jestem w szoku! Z 65 na 63. Wiem ze to woda ale czuje sie i wygladam o niebo lepiej! Inspiruje sie troche inna wersja amerykanki I do kazdego posilku dokladam mnustwo warzyw- pomidory, ogorki, cukinie, brokuly, salate, pieczarki itp + lyzeczka zdrowego oleju: oliwy albo oleju z kokosa. A na wieczor pije szejk proteinowy z mlekiem migdalowym. Wiem ze to juz nie ta dieta, ale mam zamiar stosowac ten system dluzej. I zamiast 1 jajka Jem 2. Mysle ze tak jest duzo zdrowiej a efekty Jak n.a. razie sa. To moja modyfikacja: Rano kawa Sniadanie: ser bialy 200g albo serek wiejski + warzywa(pomidory papryka- mozna zrobic salatke Przekaska 2 kostki sera light (8=kalorie) +ogorek Grejfrut( czasami go nie jem) Piers z kurczaka albo tunczyk + warzywa 2 jajka + warzywa Troche cwicze ale lekko Shake proteinowy Do tego pije zielona herbate, czerwona, hibiskus, duzo wody I jeszcze jedna kawe. Smaruje sie kremami na celulit, bede pisac moje efekty zeby sie zmotywowac. Za 5 tygodni jade na wakacje I chce sie lepiej czuc w bikini, a siedzaca praca I swawola przez zime zrobily swoje... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilla5
Sprostowanie: te 2 kostki sera maja 84 kalorie, mysle ze mozna by je tez bylo zamienic na garstke migdalow albo jogurt. Now lubie regul- dlatego zawsze lamie wszystkie diety I zasady;) w nich dlatego daje sobie wiecej wolnosci w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanilla☺- jakie efekty diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilla5
Hello! Nie spodziewalam się odpowiedzi kogokolwiek:) w sumie na wakacje jechalam z waga około 61 kg czyli jakieś 4 kg mi spadly, nie do końca się do tego stosowalam ale staralam sie bo widzialam efekty. Na wakacjach jadlam wszystko i duzo ale staralam sie zdrowo i byłam pewna że przytylam jakies 3 kg a wróciłam z waga 60.5. Teraz mam 61 i za 6 tyg są moje urodziny więc motywacja jest mam zamiar być na 1500 kcalorii i bardziej cwiczyc bo waga to jedno a cm spadaja po ćwiczeniach i to jest najważniejsze. Może zrobie ten system jeszcze raz tylko zamiast szejka na noc coś zdrowszego np kefir albo jogurt z siemieniem lnianym - od Szejkow proteinowych mnie wysyfia a siemię lniane ma duzo blonnika i jest super na wlosy a kefir/ jogurt na jelita...więc chyba zacznę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×