Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eoska

Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Polecane posty

Halinka, ale trzeba pic! jak przy kazde diecie trzeba wypijac przynajmniej 2 litry plynow! Nie wiem tylko, zcy tu sama woda, czy jakas herbatke mozna chlapnac ;) Ciezko idzie, wczoraj wieczorem zgrzeszylam, waga sie nei ruszyla - ale zapielam spodnice, ktorej kilak dni temu nie moglam nawet wlozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasinka
ja wiem ze trzeba duzo pic ale kiedys przeczytalam ze od plynow sie tyje tak wiec nie wiemczy to prawda tak bardzo chcialabym tez zalozyc niektore spodnice i sukienki .a lato tuz tuz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnitynka
hej kobietki, lece na amerykanskiej od wczoraj. Dzis 2 dzień, ubyło 600 gram. Nie wiem.... nie bedę sie wazyć do środy, bo zamierzam na niej być równe 7 dni. co do picia płynów...to sa absolutnie wskazane, tak jak powiedziała kolezanka, minimum 2 litry wody niegazowanej dziennie!!!!! Nie wlicza sie w to innych płymnów typu kawa czy herbatki! To ma byc czysty bilans wody. Głupota jest, ze od płynów sie tyje...no proszę Was! one, owszem, podwyzszaja wagę, ale tylko przed i ch wypró.znieniem, no przeciez woda też waży gdy jest w zoładku czy pęchcerzu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Dziewczyny, wszędzie piszą że trzeba dużo pić. To prawda. Od wody nie utyjesz hasinko. Kawa w tej diecie na to nie pozwala, bo ma działanie moczopędne, a poza tym nie jesz soli, więc woda nie zatrzymuje się w organizmie. Dla mnie wypicie dwóch litrów to bardzo dużo. Zazwyczaj piję ok litra a i to nie zawsze. Jeśli czujecie, że zaczyna boleć was głowa, to znak że wody jest za mało. Co do ciuchów - ta dieta zdecydowanie pozwala wejść w rzeczy sprzed zimy nawet jeśli waga czasowo stoi w miejscu. Wcześniej pisałam, że spódniczka kwalifikuje się do zwężenia. Teraz nawet w biodrach i to o 4 cm!!! a w pasie 6!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Karnitynko, cieszę się że do nas dołączyłaś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam jajecznice z jajka i pomidora ;) Juz wiem, ze ciezko mi dzis bedzie, od rana mnie kusi na rozne pyszne rzeczy :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasinka
nie-mysia ja tez miewam rozne ciagotki w ciagu dnia ,na rozne smakolyki ale niestety musze sie hamowac bo inaczej nic z tego nie bedzie a chcialabym zrzucic co najmniej 5 kilo .jest ciezko w tym wytrwac moze sie uda .papierosy juz rzucilam 7 lat temu i udalo sie mysle ze i ztym sobie poradze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecchhhh, 1,70 w dol dopiero. A dzis musze diete przerwac czesciwo... jutro zaczynam jescze raz ;) Hasinka, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasinka
u mnie w porzadku stanelam rano na wage i bylo mnie od wczoraj o-1 kilo mniej oby tak dalej .pozdrawiam. a tak ogolnie nie-mysia to jak sobie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radze sobie niezle, wlasnie jestem po serku z odrobina buleczki ziarnistej - pisalam, ze dzis musze diete nieco zmodyfikowac, wiec teraz kawalek bulki byl, a wieczoerm zamiast sera i soku - miesko z salata. Za godzinke jajo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasinka
nie odzywalam sie bo mialam u siebie znajoma i troche nam zeszlo u mnie tez dzis na obiad byla rybka z salata ,a na kolacje kawalek bulki sojowej a jutro rano kawka,a potem platki z duza zawartoscia blonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny kilogram w dol... :) Az strach pomyslec, co by bylo, gdybym tej diet sciesle przestrzegala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasinka
wlasnie az strach pomyslec co by z nas zostalo gdyby trzymalc sie do konca twardych regul tej diety chyba wyschly bysmy na wior .a chyba do konca nie o to chodzi .u mnie dzisiaj waga nizsza o 600 gram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Halo dziewczyny. W tym tygodniu tylko 1 kg w dół, ale też nie przestrzegałam diety do końca. W sumie to 8 kg. Waga prawie stoi w miejscu. Na razie bez jo-jo. Po trzech tygodniach stosowania robię tygodniową przerwę. Po długim weekendzie zacznę 4 etapową dietę -10 kg w 20 dni. Odezwę się jeszcze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nefredil
a jaka to ta dieta 4ro etapowa że sie chudnie 10 kilo w 20 dni? napisz proszę. Pozdrawiam, gratuluje Ci sukcesu i życzę natępnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam skruszona po weekendzie,=... nie trzymalam dietki, mimo to waga nizsza niz tydzien temu :) Calusy dla was, trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka4ever.1989
Hej laseczki też mam zamiar się przyłączyć! Ale nie wiem,czy będą u mnie jakieś efekty po pięciu dniach tylko? Mam strasznie wolny metabolizm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasinka
czesc dziewczyny to fajnie ze jest nas coraz wiecej ,nie martw sie ze wolny metabolizm ,u mnie jest tak samo ale trzeba sprobowac .jest to trudne ,ale nie poddawac sie ,powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam? ktos sie odchudza? ja przerwalam te diete w piatek, wczoraj zaczelam od nowa. Zimno mi, caly czas , i glodna chodze... ale coz, chce sie byc ladnym, to trzeba troche pocierpiec. Dzis mam pierwsze zajecia na kursie salsy - troche sie rozgrzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Cześć dziewczyny! Wracam po dłuższej nieobecności. Długi weekend zrobił się naprawdę dłuuuuugim tygodniem. Bez diety, z imprezami (i ciastem), ALE BEZ EFEKTU JO-JO!!!!! :D Waga co prawda nie poszła w dół, ale też nic nie przybyło. 4etapową dietę przełożę na potem, a teraz powracam do mojej skutecznej amerykanki. Ktoś dietkuje ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Witam wszystkie dietowiczki. Ponad miesiąc od ostatniego wpisu nadal bez efektu jo-jo. Mam więc nadzieję, że urlop będzie udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocukier
Hej dziewczyny! Jak tam dietka? Ja stosuje od wczoraj i poszedł mi kilogram w dół. Już się przyzwyczaiłam, tylko pierwszy dzień był najgorszy jak mnie kusiło na różne łakocie :D Dziś zamiast jajka i pomidora zjadłam plaster arbuza, a wczoraj zamiast tego skrzydełko kurczaka. Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina 12
Ja od jutra zaczynam dietkę. Mam nadzieję, że wytrwam :) Boję się efektu jojo, ale wiem, że wszystko zależy tylko ode mnie i jeśli sama do niego nie doprowadzę, nie będzie go. :) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Witam po wakacjach! Od jutra zaczynam dietkę, więc Malwino 12 nie będziesz sama. Dalej bez efektu jo-jo :D w październiku mam imprezkę, więc muszę wyglądać supcio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Dziś zaczęłam kolejny raz amerykankę. Ostatnio były imprezki, więc stosowałam ją z przerwami, a i tak waga poszła w dół. w sumie to już zrzuciłam 12 kilo od kwietnia (z przerwą na wakacje, kiedy jadłam WSZYSTKO), więc osiągnęłam efekt zamierzony. może jeszcze z 10 kg? byłoby super. Teraz stosuję ja jako podtrzymanie raz w miesiącu, aby nie było jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona...
Hej :) Zastanawiam się, czy ktoś chciałby mi towarzyszyć w tej diecie od jutra? Muszę się pozbyć ok. 8 kg i to szybko ;) Byłoby fajnie mieć kompankę/kompana, zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Jestem na niej od poniedziałku więc będziemy razem niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carcia
Hmm właśnie tu trafiłam i mam nadzieje że mi równierz się uda ale zaczynam od następnego poniedziałku ( przed studniówką ) Licze że będziecie trzymać kciuki z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×