Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanie ..

Ciąża a grzybica

Polecane posty

Gość zapytanie ..

Jestem w 2 mies. ciąży i okazało się, ze mam grzybicę. Lekarz powiedział, ze od antybiotyków, które brałam przed zajściem w ciążę. Przepisał maść Clotrimazolum i czopki Nystatyna. Czy któraś z was tak miała, i jak szybko się wyleczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam grzybice
od poczatku ciazy. najpierw przepisal mi nynastyne ale nie wyleczylam sie dopiero gyno femidazol (czy jakos tak) mi pomogl. nie wiem czy mialas juz robiona cytologie w ciazy ale musisz wyleczyc grzybice inaczej nie mozna zrobic tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona854
ja w ciazy mialam i mam juz 2 raz grzybice... ponoc to nic groznego w czasie ciazy duzo kobiet ma ..w czasie ciazy lubia wystepowac nawroty tej choroby mojej kuzynce 9 razy powracala wiec nie wiem czy jest sens sie leczyc tez dostalam te czopki ale masc Pimfacin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie ..
Cytologi jeszcze w ciąży nie robiłam, bo nie dawno ją potwierdziłam, potem już z obiawami grzybicy poszłam do ginekologa. Wcześniej czegoś takiego nie miałam. Leczycz to na pewno, bo mam silne pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie ..
W zasadzie Clotrimazolu się nie powinno, chyba, ze trzeba nie wiem jak te środki o których wy pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie ..
Dziękuję, bo myślałam, że jestem ztaką przypadłością sama. Miło, że podniosłyście mnie na duchu. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie nie jestes sama
duzo kobiet w ciazy dopada grzybica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×