Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plantex

Ile razy dziennie Plantex?

Polecane posty

Gość plantex

Podaje mojemu sykowi herbatke plantex raz dziennie 40 ml rano, po nim ładnie zrobi kupke puszcza baczki i jest zadowolony ogólnie cud dziecko, tylko koło 18 mały zaczyna mieć problemy z gazami i nie moze zrobic kupki , płacz sie kończy jak tylko ja zrobi i znowu jest cud dziecko.. Moje pytanie to czy moge podawać mu jeszcze raz po południu? na ulotce pisze raz dziennie, moze podawać mu cos innego na bazie kopru włoskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plantex
Czy nikt tej herbatki nie podaje dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawałam plantex, po jedzeniu ale tylko gdy mała miała kolkę, potem przeszliśmy na infacol, przed każdym posiłkiem. Chyba było to skuteczne bo ani razu nie zdarzyła się kolka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plantex
Mój dzieciaczek po wszystkich specyfikach na kolke na bazie simeticonu jeszcze gorzej sie czuje, bardziej krzyczy i z kupka sa problemy jeszcze wieksze,ogólnie żle reaguje na te środki.:( A plantex boje sie zbyt często podawać bo on delikatnie przeczyszcza.. nie chce zaszkodzić na układ trawienny mojemu smykowi i nie chcę go odwodnic.Tylko niewiem gdzie jest wyjście z tej sytuacji.:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plantex
asiapanda --po infacolu też sie tak zachowuje.. próbowałam róznych śrdków..Espumisan, sab simplex ..potem cos mnie tkneło i postanowiłam spawdzić skaład, wszedzie jest simetikon,widać mój synek nie toleruje tego spacyfiku a moje apteczka jest tego pełna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czym karmisz, ja od początku sztucznie i miałam podobny problem, wystarczyło zmienić mleko i było po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plantex
asiapanda ---- ja kermie piersią po oserwacji mojego dzieciatka widze ze te srodki na niego tak dzialaja..Dziekuje za zainteresowanie i porady:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plantex można podawać raz dziennie ale może(jak wcześniej już pisałam) zamiast tego podawać herbatke z kopru włoskiego. Ma podobny skład a można podawać częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×