Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martisha**

Faceci pytanko do Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Martisha**

Zastanawia mnie dlaczego czasem faceci biora nr tel a mimo to nie oddzwaniaja? Wczoraj poznalam kolesia, nawet nie w moim typie, maly jakis i chuchro takie:P nie zwbudzil wiekszego zaintereesowania, ale fajnie sie nam rozmawialo, tanczylismy, potem odwiozl mnie do domu, poprosil o nr tel, a teraz milczy. Nie martwi mnie to zbytno, bo i tak nie jestem gotowa na ZADEN zwiazek, ale dziwi mnie to, bo mogl po prostu nie brac tego nr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są dwie możliwości
:D, przemyslal i stwierdził że jesteś beznadziejna albo uznał że to on jest taki i nie ma szans.I zwyczajnie odpuścił sobie:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
hehe no moze i tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty mogłaś powiedzieć, że nie masz telefonu :D Jednak Twoje ego było ważniejsze, a zaspokajając je miałaś nadzieję, że zadzwoni. Próżność widzę w Tobie ogromną ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble...
...przeciez dzis nie bedzie dzwonil, cierpliwosci! :P Trzeba troche odczekac nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętasz w historiach miłosnych co (Irina Alfyorova) Tamara odpowiedziała pułkownikowi (Jerzy Stuhr), kiedy za dużo jej obiecywał lekko nawalony... ? ...zkaz mi to zavtra... ot i odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
A ja myślę, że on zgubił ten telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zbiera numery tak jak pokemony? albo po prostu kogoś ma i zadzwoni, jak dziewczyna go rzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
ok ok czemu dalam? bo fajnie sie nam rozmawialo a znajomych nigdy za wiele:) rzeczywiscie chyba mu nie zalezy bo w przeciwnym razie napisalby cos juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
mozliwe ze zbiera tel, zeby miec kilka panien w odwodzie:P ale "nawalony" to on nie byl:P bo prowadzil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
chodzilo mi ogolnie czemu tak faceci postepuja, nie konkretnie o tego kolesia! czyzby zwykla grzecznosc, albo chec udowodnienia sobie, ze ona mi ten nr da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudek
pewnie wytrzezwial i leci na mniejsze BMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu nie brałem od żadnej dziewczyny numeru... zwykle sam te numery gdzieś znajduję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
chudek---> dobre:D hehehe chociaz moje bmi wcale nie jest takie zle:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d*pa blada
a ja wiem a nie powiem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
powiedz nooooooooooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz za duże, faceci na takie z wysokim bmi lecą tylko po alkoholu jak dojdą do siebie to żałują i się wstydzą mam taką koleżankę, nie wiem jakie bmi, ale waży z 80pare kilo, tłuszcz wylewa się na prawo i lewo jestem sam to często z jej usług korzystam, po każdym stosunku marze tylko o jednym, aby jak najszybciej stamtad uciec, jak napięcie minie marze tylko o jednym - aby sie zmyla z moich oczu odchudzajcie sie dziewczyny mysle, ze przy typowym dla dziewczyn wzroscie 165 cm odpowiednia waga to 48-49 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
hehehe ale sie uczepiliscie tej wagi:P po prostu chlopaczek byl niziutki i chudziutki:P a ja jestem szczupla, nie gruba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d*pa blada
bo koleś liczy na seks i chce miec pokemony w odwodzie.Oni tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
no to zle trafil:P no tak, wszyscy faceci z dyskotek licza na seks;) dawno nie bylam na dysce i zapomnialam tej starej prawdy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d*pa blada
oni najcześciej traktują kobiety instrumentalnie - są fizycznie silniejsi, wiec tego nie kryją. Za to my powinnyśmy byc sprytniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu
Dziewczyny!!!! Jak facet bierze nr.tel to może zadzwonić i po tygodniu i po dwóch i to jest norma. Jak dzwoni na drugi dzień, to jakiś desperato i wiać trzeba i tyle. A poza tym, dajmy sobie trochę luzu. Chłopaki czasem biora nr. tel i nie dzwonią nawet za 70 lat, a dziewczyny, choć daja nr tel. nie zawsze potem maja ochotę na spotkanie. Normalka. Ale jak wczoraj, to się założę, że zadzwoni. tylko bie dzisiaj. jest przezież Sylwek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przegrałeś życie
rzeczywiście przegrałeś. Skoro musisz aż korzystać z usług grubej koleżanki. Ło rany to ci dopiero żałosne życie. My się nie musimy odchudzać, to raczej żale wylewasz, ze twoja koleżanka, co ci jedyna chętnie daje, jest gruba, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
wreszcie jakis optymistyczny glos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martisha a moze ci faceci sa poprostu niesmieli i czekaja na Twoj pierwszy krok? :) szczesliwego nowego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah niesmiali
mają odwage potańczyć, pogadać, odwieźć do domu a zadzwonić już nie......... :) Sam w życiu bym nie zatańczył z dziewczyną ani nawet bym nie podszedł, to się nazywa nieśmiałość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martisha=> jak cię facet nie interesuje to czym się gryziesz? A może miłość własną ubodło, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
milosc wlasna? ale ja nie kocham siebie:( ba wrecz przeciwnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×