Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Moja żona to ideał. Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.

Polecane posty

Jesteśmy prawie 4 lata po slubie a od 6 lat mieszkamy razem i nadal bardzo ją kocham. Czy to normalne u facetów czy też jestem jakimś odszczepieńcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
jesteś normalny i widocznie masz wspaniałą kobietę, która odpowiada ci w 100%... proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfaram
to rzadkosc!GRATULUJE!moj byly zdazyl znudzic sie mna po nie calych 3 latach!zazdroszcze Wam ze trafil swoj na swojego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierze ci
mysle ze faceci sa zdolni do takich uczuc, a nawet jestem pewna- moj facet tez mnie kocha (jestesmy od 8lat razem) szkoda tylko ze ja juz go nie kocham, nie wiem czy nie powinnam zakonczyc tego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich frajerów jest dużo więcej . Moja koleżanka swojemu facetowi przyniosła 2 dzieci do domu i on je kocha jak wlasne, i ja też kocha są już po slubie 20 lat ! A kochanów miała ze 20-tu ( i to nie zart ) i ma nadal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wal lyche oleju
cudowny facet a nie frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyll
a ja też tak mam i wcale nie czuje się frajerką(?)tylko szczęśliwą osobą .Ciesz się B.N.N.i dbaj o to uczucie .Mam nadzieję ,że oboje jesteście zaangażowani w równym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest tak cudownie , to za chwilkę wybuchnie coś i będzie: \" niemozliwe... , a byli takim wspaniałym małżeństwem\" . Tak było też z rodzinką moich sasiadów. On zdradził , a zona dowiedziala się o tym jak przyszedł spakowac torbe, bo podobno nie potrafi bez tamtej miłości ( nowej) zyć. I też ze swoją zoną tworzyli taką parę zakochanych wspaniałych osób, spacerki za rączkę , w niedzielę do kościoła itd. I ona usłyszała od swojej rodziny - prędzej bysmy się spodziewali , ze to ty zdradzisz , ze coś odwiniesz , a nie ON. ... szczęki pospadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do terminatora
I co, masz teraz satysfakcje? Lepiej ci? Zazdrość to takie nieprzyjemne uczucie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do Terminatora
ale jaka zazdrość. opisał, przykład z życia. no i co z tego. u mnie też tak było, nikt się nie spodziewał :D do tego mwiono "ty to masz taką wspaniałą teściową i tak się świetnie dogadujecie, to się nie często zdarza". Hahaha :) I co, i ona ma mnie w nosie, od 4 lat ani słowa. A on ma nową żonkę, lepszą ode mnie :P A było tak cudownie... Mam nadzieję, że u Autora jest cudownie i będzie tak zawsze !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×