Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróć....

Tyle osób miało być na kafe w Sylwestra, a jak przyszło co do czego, to nikogo n

Polecane posty

wiec ja tez dostawiam butelczyne ;) Wasze Zdrowie Kafetarianie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się przysiąść właśnie piję karmi czekoladowe pycha:D Szczęśliwego Nowego Roku dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
insomniaa---> bardzo ciekawy pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, ja się już dawno zmylam, nawet nikt nie zauwazyl:( ale cos nie mam chęci do zabawy, ale wy bawcie sie kochani w najlepsze. Ide pic w samotnosci. Bo widze ze impreza sie rozkręcila na dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebcia
'jak magnes wciąż przyciągasz mnie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego pisze ze cyba ciężko :o ale koorcze, ja coś przeczuwam że nastepny spędze podobnie, a z Wami jest tak zajebiśćie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
czarna oliwka ! nie pij w samotności ! Pij razem z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko pół godzinki jak by potem nie było okazji to oto moje zyczonka dla was: Niech wszystkie złe chwile zostana z Wami niech nowy rok przyniesie wiele radości a przedewszystkim szczęsliwej miłości i niech wszystko o czym marzycie w Nowym roku sie wydarzy!!!! Wielkie dzięki za miły wieczór tylko dzieki wam nie przeryczałam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulacz jestem bardzo bardzo blisko ciebie!!! o zobacz jakie wygibasy prezentuje!!!👄 Robal polewaj bedzie lekko tańczyć!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Gula, my wszyscy w podobnej sytuacjii ... Ale w kupie siła ;) Dlatego dobrze, że się spotkaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebcia
rok temu życzyłam sobie spotkania kogoś wyjątkowego, nie udało się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-pciuszek
Zdrówko wasze, jeszcze troche i zły czar pryśnie. Pryśnie i już będzie dobrze. Nie przestane być kopciuszkiem-popychadłem, wiem. Nie przestane śnić i marzyć o księciu. Ale mój złotowłosy książę..., stanie się zwykłym koniuszum. Znajdę innego księcia, przy którym stanę się księżniczką, w którego objęciach będę płynąć na następnym balu, w przyszłym roku. NIeodoływalnie... Bo nie można pozwolić sobie aby uczucie zmieniało biego historii. Bo ta historia nie ma happy end'u... Każdy w swoją droge. Z uśmiechem. Wspaniały teatr. Może kiedyś napisze taką sztuke. Byłaby idealna. Dwie role mam już obsadzone. Ja i on. Bezbłędnie. Genialnie... Wasze zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie przyłaczyc
zapomnieliscie o mnie? :( przysnełam na klawiaturze :-o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×