Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróć....

Tyle osób miało być na kafe w Sylwestra, a jak przyszło co do czego, to nikogo n

Polecane posty

Gość unsereheimat
Jak już wcześniej pisałem moim bożyszczem moze zostac Panna albo skorpion :) A Tobie moge pomóc z czystej dobroci serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebcia papa, zajrzyj tu jeszcze w miare mozliwosci 😘 long >>> wybacz, w natłoku postów już mi się kręci w głowie :o ;) :D klasyczna >>> trafnie to ujęłaś :D:D jestem tego samego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unsereheimat
Ciekawe kto najdłuzej dziś wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość long
przytulacz-> na to mi wlasnie wygladalo :P wogole to wciaz jest wspaniale a jak uwas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unsereheimat
No a ja mam ciągle dwa wina i jednego szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczna
Przytulaczu - :-D Wrzućcie mi morze ust takich... ukochanych pod kołderkę... 👄 👄👄 👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unsereheimat
No i u mnie po balu. Cisza jak w Boże Ciało. Chyba wyjdę podrzeć ryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej czekam i czekam i chyba się już nie doczekam :O :( :( :( no cóż takie jest życie :O Kochani to Wasze zdrówko :D Idę teraz oglądnąć jakąś komedię romantyczną do całkowiteg zdołowania sie :( Ale nie chcę Was zameczać wiec Wasze zdróko :D :D :d Ja już ledwo na oczy widzę a martini powinno być takie słabeeeeeeeeeeeeeeeeeeee : P:P :P Zależy oczywiście w jakiej ilości ;P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unsereheimat
klasyczna-> pokazała zgubny wpływ alkoholu na faceta. Od lekkiego animuszu po zatracenie ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczna
Jak mi ... wyjątkowo . dziękuję Przytulaczu 👄 No, to może jeszcze jakieś małe życzonko, niech pomyślę:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żaluje ze spedzilam z wami sylwestra:) mimo ze wirtualnie bylo super;) mam nadzieje ze ten 2007 rok bedzie jeszcze lepszy od zeszlego, ponoc siódemka jest szczesliwa, mam racje?;) pozdrawiam wszystkich bardzo mocno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unsereheimat
No dobra. Tańczę z butelka w ręku na 3/2. Cos się pusto zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczna
unsereheimat - ja pragnę tylko tego, który się dla mnie zatracił... bez szampana.:-P Przytulacz to twarda bestyja jest co nas wirtualnie tylko pociesza w ramionach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unsereheimat
Ta noc, tak rózna od innych nocy, Nie mozna na sekundę oka zamknac. Jaki ten 2006 był okropny. Z nadzieja patrze na 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×