Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróć....

Tyle osób miało być na kafe w Sylwestra, a jak przyszło co do czego, to nikogo n

Polecane posty

kurcze ja jeszce pije CezaryMary;) za Ciebie 🌻 Przrztyulacz jak impressaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko >> mogłoby byc lepiej CrazyMary >> nic jej nie opowiadałem, raczej z niej próbowałem cos wyciagnąć ;) ale chyba przestraszyła się, że poznała tak fajnego faceta jak ja :p :p :p :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że tak powiem ... Narcyz ? :P Bianko za mnie ? ach jak miło :D to ja wezmę za Ciebie łyk herbatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary Mary a teraz za Ciebie i za TWOJE POWODZENIE;) nie uciekniesz od przeznaczenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CezaryMary to Ty pijas Whisky;) nom......;) milutkich snow🌻 Przytulacz tobie tez.. milutkieej podussi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczyny :) dziekuje za miłe towarzystwo i za te piekne widoczki podczas kankana i nie tylko ;) buziaki 😘 i powodzenia w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc...... ja jeszce pije:D kurcze slucham muzy i pije:D za rok jade do.......;) kochm nastepnego Sylwka;) to jeszce za ........ i .... nasstepne swieta i Sylwaka;) Milutkich snow Przytulacz przttul i milutkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D widzę że wy już na rzucie... śpijcie spokojnie... zaraz jadę do domu przejmuję pałeczkę i będę pił wódeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heejka!! :D Bomż[ kwiatek], Kobieto🌼 wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
No, witam w Nowym Roku :) Widzę, że imprezka kręciła sie do białego rana ! I tak trzymać ! Ale mam nadzieję, że po odespaniu tu zajrzycie :) Pozdrawiam wszystkich ! usere - tak na marginesie, to ja jestem Panna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tova :D ja zaglądam i bede zagladać, myślę, że ten topic bedzie trwać długo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiejszy dzień dla mnie wyglada bardziej kolorowo :D :D :D Tylko dlaczego główka boli :O Grunt że pion do końca trzymałam :P No to ja wszystkim również życzę wszytkiego co najlepsze, dużo miłości, mało samotności, szaleństw młodości, przyjaciół wkoło i żeby zawsze było wesoło :D Szalonego i niezapomnianego Nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
No, moi kochani... Główki nie bolą ? Jak samopoczucie? Oferuję gorący rosołek :) mnie najlepiej pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak samopoczucia ;) Miłego Dnia ...czestuje browarkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze Robal chce rozkręcić poprawiny :P Browarek najlepszy na kaca ;) Chociaż rosołek też niczego sobie:;D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×