Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróć....

Tyle osób miało być na kafe w Sylwestra, a jak przyszło co do czego, to nikogo n

Polecane posty

Gość tova123
Oliwka, pozazdrościć :) ja ogólnie nie narzekam na wagę, ale teraz mi trochę ciężko :) Przytulacz, a dokąd Ty się myślisz obijać ? do Wielkanocy? :) Chociaż nas tu poprzytulaj, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!:D A co tu tak pusto coo??? Przytulacz dzięki za przytulanko!!!👄 BRRR.....!!! zimno mi...zmarzłam troszkę w mieście. Gdzie jesteście wracajcie na topic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Papużko Ja troszkę jestem :) jedną nogą a właściwie okiem ;), bo mam tu obok pracę rozłożoną.. Ale na rozgrzewkę proponuję Ci gorącą kawusię, bo sama też właśnie piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tova🌼 mam nadzieję, że szybko sie uporasz z pracą:D Przytulacz 👄:D Idę zrobić sobie kawkę, moze humorek troszkę mi sie poprawi🌼 i prz okazji sie troszke rozgrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka , Papużka :D 🖐️ - dzis jeszcze wszyscy spią - ja spalam prawie caly dzień - a przynajmniej co chwilę przysypialam :D - zero aktywnosci życiowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna oliwka🌼 Ja wyjątkowo jestem zabiegana, chciałabym sie trochę rozleniwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulacz🖐️ papużka🖐️ cornelia🖐️ ja to mam tak, ze zawsze znajde pretekst byle tylko nie robic tego co powinnam:( ale spoko, pracuje nad sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna oliwka ja nie moge sobie na takie cosik pozwolić więc ci troszkę zazdroszczę;) a czasem ma taką wielką ochotę poleniuchować. EEEJJJJ!!!! A gdzie się podział nasz przytulacz..???? Przytulaczu gdzie sie przytuliłeś??????? Wracaj💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Oliwko, ja podobnie jak Papużka jestem zabiegana :) Do południa w pracy, po południu czasem mam pracę w domu :) Tak jak dziś. I lubię to bo nie myślę wtedy jak mi to źle, że jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papużka, tova - ja narazie jeszcze nie pracuje tylko studiuje i uczenie sie przychodzi mi ostatnio z duuuzym oporem, choc wiem ze potrafie zabrać sie ostro do roboty, bo ja tak mam, że albo duzo sie ucze albo w ogóle:(:o a po tym sylwestrze to wprawilam sie w tak dobry nastrój, ze nic tylko zabawa mi w głowie;):D a was podziwiam za pracowitość i konsekwencje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czas leci tak szybko jakby z bata strzelił ;) czasem mam wrażenie, że nie nadążam ze wszystkim, ale jest wszystko na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Oliwka :) mnie nie trzeba podziwiać ;) w pewnym wieku praca to norma ... chyba mogłabym tutaj "matkować" :D A zabawę ja też lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie przed pracą bronic w żadnym razie nie będę;) jak to trafnie ujęła moja koleżanka jeszcze sie w życiu napracuje:D a, że tova lubisz zabawe to wiem doskonale po sylwestrze;):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
No i łakomstwo było silniejsze.Pojadłam na kolację :-)Zamroziłam sporo po świętach no i uległam roladzie ze śliwką .Bossszze jaka dobra !w święta tak nie smakowała :-) No ale ze 4 kg.mam komuś do oddania -komu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
:D to chyba dobrze, bo moim zdaniem wiek nie ma znaczenia.. Ważne, żeby być młodym duchem ;) A ja czasami mam wrażenie, że duchem jestem o wiele młodsza od mojej córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna oliwka jeszcze sie napracujesz na ciebie też przyjdzie czas;) a najwiecej pracy jest przy wychowywaniu dziecka/dzieci. Zabawić też się lubię, a najbardziej lubię tańczyć:D Mogłabym przetańczyć całą noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
Ups !!! Tova :-) eeeeeeeeeeeeee chyba ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Prssss, jak znajdziesz chętnego to ja tez dorzucę z piątkę :D Ja twardo - jabłuszko na kolację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
No to lubimy to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Oliwka ,bierz te kilogramy !!! Za darmo oddamy :) Najwyżej coś postawisz :D Wszystkie lubimy tańce , no co? może kankan nam źle wyszedł ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
Tova uchyl troszkę tajemnicy ...ile córka ma lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Press 🌼 chetnie przyjme do ciebie kilogramy hihi...a mi najbardziej smakował schab ze śliwką mniammm..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
Setunia ,dzięki i na wzajem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×