Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wróć....

Tyle osób miało być na kafe w Sylwestra, a jak przyszło co do czego, to nikogo n

Polecane posty

tova - własnie takich ludzi lubie, bo są przebojowi:) papużka - no ba! wiem ze potrafisz przetańczyć całą noc;) pokazalas to w sylwestra:D to byla zabawa na 102;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Pressss :) aż się boję, że niektórzy mogą się przerazić ;) i nie daj Boże uciec albo dać mi "eksmisję" ;) Ale nie mam nic do ukrycia - córcia studiuje :) Halo ! Halo ! nie uciekliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
setunia dzięki :) Oliwko :) mogę Cię adoptować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
Papużka ,jutro około 9 rano wskakuję na orbiteka ,czekaj w blokach startowych i zbieraj te kilogramy które będę gubić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
EEEEEEEEEEEEEEEE tam !!!!!! moja już po studiach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
No kto przebija !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
ło matko i córko nie uciekajcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Pressss, moja gdyby nie pobumelowała po drodze, też byłaby już na samym finiszu :) Ale co tam, to tylko dzieci nam sie zestarzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
O to ,to ! właśnie! tak patrzę czasami na córkę czy nawet sąsiadów i się dziwię że czas działa na nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
A myślałam że wiek nie ma znaczenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Młodziez nam pouciekała :D Pressss, nie martw się, wrócą - a gdzie im będzie lepiej ? :) Ja za to zaraz zmykam do tej odłożonej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Press jutro nie mogę:( ale może zapakuj te kilogramy w wiadro, postaw wiadro na deskorolce i mocno pchnij moze dojadą tylko zeby nie były uszkodzone, bo nie bede miała gdzie złozyć reklamacji!! :D Setunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Dziewczyny, spadam Obowiązki wzywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Wstawać śpiochy :) Niektórzy juz zaczynaja pracę :) Przytulaczu, Ty sie lenisz do końca tygodnia, więc Ci daruję.. A poza tym wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tova ja na chodzie jestem już od 4,30 rano, ale teraz dopiero się wpisuje bo piłam sobie spokojnie kawusie i myślałam co ja mam dziś do zrobienia:) miłego dnia życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Przytulacz Coś Ty taki zadziwiony ? Ja też wstaję coś ok. 4.40- podobnie jak Papużka. Najpóźniej o 5. Godzinka na wyszykowanie i do pracy ! Niektórzy zaczynają wcześnie dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🖐️:) rany co za dzień, obłęd. Ja też musze wczesnie wstawac bo przed 5 rano:o ale juz sie przyzwyczailam, choć potem nie nadaje sie do życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Oliwko NIe tylko Ty tego nie lubisz :) Dla mnie to wstawanie też jest zmorą, najgorszą przez pierwsze 15 minut, bo potem juz jest dobrze. A całkiem dobrze jest latem, kiedy o tej porze jest już widno :) Ja w ogóle taka "letnia" jestem ;) Nie znoszę jesieni i zimy - tego zimna i ciemności. Jak świeci słoneczko- mogę góry przenosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Widze ze po sylwku atmosfera pozostaje przednia ;) miłego wieczorka i kolorowey nocki zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
Robalu A cóż tak wpadasz tylko jak po ogień? Sprawdzasz obecność, czy co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!:) Przytulaczu👄 mnie budzą tak wczesne obowiązki, wcześniej wstawałam o godz.3,30 na szczescie się troszke zmieniło i wstaje o 4,30;) tova🌼:D Czarna oliwka🌼:D Robal 🌼 napisałam ci coś na GG:D Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jak mnie nie ma to piszą, że hej!! jak sie zjawie nie ma nikogo:( Hmmm...no cóz lece lulu!!! Mam nadzieję, że zasnę. Pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
wszystkim :) Oliwka, kiedy zadawałaś pytanie ja akurat byłam oczywiście w pracy. Czasami mam luzik i mogę nawet dość swobodnie pobuszować po internecie, ale czasami jest młyn i nie mam czasu zupełnie :) I teraz nastał właśnie taki okres... w tej chwili jestem w domku, ale obok i tak piętrzy się robótka. Ale nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pressss
🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×