Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaśka16

Jak ubrać się do ginekologa, bo idę pojutrze

Polecane posty

Gość a myślałaś że jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestancie dziewczyne straszyc i z niej kpic. Najlepiej tak sie ubrac,zeby moc sobie po rozebraniu zakryc tylek. Ja najczesciej mam na sobie dluzsza rozpinana koszule lub spodnice.W koncu czasem trzeba usiasc na krzesle przed lekarzem. Co do wziernika....to nie boli, lekarz wkłada ci wziernik i oglada pochwe, potem po wyjeciu wziernika bada palcami... to naprawde nic strasznego. Normalna wizyta.Głowa do gory i nie czytaj idiotyzmow.........szczegolnie tych pisanych przez facetów....w koncu co oni wiedza o takim badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jej piszemy
Wziernik jak jest problem nawet dziewicom wkładają.I nie wiem czy tak nie boli. Przecież jak wziernik otworzy na ma większy obwód od mmęskiego fiuta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz z autopsji
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jej piszemy
No nie że kobieta dała się tak rozdziewiczyć i jeszcze zdjąc jej narobili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa__panienka
Kasia, idź, nie przejmuj się. Nie wiem jaki masz problem ale dziewicą często tylko pobierają próbkę wydzieliny do zbadania (jeśli jest nieprawidłowa) i na tej podstawie lekarz zapisuje leki. A jeśli nawet coś tam będzie wkładał to oni mają takie specjalne wzierniki dla dziewic, dużo mnijsze. Spódnice polecam - z powodów o których pisały dziewczyny. Jeszcze b. korzystna wg mnie sytuacja to iść do ginekologa-kobiety, ale jeśli jest jeden to trudno, w końcu to tylko lekarz jak każdy inny. Badanie potrwa 5 min a dla takiej chwili chyba warto zadbać o swoje zdrowie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze niech on cie zbada przez internet teraz to je taka technika :> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika19
Moim zdaniem w pończochach to raczej nie.Nie słyszałam aby w pończochach któraś szła i nie zdejmowała.Choć wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hhhhhhhhhhhhh
Kaska - powtórze sie , trudno :) Kazda z nas kiedys była u lekarza tej profesji pierwszy raz i to własnie bedzie Twój pierwszy . Stchórzysz teraz i za kazdym razem do póxnej starosci bedziesz sie tak migać ? Nie warto . A ginekolog to najpierw lekarz , a później facet . W te wziernikowe traumy nie wierz , bo samo to ,ze zasugerował Ci przyjscie w spódnicy swiadczy o tym ,ze w jakis sposób , chce Ci pomóc w miare bezbolesnie przejść to badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w małych miejscowościach jest dalej tak jak 30 lat temu lekarz raz w tygodniu przyjmuje tylko parawan a przebierasz się na przeciw biurka lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIwonka
Tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa__panienka
Kaśka - to idź w spodniach, jeśli uważasz że tak Ci będzie wygodniej. Lekarzowi w sumie nic do tego co założyłaś. I najlepiej załóż sobie do tego jakąś dłuższą koszulkę i będzie ok. I nie stresuj się na zapas, bo naprawde nie ma czym. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu to powiem
BZDURY! jak ja bylam pierwszy raz u ginekologa (a byl to najgorszy jakiego dotad spotkalam!) to nawet nie zapytal czy jestem dziewica. Tylko odrazu zbadal mnie za pomoca wziernika! Po badaniu tez nic nie powiedzial, ze powinnam powioedziec o tym czy cos. Nic mi sie nie stalo ani z blona ani z niczym innym! Wiec mi nie piszcie o jakis "wiadrach"! Zwlaszcza panowie!! Kasiu poradzisz sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala ja
tak jest u panstwowego ginekologa ze trzeba od przebieralni zwykle przejsc przez caly gabinet robi sie tak idziesz w spodniach , spodniczke bierzesz w torbe idziesz do przebieralni ubierasz spodniczke tylko i idziesz chodzi tylko o to zebys wlasnie nie szla gola do nie go potem podnosisz kiecke i juz :0 powodzenia ja osobiscie chodze do prywatnego i nie ma tam takiego czegos, przebieram sie w zamykanym gabinecie tuz obok fotela pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikana
bo w małych miejscowościach jest dalej tak jak 30 lat temu lekarz raz w tygodniu przyjmuje tylko parawan a przebierasz się na przeciw biurka lekarza To tymbardziej powinnac isc do ginekologa jezeli nie masz mozliwosci jechac do innego IDZ nie przejmuj sie niczym, ubierz sie w co chcesz, kurde nawet gdybys miala przejsc z golym tylkiem po gabinecie, jaki problem?? haha ja zawsze tak smigam z golym tylkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIwonka
i LEKARZE TACY bardziej BEZCZELNI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIwonka
a CO CI dOLEGA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział że podejrzewa polip szyjki macicy i chiał narazie leczyc za pomocą lekow a jak się nie uda to później pomyślimy powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwrobi ci wyłyżeczkowanie
Szyjki macicy(koszmarny zabieg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwrobi ci wyłyżeczkowanie
A najpierw kolposkopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście powiedział coś o koniecznej boć może kolposkopii co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej żebyś niewiedziała
lepiej nie idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×