Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ona84

oczyszczanie organizmu z toksyn

Polecane posty

Gość zatanczmy!
Spróbuj plusssz detox, pomaga pozbyć sie toksyn a do tego ma przyjemny imbirowy smak, uwielbiam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deborah25
Wystarczy, ze sie regularnie odzywiasz (jakosć nie wszystkich produktów żywnościowych jest wysoka, poza tym w mięsie moga żyć i mnożyć się bakterie). Nasz organizm to śmietnik, nigdy nie oczyszcany może sprawiać kłopoty. Ja postawiłam na herbatki i błonnik. Zresztą poczytaj sobie na mitrazdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajkova
Uwielbiam jak wchodzi facet na babskie forum i wielce zdziwiony pyta: a czym wyście się zanieczyściły, że chcecie sie oczyszczac? O.o Tak się składa że nie trawimy wszystkiego co zjemy. Częśc takiej żywności zalega w nas powodując czesto jakieś nieprzyjemności. Złogi kałowe z kosmosu się nie wzięły (niestety :/). Bardzo powaznie potraktowałam oczyszczanie organizmu. Codziennie piję wodę i regularnie sie oczyszczam co 6,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biladama
mowie wam dziewczyny dbajcie o zdrowie i oczyszczajcie organizm co jakis czas zeby uniknac potem jakichs chorobsk. zreszta poczytajcie sobie na http://mitrazdrowie.pl/ mna wstrzasnal fim ktory tam kiedys obejrzalam :/ tlyko dla tych ktorzy maja mocne nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczyszczanie
Najlepszy na oczyszczenie organizmu z toksyn jest Młody Jęczmień. Wystarczą 3 łyżeczki, po 1x3 razy dziennie. Młody Jęczmień (http://amalu.pl/mlody-jeczmien-naturalny-200g-p-47.html) usuwa toksyny, dostarcza organizmowi wiele składników mineralnych. Działa na wolne rodniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
Fajnie że tak dużo nas postawiło na zdrowie :) Dzielcie się refleksjami po swoich kuracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja77
Skończyłam kurację tym środkiem http://vitero.pl/pl/p/Pure-Yucca-100-kaps./116 , byłam naprawdę bardzo sceptyczna ale to naprawdę działa! Czuje się znaczenie lepiej, problemy trawienne zdecydowanie się zmniejszyły, skontrolowałam też cholesterol, który przed kuracją był podwyższony, a teraz jest idealny. Sądzę, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowienajwazniejsze
Jak wiadomo toksyn z organizmu zbyt szybko się nie pozbędziemy. Owszem zdrowia dieta, unikanie produktów czy artykułów toksycznych dbanie o zdrowie to wszystko wyjdzie nam na plus. Natomiast ja poleciłabym naturalne leki, suplementy diety oraz wspomagacze do oczyszczenia organizmu. Jest pewien sklep internetowy z w/w rzeczami. Ceny są dość przystępne. Wielu moich znajomych zamawia tam witaminki itp. Sama kilka razy skorzystałam i mogę szczerze polecić. Tutaj podaje adres do sklepu: www.naturalnie24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara.G
Słyszyłam o doskonałych produktach oczyszczających organizm z toksyn, poleca je szwajcarska firma Natural Swiss zobacz ich stronę całkiem ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam dokładnie przeczytałam ich stronę i muszę stwierdzić, że ciekawe. Całe życie człowiek tylko ładuje do siebie różne pokarmy(nie zawsze zdrowe)różne leki itd a nikdy nie myśli o oczyszczeniu a to jest tak jak byśmy sobie mieszkali ale tego mieszkania nikdy nie sprzątali. W przyszłym tygodniu zamówię cały program (taniej wyjdzie)i zobaczymy jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi to naturalne preparaty zero chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre rady i napewno się do tego przystosuję ale ponieważ tak długo ic ze sobą nie robiłam oczyszczę organizm przy pomocy preparatów oczyszczających a potem będę się starała odżywiać tak jak tu zalecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołkowa1986
Ja skończylam tydz temu kurację Colon Packiem. Trwała ona ok. miesiąca. Mam nadzieję, że całość będzie miała wpływ na moją cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alameida
moja mama tez tego uzywala i chwalila sobie ze od razu bardziej lekko sie czula. fakt faktem te specyfiki silnie oddzialywuja na jelita i reguluja wyproznianie. chyba miesiac trwa taka kuracja a efekty potrafia byc niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannne
ja też dałam się namówić na takie oczyszczanie i w sumie nie żałuję. razem z przyjaciołką zrobiłam sobie kurację ale wydaje mi się że u niej lepiej widac efekty. i już nawet szczuplejsza jest, straciła kilka kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinka1806
Przeczytajcie sobie tutaj http://mitrazdrowie.pl/ te środki na oczyszczanie działają, efekty przynoszą już po miesiącu. Ja się zdecydowałam. Będę teraz stosować oczyszczanie organizmu dwa razy do roku i dieta obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truuudi
sluszne podejscie ja zamierzam podobnie sama jestem ciekawa efektow bo nigdy wczesniej ani nie oczyszczalam organizmu ani nie przeszlam na diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jedzie reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1988
hej! ja tez przystepuje do kuracji oczyszczajacej! naczytalam sie w necie o oczyszczaniu i o tym co z czlowieka wychodzi po takiej kuracji :/ i pomyslec ze to wszystko od zywnosci ktora codziennie spozywamy! ja sobie nawet w necie szukalam te cale zlogi kalowe moiwe wam masakra! bede sie tego pozbywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje ten produkt http://track.untoxin.pl/product/Untoxin/?pid=128&uid=4300 na oczyszczanie z toksyn organizmu a dodatkowo udalo mi sie spadnac z wagi, dodatkowo zmienilam troche swoja diete i zaczelam sie wiecej ruszac, wreszczie czuje sie lekka !ponadto kupilam ksiazke Dr Tombaka i stosuje jego kuracje oczyszczajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaukiemNaiwnyPrawiczek
tak mi sie w glowie przekreca ze przeczytalem temat topiku OCZYSZCZENIE ORGAZMU Z TOKSYN ah mam braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A__GGG___AAAA
Dieta warzywno-owocowa 6 tygodni naturalnej kuracji oczyszczającej EVITUM poczytajcie, mi jakiś czas temu pomogło i ta kuracja byla wstepem do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej oczyszcza organizm z toksyn chlorofil, efekty widać już po tygodniu, a poza tym waga spada w bardzo zdrowy sposób ok 1kg na tydzień. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt agnieszka_wozniak32@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak naturalnie oczyscic organizm, bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelllkaa
Oczyszczanie organizmu u mnie się wiążę ze zdrowymi i pozywnymi zarazem zielonymi koktajlami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije zieloną herbatę i duże ilości wody, jem owoce i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jecie przy tych zielonych koktajlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z czego je robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdama11
mi lekarz polecił oczyszczenie jelit, bo podobno tam gromadzi się najwięcej dziadostwa. skorzystałam z bodyclean.pl, po 2-3 tygodniach czułam się już znacznie lepiej, ale ważne jest żeby pić co najmniej 2 litry wody dziennie, bez tego nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×