Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie...

?????????????????????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość powiedzcie...

czy mielibyscie niecałe 1500zł na 2 osoby stac was byłoby na dziecko? w tym opłaty ok 500zł czasem wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniedzy zawsze brakuje
ale dzieci wciąz ise rodzą i kasa zawsze sie jakas znajduje - paradoks ? cud ? nie wazne, jakos to sie kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurykuX
ja mam 1500zł i 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nam wychodzi na miesiąc
równe 2 tys. i nadal nie możemy się zdecydowac, chciałabym bardzo ale wciąż na coś brakuje, nie wiem ile jeszcze będę czekac, ale narazie rezygnuję, choc nie wiem na jak długo bo chęc zajscia w ciąze jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurykuX
mamy 1500zł ,ale nie biedujemy całkiem nieźle się nam powodzi....prawda jest taka że sie czasem zapożyczymy trochę :/ Zeby nie liczyć wszystkiego z ołówkiem w ręku i żeby można było sobie pozwolić na kino i kupno czegoś bez planów finansowych to z pewnością wystarczyłoby nam 2tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ay mrmhruy
1500 na dwie osoby, to nie dużo, ale i też nie mało są ludzie co mają mniej!!!! Ale radzą sobie bo są ZARADNI!!!!!!!! trzeba niwestety ruszyć głową, to cały skret!!!! A kobitka, czy facet co nie pracuje poszukać jej jeśli jeszcze nie ma dziecka i odkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lata temu urodzilo nam sie dziecko;) i mielismy zarobki nieco ponad 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz wam wzrosły tak
??? te zarobki ? mam znajoma ktora nie pracuje a jej facet nie wiem skad ma kase, którą najczesciej i tak przepija :O ale maja dwojke dzieci i zadne z nich nie chodzi gołe ani głodne. oczywiscie nie stac ich na komputery ani playstation :O ale maja jedzeniem, cieplo, dobre ubrania i sa kochane - nczy czegos potrzeba wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×