Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ann11

szpital sw.Rodziny poznan

Polecane posty

Gość ann11

Zbieram opinie na temat szpitala sw.Rodziny w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulax
nie polecam czeste zakazenia zoltaczka , kiepski personel, juz nie wspomne o wystroju szpitala i o tym ze nie raz trzeba lezec na korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto kiedy
tam rodziłas?20 lat temu???????????????????ja rodziłam rok temu juz drugi raz i uważam go za super, wprawdzie nie wygląda jak z żurnala, ale jest super atmosfera, super opieka i przy porodzie i po porodzie, dzieci zadbane, lekarze kompetentni:) a mam porównanie bo raz juz rodziłam na Polnej niby super klinika a trauma na całe życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona///////////////
CZESC MOJA SIOSTRA RODZILA TAM PRAWIE 2 LATA TEMU. A WIEC DOPROWADZILI DO TEGO ZE DOSTALA ZAKARZENIA.TO CO ZSZYLI PO PORODZIE - TO SIE ZUPELNIE ROZESZLO CALE MIESO WYSZLO NA WIERZCH. APETYCZNE.ALE TO NIE KONIEC. CODZIENNIE WKLADALI DO DZIORY JAKA POWSTALA SOL FIZJOLOGICZNA I TO CO WYWIJALO SIE NA ZEWNATRZ, PRZEZ 17 DNI NA ZYWCA OBCINALI ONA WYLA Z BOLU. dOSKONALE WIEDZIELI ZE TO ICH WINA BO POZNIEJ SAM ORDYNATOR KOLO NIEJ LATAL. DOSTALA NAWET POKOJ DO SPANIA 1 OSOBOWY ZA KTORY SIE PLACI .ONA MIALA GO ZA DARMO.WSZYSTKO PO TO BY NIER MIALA KONTAKTU Z INNYMI PACJENTKAMI. ZEBY PRZYPADKIEM IM NIC NIE MOWILA. OTWORJAKI JEJ ZOSTAL BYL WIELKOSCI OK 7/3 CM. JEST DO DZISIAJ BO ONI NIE CHCIELI TEGO ZASZYC BO STWIERDZILI ZE MUSI SIE SAMO ZASKLEPIC BO JAK ZASZYJA TO ZNOWU BEDZIE SIE BABRAC. NAPISALAM TO W WIELKIM SKROCIE. ALE MAM NADZIEJE ZE TO WYSTARCZY ZEBY ZREZYGNOWAC Z TEGO SZPITALA. DRUGI PRZYLKLAD : MOJA KOLEZANKA W DZIEN CHRZCIN SYNKA ZABRALO JA POGOTOWIE Z POWROTEM. OKAZALO SIE ZE JA NIE DOKLADNIE WYCZYSCILI WIEC POZOSTALOSCI ZACZELY GNIC W BRZUCH. "W NAGRODE" SAM ORDYNATOR JA CZYSCIL. OKAZALO SIE ZE TAK SUMIENNIE TO ROBIL ZE PRZEDZIURAWIL JEJ MACICE. JA OSOBISCIE RODZILAM NA LUTYCKIEJ. JESTEM W MIARE ZADOWOLONA . POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W akcji "Rodzić po ludzku" najwyżej z poznańskich oddziałów oceniono ten ze szpitala miejskiego im Raszei a klinikę św. rodziny najniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×