Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maggdaa

do MALEŃKA MARZENKA - !!!

Polecane posty

czemu dziewczyno usuwasz cudze topiki? co to za zachowanie i czemu dałas do usuniecia topik maj 2006, ze przestarzałe? co to ma znaczyc, siebie usun z tego forum takie wyjscie jest najrozsadniejsze. innymi słowy jeszcze raz taki wyskok a zostaniesz zabanowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to wogóle za
marzenka i czego ona tu szuka, wyad stad mała g.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usuwa co jej
przyjdzie na mysl, zle dziecko sobie zabawe znalazło, ja przydałoby sie usunac moder co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie ma zły dzien
zła na cały swiat ze siedzi w domu z dziekciem i jest znudzona jak mops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolala
czytałam jej topiki ale nie odpisywałam, ludzie ta dziewczyna jest nieźle znudzona, albo zakłada durne tematy, a te dobre kasuje. marzenka a co na to lekarze ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
maggdaa---zadaję to samo pytanie...dlaczego nasz topik MAJ 2006 jest przestarzały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi jak to twoj rocznik
to jestes raczej stara marzenka a nie malenka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam zauważyć
ze marzenka NIE USUWA bo nie jest moderatorką, co najwyzej zgłasza do usuniecia ale to nie znaczy, że te tematy znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka Marzenka_ Ale co konkretnego denerwuje Ciebie w\" gadaniu\" Majówek ?? :O Wiele mogłabys sie od nich dowiedziec ...maja dzieci w wieku Twojego Dziecka. Wiecej rozsadku przy zgłaszaniu tematow do kasu ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
A stara nie może być maleńka? :p W pewnym wieku wzrostu juz nie przybywa tylko wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojeo rocznika to śmieszni jesteście... A co do waszego topiku którego usunełm to własciwie nie wiem o czym mowa. Zgłosiłam kilka topików, ale nie wiem zebym zgłaszała cos co mogło byc na temat. Zgłaszam topiki tylko te ktore nie sa na temat. Jesli jednak sie pomyliłam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kłamiesz jak najeta
ale kłamiesz piszesz ze nie usunełas jak usunełas sama zobacz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3356783&start=1260 ------------------------------------------------------------------------------------- A co do waszego topiku którego usunełm to własciwie nie wiem o czym mowa. Zgłosiłam kilka topików, ale nie wiem zebym zgłaszała cos co mogło byc na temat. Zgłaszam topiki tylko te ktore nie sa na temat ----------------------------- skleroza nie boli kup sobie lakis super specyfik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×