Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agdaa

jakie obiawy w ciazy na dziewczynke

Polecane posty

Gość agdaa

Jakie mialyscie obiawy w ciazy jak jest dziewczynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaaa
nie wiem czy jest różnica :D,, ja miałam duży brzuch, cała byłam okrągła :D ale czułam sie super przez całą ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
To bzdurne przesądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdaa
Przy pierwszej ciazy tez sie czulam super gtuba bylam strasznie.Duzo slodkiego jadlam i bylam bardzo piekna mam chlopca podobno w ciazy jak bedzie cureczka to ona zabiera urode matce i jest brzydka pryszcze itp.a chlopiec daje urode matce..W tym sprawdzilo mi sie bo miala [piekna twarz a teraz pragne miec cureczke i obserwoje obiay ale ich jeszcze nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy dwóch poprzednich ciążąch( z chłopcami miałam brzuch wyrzej niż teraz.Obecnie mam niżej i wygląda jakbym miała piłkę w brzuchu.Ma być dziewczynka.Ale jeśli to jest twoja pierwsza ciąża to nie masz co porównywać,bo ty akurat możesz inaczej chodzić w ciąży.Ja osobiście nie wierzę w te wszystkie różnice i porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pryszcze to rzeczywiście ,regularnie co trzy tygodnie( mniej więcej) wychodzą mi na twarzy może ze dwa pryszczyki,które mnie denerwują,ale po kilku dniach znikają i jest ok.Ale to się co jakiś czas powtarza.Z chłopakami tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z synkiem w ciąży nienawidziłam pomarańczy ani soku pomarańczowego, brzuch raczej wysoko, mdłości do 3 misiąca. Z córkę w ciąży obżerałam się śledziami, brzuch raczej niżej, mdłości do 6 miesiąca:o W jednej i w drugiej ciąży miałam ogromną senność. To tyle co narazie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o urodę, hmm z synkiem byłam bardziej napuchnięta na buzi niż z córką, ale rzeczywiście będąc w ciąży z synkiem mówiono mi, ze wyglądam ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam tony słodyczy, zero mdłości, migrena-gigant, byłam cała okrągła jak piłka :D Ale czy to był objaw że to dziewczynka, tego nie wiem, ale córcię mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka,dlatego napisałam że jeśli to jej pierwsza ciąża(wiedomo już że nie)to nie powinna się sugerować i porównywać to z innymi ciążami.Ja widzę różnicę bo w dwóch poprzednich ciążach miałam chłopców więc te różnice dostrzegam.A dziewczynka ponoć ma być na 95 % ale uwierzę jak zobaczę.:D Moja mama przy córkach miała plamy na twarzy ale to dopiero po koniec ciąży,ale to też zależy od ułożenia płodu.No, jej akurat się sprawdziło.Ja na szczęście jeszcze plam żadnych nie mam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×