Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darek

Z MIŁOŚCI

Polecane posty

Mam wspaniałą dziewczynę.Ma 25 lat. Jest wesoła, inteligentna, towarzyska. Chętnie pomaga innym. Jest też baaaaaaaaaaaardzo piękna, seksowna.Studiuje dziennikarstwo. Jest także fotomodelką i w dodatku fantastycznie tańczy.Baaaaaaaardzo ją kocham i jestem z niej dumny!!!!!!!!. Ma też pewne zasady. Idzie do łóżka TYLKO z miłości, gdy jest pewna uczuć swoich i partnera. w przeciwieństwie do wielu kobiet nie \"zakochuje sie co tydzień\". Nigdy nie złamała swoich zasad. Ma je nie tylko dla brzydkich i biednych, ale dla WSZYSTKICH facetów.Jej zasady są szczere. Wiem bo znamy suę długo ( koleżeństwo, przyjażń, miłośc). A gdyby chciała mogłaby przebierać w samych fajnych facetach i sypiać w wielu łóżkach.Chciałbym wiedzieć co Wy dziewczyny myslicie o takich zasadach. Ile z Was ma takie same. Ile chodzi do łóżka tylko z miłości a ile nie tylko z miłości.Co sprawiw ze idziecie z facetem do łóżka? Co na podstawie tego co napisałem, sądzicie o mojej dziewczynie? Prosze tylko o szczere i poważne wypowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr samosont
stary, myślę, że powinienes sie puknąć w czółko normalny facet nie wypisuje takich rzeczy na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze sie nia chwalisz i jeszcze sie z nia nie kochales..dlatego to cie boli i piszesz o tym na forum. ja tez z milsoci chdoze do lozka(zwlaszcza gdy upatrze sobie ofiare milosna:) a na powanize,jezlei mi sie facet podoba i jestem owlna to dlaczego nie moge skorzystac??? ps2.tak,teraz upraiwma seks tylko z milosci:P pozdrow swa kobiete bo widac,ze jej uroda nie uderzyla ejszcze do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukasa
Z tego co o niej napisałeś wnioskuję, że dość późno poszliście do łóżka, albo co gorsza - wcale. I własnie swoimi "zasadami" twoja ukochana tłumaczy Ci swoją niechęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna stara a naiwna
A ja gratruluję Ci dziewczyny, życzę Wam szczęścia:) Bardzo ładnie o niej piszesz, aż miło czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jej fotomodelka to moglbys pokazac jakeis zdjecie..... ps.i nie pisz ze nie wypada rozsylac w necie, bo skoro jest modelka to tym bardziej powienienes pokazywac jej buzke by coraz inni zainteresowalni lowcy talentu mogl;iby ja upatrzec. dawaj foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy razem 5 lat, więc nie ma niechęci. Poszliśmy do łózka po 8 miesiącach i do tego czasu bardo często uprawiamy sex. Nie chwale się nią. Po prostu podkreślam jej zalety. Nie wiem dlaczego uroda miałaby jej uderzyć do głowy. ładna zawsze musi być głupia?Jak by miało jej odbić, to odbiłoby już dawno. Nie dałem topiku, zeby mnie obrazać, tylko zebyście Drogie Panie, wyraziły swoje zdanie i odpowiedziały na moje pytania. Ja nikogo nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz odpwoeidzialam... a to ,ze jej nie odbilo jeszcze.....to nie wnikam i nie rozciagam sprawy, bo wiadomo o co chdozi...faceci moze o tym nie wiedza, ale kazda baba domysla sie ocb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"tukasa\" Jakby nie była ze mną szczęsliwa to nie bylibyśmy razem kawał czasu. Moze Tobie najbliżsi okazują \"niechęć\'\'?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie umie odejsc.....bo iwesz...dziewczyna czasami nie odroznia milsoci od rpzyzwyczejenia choc tobie zycze szczescia to w wiekszosci przypadkow ejst tak,ze wcale nie ejst tak pieknie, gdy dziewczyna jest uzalezniona. badz chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do groosi Pewnie chodzi o to że jakby jej odbiło to by się puszczała ? Przecież brzydkie też mogą! A może chodzi o spotykanie sie tylko z bogatymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwqfeqwfd
heh, ileż tych miłości trzeba poprzeżywać do osiągnięcia wieku 25 lat, żeby aż "chodzić do łóżka" co wskazuje na częstsze uprawianie seksu niż jest realne kogoś naprawdę kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwqfeqwfd
może u niej jest wszystko super ale w takim razie... nie za mądrego ma chłopaka bo głupio o niej pisze i na publicznym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uważasz, że twoja dziewczyna to chodzący ideał - i nie zaprzeczaj, bo tak ją opisałeś, że nic dodać, nic ująć, aż podejrzane, to po co jeszcze na siłę szukasz poklasku - dla mnie to hipokryzja, sam chwalisz się jak jakiś małolat i jescze szukasz innych, żeby ci wtórowali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! wiedzialam, ze nic nie zrozumiesz D: jako facet nie wnikaj w moje slowa, bo tylko sie upokarzasz Dareczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do groosi po prostu się kochamy i jesteśmy szcześliwi, tak trudno to zrozumiec? wiem ze na tym forum często wpisuja się samotni niechciani zdradzani i ajk trafi sie ktoś normalny czyli wg. ciebie inny, to sie zaraz podwaza to co mówi dla ciebie wszystkie dłuzsze związki są z przyzwyczajenia??????? nic o mnie i o niej nie wiesz a piszesz takie rzczy ja mimo ze cie nie znam to cie szanuje i nie napisz o tobie nic złego po przeczytaniu twojej jednej wypowiedzi PS. dzięki ze jako nieliczna odpowiedziałaś na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje dziewczyny
bo z pewnoscia jest to bardzo wartosciowa osoba. sama wyznaje takie same zasady jak twoja dziewczyna. nie chodze do lozka z pierwszym lepszym, bo bliskosc, jak dla mnie, musi pochodzic z milosci, brac sie z zaufania, byc wyrazem szacunku dla siebie i partnera. nie krytykuje tm samym innego podejscia do tych spraw, po prostu jestem dumna ze swojego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wg nie stawia sie kropki i nie rob takich bledow wiecej, bo na serio nie ebde cie szanowac:) i nie pisz ,ze cie nie szanuje,obrazam cie itd, bo wcale tego nie robie, jakbys wiedzial cos o mnie, to bys wiedzial jak szydze z idiotow, jaka potrafie byc niemila itd. a teraz ejstem grzeczniutka:) i wcale nie napisalam tego,ze jestes\" inny\", zacytuj fragmnet, z ktorego to wywnioskowales :) ja sie ciesze, ze ci sie uklada....(niby) bo na serio...po cafe, dowiedzialam sie kilka waznych rzeczy- kazdy facet i kazda kobieta zdrazdza, ludzie sa zaklamanymi bestami,ponad 90% ocenia ludzi po wygladzie, polowa nie szanuje drugiej osoby, i ostatnie najwazniejsze- ze milsoc po 3 laatch wygasa i rodzi sie przyzwyczajenie....walcze z tymi zasadami ale nic nie pomaga. wiec wyluzuj i nie odpisuj osobom ktore nie odpisuja na temat a wszyscy sprecyzuja odpwiiedzi....trzeba bylo sie tak nie rozpisywac o swej girl,tylko na temat pytania a nikt by cie nie zjechal.pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cwqfeqwfd co takiego o niej głupiego napisałem???? do małej megi nie ma ideałów, ale ona jest mu najbliższa i nie szukam poklasku, tylko chciałem poznać opinie innych. To ze ktoś ma duzo zalet to żle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( niby ) ci się układa - dzieki, przecież nikomu nie może układać się na poważnie tka nigdy nie zdradziłem drugiej osoby, ona mnie też przykro mi ze tego nie rozumiesz a może po 5 latach, 10, 15 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe wieczorem śmiało teraz mozecie mi nawrzucać a myślałem, ze będa kulturalne wypowiedzi i długa dyskusja wychodzi na to ze mój topik jest za normalny, bo nie jest o zdradzie, puszczaniu się, itd. mimo to cały czas na Was liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co, hccesz mi pwoeidziec ze zawsze kolorowo jest w waszym zwiakzu? ze sie nigdy nie klocicie itd? wow,to ja zazdroszcze w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam życzę szczęścia i cieszę się jeśli ludzie wokół są zadowoleni. To dobrze, że jesteś z niej dumny, bo niby dlaczego miałoby być inaczej skoro jesteś zakochany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaab
ciota, czekac az go ciulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, ze ma tyle zalet - tylko jakich opinii ty oczekujesz po takim opisie - chyba samych superlatyw ... nie chodzi tutaj o to, ze na kafe pisze się o samych złych rzeczach, ale ty opisałeś rzecz tak oczywistą, że wręcz z tego kipi hipokryzją - sorki, ze tak piszę, nie chcę cię obrazić, ale tak jest ja też mam świetnego partnera i pewnie też mogłabym go opisać w podobny sposób (jak wielu tutaj), ale ... po co - widzę w tym sens, jak to czemuś służy, jak ma związek z czyimś tematem, problemem, jak ilustruje konkretną sytuację ... ale ot tak, zeby tylko usłyszeć \"tak, jest super, extra, i w ogóle och, ach ..\" ? - ja to wiem i wystarczy - mam nadzieję, ze mnie rozumiesz, bo ciężko to wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
hej darku>> gratuluje ci dziewczyny i udanej miłosci i oby wam sie wiodlo dalej tak wspaniale a co do mnie>tez mam 5 lat chlopaka ijest on moim pierwszym chlopakiem i jedynym i tylko z nim sie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi tylko o wypowiedzi o mojej dziewczynie, ale przede wszystkim o Wasze dziewczyny wypowiedzi o swoich zasadach, ( tylko ewentualnie o jej). Czy macie takie same czy podobne, a może inne zasady.Dlaczego, czym sie kierujecie? Nie oczekuje, że napiszecie mi ze moja dziewczyna jest super - ja to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×