Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pestka-4

bede rodzic w Belgii....ktos jeszcze??

Polecane posty

witam... czy jest ktos kto takze zyje w tym kraju??Mamusia laczmy sie.....ja sie czuje jakos strasznie samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprawdzie nie bede rodzic w Belgii, ale za to w Holandii :D czyli po sasiedzku :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie....nie masz zadnych obaw??Ja jestem tu od niedawna to moje 2 dziecko 1 rodzilam w Polsce...przyznam nie znam jezyka i jakos mnie to wszystko przeraza...a moze nie potrzebnie..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowie po holendersku i angielsku, wiec bariera jezykowa mnie nie przeraza. Nie martw sie wszystko na pewno bedzie dobrze :D O ile sie orientuje w Belgii opiekuje sie toba ginekolog i bedziesz rodzic w szpitalu. Ja jestem pod opieka poloznej i bede rodzic w domu, o ile wszystko bedzie OK.Nie obawiaj sie. Warunki i opieka w szpitalach sa naprawde super. Mam nadzieje,ze kwestie ubezpieczenia masz uregulowane. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu wlasnie zaczynaja sie schody...wszystko jeszcze przede mna....bo to dopiero poczatek ciazy...po niedzieli ide do lekarza rodzinnego ktory poleci mi ginekologa.....itp...itd... ubezpieczenie tak mam oczywiscie...tez slyszalam ze lekarze sa pomocni i w ogole....ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie martw, na pewno bedzie dobrze. Nie wiem jakim jezykiem poslugujesz sie na codzien. Jesli to angielski to przed wizyta u ginekologa warto przygotowac sobie liste pytan i podstawowych terminow medycznych oraz chorob takich jakie przechodzilas np. rozyczka itp. Lekarz rodzinny pewnie tylko wyliczy ci termin porodu i kaze lykac kwas foliowy. Reszta zajmie sie ginekolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak angielski ale bardzo slabiutki....stad wlasnie moje obawy czy sie wogole dogadam...bardzo dziekuje za rady i info kazda jest cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×