Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katheee

czy moge sie troche narzucic?

Polecane posty

Gość katheee

poznalam nowe towarzystwo . w tym chlopak z ktorym trudno bylo mi zlapac kontakt- troche sie nie staralam .on tez nie zwrocil na mnie uwagi . byly 2 imprezy, zaniedlugo kolejna. czy wypada mi zagadac na gg aby sie poznac? czy to bez szans i glupio tak troche sie narzucic . a moze poczekac do impezy i tam poprobowac znalesc lepszy kontakt w rozmowie? ( wiek 18 ja i 20 . wiem ze moj dylemat brzmi jak 13 latki ale coz tak jest:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzucaj sie..jakby cos iskrzylo to ktore bys zagadalo...chyba ze on jest niesmialy salbo poprstu go nie interesuejsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. chyba niezupelnie rozumiem :/ poznalas cale nowe towarzystwo a ten chlopak to co? podoba Ci sie czy o co chodzi? chcesz lepiej poznac wszystkich czy tylko jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jego.. ale nie ma nic gorszego jak narzucajaja sie dziewczyna;/ troszke godnosci :) badz niedostepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katheee
tak nowe towarzystwo. znaczy sie czesc znalam i polaczyly sie jakby 2 towarzystwa. i z tamtego zwrocilam uwage na tego chlopaka .. no i chcialam bym nawiazac z nim kontakt.. ale to chyba musialabym zagadac do wszystkich aby nie wyjsc na jakas podrywaczke.. ale jakos mi sie nie pali .. no tak podoba mi sie. nawet nie wizualnie, ale po tych paru zdaniach co udało nam sie zamienic . potem alkohol przeszkodzil juz w dalszej rozmowie :( to na trzezwo chcialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogole skoro szykuje sie impreza, to pewnie tam bedzie szansa lepiej sie poznac.. i groosia ma racje- nie ma NIC gorszego niz narzucajaca sie dziewczyna poza tym, to czego miec nie mozna (o co trzeba sie bardziej postarac) jest bardziej atrakcyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katheee
dzieki . niema jak obiektywne głosy obcych bardzo dziekuje . macie racje - to cos okropnego niema nic gorszego - ja wlasnie tego sie bałam aby sie nie narzucic . dam sobie spokoj :( jakby mialo iskrzyć to by juz sie cos dzialo . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katheee
zakazany zakazanym - jednak ja go nie posmakuje w takim razie . takie zycie :( jednak kurcze.. mowia mi ze musze sie otworzyc. ciagle mi to powtarzaja wszyscy .. niewiem juz co jest otwarciem a co narzuceniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na imprezach z nim gadaj...bo jak zagadasz na gg to bedzie ewidentne ze ci sie podoba i chcesz go lepeij poznac..co moze go speszyc....a na imprezach zawsze sie gada, tanczy pije.... niech pozna cie od strony gdzie wszyscy beda cie narazie od tej znali..nie odkrywaj sie narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×