Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Alice juz Ci wysłałam, sprawdź czy doszło na pewno. Jeśli chodzi o zaproszenia, to chciałam kupic na allegro, ale u nas w jednym sklepie sa podobno ładne za złotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
ja juz wybralam zaproszenia a przez allegro tez sa fajne, a macie jakies wybrane ??:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej ochotka masz jakies specjanlnie wybrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej sierpniowa i wybrałas juz orkiestrę na wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie mam jakiś wybranych. Jutro musze iśc kupiś bo muszę dać znajomym juz teraz. Nie zamierzam sie zbytnio zastanawiać nad zaproszeniami, to tylko kawałek karteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
mnie sie podoba 2 z tych zaproszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotka - bardzo dziękuję. Już się biorę za przeglądanie.:) My musimy poczekać z zaproszeniami do momentu ustalenia godziny i jak się okazało kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. :-) A ja muszę jutro dać zaproszenie znajomym, więc muszę kupic do jutro i ustalić kościół. Muszę lecieć do jutra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! witaj Kasiczek! Ochotka nie wszystkie zdjecia sie otwieraja. Równiez myslałam o kupnie zaproszen na allegro ale to by był mój pierwszy raz :) nigdy tam nic nie kupowałam wiec chyba trzeba sie jakos zalogowac jesli nie spotkam ładnych w sklepach to bede musiała pomyslec o tym allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem! Witam laseczki! Rzeczywiscie mój Misiak przyjechał wczoraj i będziemy latać i załatwiać gdyz nie mamy na to nawet tygodnia całego. Wczoraj byłam u fryzjera i jest ok. Dzis podpiszemy umowę z DJ-em, lece jeszcze do jednego salonu z sukniami ale chyba tylko po to żeby sie utwirdzić w przekonaniu że tamta jest ta jedyna. I jak bede tego pewna to jeszcze dzis zarezerwuje sobie tamtą. Mój Miniu dziś dostaje wypłatkę wiec połowa z niej być może dziś juz zniknie :) A jutro jedziemy do kamerzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice zyczę ci aby te suknie z Agnes ślicznie na tobie leżały! Jak zaczniesz przymierzać to nie będziesz chciała przestać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny trochę mnie tu nie było:) Dobrze że podciągacie topik do góry. Widzę ze tematy się rozwijają i bardzo dobrze:) Pozdrawiam wszystkie jeszcze panny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha, mogą się niektore nie otwierać bo były sciągane z neta. Nie wiem czemu bo je zapisałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie panny pracuj:( Ja jeszcze tylko 30 min bo w tym tygodniu do 17 Zrobiłam zaproszenie które kosztują ok 3,50 ja je zrobiłam i wyszło mi za zaprosznie coś ok 1-1,50:) jeszcze nie wiem dokładnie nie policzyłąm ale spoko podoba mi się ta opcja. najładniejsze są dwa ale ni mozemy sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez pracuję. Tasia-- jak to zrobiłaś sama??? Ja dzis kupiłam po 1,10 za szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Cię . Chwilkę mnie nie było , bo poszłam zaklepać termin w kościele. Mamy godzine 16tą.A co u Ciebie? Z nowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ Niestety dziś musiałam bardziej poświęcić się pracy. Z czegoś trzeba żyć ;). Ale już jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello alice, ja juz jestem...a ochotka juz poczmychala do domu?jakos nie udalo nam sie dzis zlapac:-( Co tam alice slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×