Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

U mnie też nie ma salonu Agnes ale taki jak u ciebie - między innymi z ich sukienkami, mieli ich ok 15 sztuk i miałam fuksa bo wczoraj przywiezione tak więc świeżutkie jak bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znowu dzisiaj pierwsza:) 👄 Wczoraj się nie odzywałam ciężki dzień:( Fas-olka bardzo ładna sukienka:) Ja chciałabym żeby takie sykienki na mnie pasowały ale niestety w sukience wogóle wyglądam tak ze tragedia:)Ale jeżeli Tobie jest dobrze w takim fasonie to pozazdrościć:):) Jeżeli sie na nią zdecydujesz to na pewno będziesz wyglądać pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!widze ze Tylko ja jeszcze nie wiem jaka chce sukienke na slub. Nie moge sie zdecydowac moze jak zaczne przymierzac to bedzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha23 /weisz co masz rację nie bęfdziesz wiedziała co chcesz dopuki nie przymierzysz jakiejś:) ja też nie wiedziałąm jaką chcę sukienkę dopuki nie przymierzyłąm swojej:) moze się nawet zdarzyć że sukienka która Ci się podoba gdzieś tam w internecie znależiona wcale moze nie pasować Tobie:) dlatego udaj się czym prędzej na ptrzymiarki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia życzę:) Jeżeli to Twój pierwszy raz z pezymiarkami to będziesz się super bawić to dla kobiety takie niezapomniane wrazenie:) mnie było bardzo fajnie z takimi przymiarkami. Fakt mało ich miałam bo szybko kupiłąm moją kiecke:) A mogłam sobie jeszcze połazić po sklepach ale mnie urzekła ta i musiałam ja mieć:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey!wlasnie wpadlam na chwile na forum i co widze?? jakies laski , ktore daja upust swoim napieciom chyba seksualno-miesiaczkowym i wysmiewaja sie z innych kobiet, wklejajac ich zdjecia- jakas porazka po prostu, ale baby to sa jednak okropne...brrr...a tak poza tym dzien dobry wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten topik o striptizie...o rany , az m sie odechciewa tu zagladac, co to sie ludziom porobilo, jaka zawisc w ludziach, jaka pycha i jakie chamstwo , jak tylko jest sie anonimowym to wychodza z ludzi rozne rzeczy...dobra koniec z tym nie czytam juz nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Tasia :) narazie chodziłam tylko ogladac suknie ale bez przymierzania.Sierpiowa masz racje ludzie potrafia byc chamscy. Na szczescie u nas nic nie pisza bo tak tez sie zdarza ze wchodza i wypisuja głupie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELP!czy jest tu jeszcze ktos normalny na tym forum? dziewczyny odezwijscie sie dzis do mnie bo zagladam tu od czasu do czasu i dreszcze mnie po plecach przechodza...moze o czyms milym porozmawiamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo dzisiaj mam troszkę roboty:( niestety. Jedna kobietka ma urlop i lipa siedzę za nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Ja dziś się zrelaksowałam na solarium. Zapisałam się na poniedziałek do fryzjera. Chcę zrobić pasemka więc będzie mała rewolucja na mej głowie. A teraz biegnę do mojej psiapsiułeczki z życzeniami urodzinowymi. Jeszcze raz dziękuję tym dziewczynom, które wyraziły opinie o mojej sukience - jak ja pisze \"mojej\" :P , a w końcu jeszcze mam czas do myślenia :) Nigdy nic nie wiadomo czy mi sie nie odwidzi. Ale w pracy koleżanki też powiedziały że śliczna wiec prawie jestem zdecydowana. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu! no ja dzis tez cos nie w humorku cały dzen bym spała najchetniej jeszcze chorubsko mnie łapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie szukam piosenki na pierwszy taniec i nie moge sie zdecydowac:) moze znasz jakies które by odpowiadały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez przesłuchalam sporo tych piosenek i my zdecydowalismy sie na walca z Nocy i dni, ale podobaja mi sie tez bardzo utwory muzyki filmowej, jesli nie walc to pewnie bysmy wybrali jakas klasyke muzyki filmowej na pierwszy taniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my jeszcze nie wiemy jak mi sie cos podoba to nie odpowiada mojemu narzeczonemu i tak w kółko :) ale o walcu tez myslelismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z polskich utworow ladna jest piosenka Zakochani Kukulskiej, mozna do niej walca ang. tanczyc...tak samo Niebieska piosenka Tomaczaka, tyko ze to jakies takie smutne troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiatko21
czesc dziewczyny czy slyszalyscie moze cos o zespole kambodzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×