Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Witam wszystkich Wiem, że podobnych tematów jest już trochę, ale są one juz bardzo zaawansowane i ciężko dojść co i jak. Zapraszam wszystkie chętne dziewczyny do rozmów o przygotowaniach do ślubu. Tu możemy powymieniać sie swoimi doswiadczeniami. Pozdrawiam 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fas-olka
Cześć, właśnie nie dawno podjeliśmy decyzę o ślubie (termin najprawdopodobniej 1.09.2006) i oswajam sie z tą myślą i choć kiedyś tak tego pragnełam na dzień dzisiejszy jestem przerażona. Dochodzę do wniosku że ślub to jedna wielka szopka. No ale pewnie mi przejdzie :) Czas zacząć poważnie działać bo wszystko przejdzie obok nosa :) Pozdrawiam i będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj fa-solka 🌻 No to jesteśmy pierwsze na tym topiku. Mam nadzieję, że jeszcze się ktoś przyłączy.Ja tez z moik kochanym zamierzam wziąść ślub we wrześniu, ale nie jest to jeszcze pewne. Nic jeszcze nie mamy załatwione, najgorzsze, że nawet nie wiem od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2007
Witam! Ja ślub mam w sierpniu i już nie mogę sie doczekać.Wszystkie przygotowania są już rozpoczęte tzn. sala, muzykanci,kamera, fotograf. A jak u Ciebie? Jak przygotowania? A jaki to miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minisa
Witam!!! mozna sie dolaczyc??? my slub bierzemy 17.06.2007 na razie mamy tylko sale i orkiestre i ogrom zmartwien bo obecnie mieszkamy za granica a slub bierzemy w Polsce. jestem przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najprawdopodobniej wezmę ślub we wrześniu. Nic ale to nic nie mam załatwionego. Wiem tylko, że chcę ślub mieć we wrześniu, a mój kochany w sierpniu, ale pewnie zostanie przy moim. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2007
Dziewczyny a macie już jakieś upatrzone fryzurki na to wielkie wydarzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie. Chciałabym iść z rozpuszczonymi włosami, ale niestety nie jest to praktyczne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2007
Tp powoli musicie juz sie martwic o reszte spraw typu kamera, muzykanci. Im później tym trudniej o wolny termin (ten który sobie sami wymarzyliście)! Wiem to z wlasnego doswiadczenia. Naszczescie po wilu wysilkach wszystko sie dobrze ułożyło!!! :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2007
Tak bo wtedy jest lipa welon nie ma sie czego trzymac1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2007
Podobno teraz modne są wszelkiego rodzaju loczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
czesc ja mam slub 2 czerwca i jestem z poznania. Jak narazie mam zalatwionego kamerzyste, fotografa, lokal, kosciol i sukienke wybrana :D A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2007
No ja sukienki jeszcze nie mam tak w 100% wybranej, ale jest taka jedna ktora mi sie podoba. z decyzja o konkretnym wyborze wstrzymam sie do marca. Wtedy wraz ze świadkową wybieram się na pokaz ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę robiła wesela, tylko przyjęcie na 30 max. 40 osób.Więc myślę, żę się wyrobię w czasie. A wy będziecie robić duże wesela? Na ile osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
a co fryzury to mam dwa pomysly: 1) poniewaz naturalnie mam wlosy krecone wiec chce je podkrecic troche bardziej i tylko przy twarzy upiac i w to wpiac drobne kwiatki 2)gladki kok, ale taki nisko ulozony (jak gdyby upieta nisko kitka i podbieta pod spod) jesli ktos wie o co chodzi, bo trudno to opisac :D No i oczywiscie na to stroik. Jak mi sie uda to wkleje zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
ja planuje tez przyjecie weselne, tak max na 40 osob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2007
Moje wesele ma być na 120 osób. Ponieważ mam sporą rodzinkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2007
A znacie jakies ciekawe strony z fryzurkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwi - fajnie wyglądają spięte kręcone włosydo tyłu i z kwiatkami powpinanymi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
ochotka- tez tak sadze, dlatego bardziej sie sklaniam ku tej fryzurze ;) A co do wielkosci to my z moim K tez mamy duze rodziny. Jak przeliczylismy wyszlo 150 osob plus znajomi i dlatego tez postanowilismy zrobic mniejsze przyjecie aby nikogo nie urazic. Pozatym szkoda nam wydac 30 tys na wesele bo wlasnie kupujemy dzialke i mamy sie zamiar budowac.... Ale duze wesele tez fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uważam. Mi szkoda by było wydać tyle pieniędzy na duże wesele, nawet gdybym miała :-) Muszę juz lecieć. Wpadnę tu jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło. Tak myślałam, że będziesz chciała taka jak ta pierwsza.Podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
bo w sumie obie sa ciekawe, jedna jest inna od drugiej.... Chyba zrobie je sobie dwie, i wybiore ta w ktorej bedzie mi najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fas-olka
ohoho dwie godzinki i ile się nas uzbierało :) Witam oczywiście wszystkich. To powiem coś więcej o mnie. 1. Termin: chyba 01.09.2007 - jak juz wspomniałam, 2. Gdzie: Olsztyn 3. Liczba gości: myślę ze wyjdzie na max 50 osób 4. Kto wykłada kasę: my sami chyba że rodziców coś oświeci :) 5. Stopień załatwiania wszystkiego: mały tzn.za salą juz się rozgladałam ale nie zaklepałam mój ukochany obiecał mi ze jutro tam pojedziemy. No i na dniach księdza odzwiedzimy. Co śmieszniejsze jeszcze nie było zaręczyn ale u nas to tylko formalnosć bo jesteśmy ze soba ponad 5 lat i już jakis czas żyjemy na wspólny rachunek. No i przed nami spotkanie rodziców jeszcze w styczniu. 6. Co na pewno bym chciała: super zdjęcia (bo to dla mnie ważna pamiątka) 7. Czego bym nie chciała: rękawiczek, bolerka, lamówki na welonie, zadnych kiczowatych konkursów na weselu Fajnie by było jakby każda tak o sobie co nieco powiedziała to się troszkę zapoznamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
ok wiec: Termin: 2.06.2007 Gdzie: Poznan Liczba gości: okolo 40 Czesc kasy bedzie od mojej mamy, a czesc my wykladamy Mamy zalatwione: kosciol, restauracje, kamerzyste, fotografa, dj, suknie slubna Nie mamy zalatwionych: zaproszen, obraczek, butow, garnituru, fryzjerki, wizazystki, tortu etc Chcialabym aby wszyscy w ten dzien byli zadowoleni, a my z moim K dazyli sie takim uczcucie jak teraz przez cale zycie :D bo mysle ze to jest najwazniejsze Nie chcialabym: aby padalo i aby cos nie wyszlo z tego co zaplanowalismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×