Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOLORES-12-04- _

Kto mi pomoże odzyskać dług

Polecane posty

Gość DOLORES-12-04- _
Przysłowie jest dobre że z rodzinka wychodzi sie dobrze wyłącznie na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RZEZNIK
"wracajac do umowy ustnej to jest ona rownie wiazaca jak umowa na pismie " Owszem, ale tylko wtedy, gdy jest zawarta przy świadkach. Nie wprowadzaj w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wprowdza w błąd. Każda umowa ustna (nawet bez świadków) jest tak samo wiążąca. Tylko zawarta bez świadków jest nie do udowodnienia w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RZEZNIK
akurat gg mi nie chodzi, bo coś nie chciało się zarejestrowac, jak tylko z nim sobie poradzę, to odezwę się na gg. W takim razie podaję mojego e-maila bea555@interia.pl napisz do mnie, to odpiszę co i jak z tym długiem. Potrzebujemy osoby, która użyje odpowiedniej siły persfazji, bo komornicy w Niemczech, to zupełnie inna historia niż w Polsce, a gość teoretycznie nie ma kasy, bo wszystko przepisał na zonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOLORES-12-04- _
Dziękuje za nr.gg moj to 8986651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc ja ci radzę tak
no właśnie umowa ustna jest tylko ważna przy świadkach i to jeszcze najlepiej dwóch niespokrewnionych, jednak dalej upieram się żeby brata za język pociągnąć i wszystko nagrać, bo jeśli nawet rozpocznie się proces to przeciesz twój brat może poprosić kilku swoich kolegów o to by potwierdzili że to od nich właśnie pożyczył pieniądze i już wszystko im oddal podatku od pozyczki też może umiknąć bo może powiedzieć że od kilku kolegó pożyczał male sumy, albo wymyślić bajeczkę że teściowa mu pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty fanka poczty polskiej
wierzcie - nic nie wskura; znam to z własnego przykładu; a chłopaki będą potem chcieli zapłaty od niej; nie wchodź w to... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wracajac do umowy ustnej to w takim przypadku znajde ci 20 swiadkow ktorzy potwierdza przed sadem pod przysiega ze dalem te pieniadze wlasnie jemu !! mam firme ktora zajmuje sie takimi sprawami z bardzo dobrym wynikiem koncowym ,i znam techniki i wykrety jakimi posluguja sie dluznicy ! sa to ludzie bez honoru czesto probuja straszyc ,wykrecac ale jedno jest pewne ze predzej czy pozniej pekaja i oddaja to co sa dluzni . sposobow odzyskania wierzytelnosci jest sporo,od rozmow,po roznego rodzaje srodkow perswazji*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RZEZNIK
mam jeszcze pytanko, czy moze znasz język niemiecki? Nasz dłużnik własnie takim językiem się posługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie jest tak jak mowisz ze chlopaki beda chcieli pieniadze od niej \" pieniadze zawsze wchodza w gere bo takie czasy ale to sa jakies % od sumy ktora sie zwindykuje .wiec prosze nie straszyc pani takimi slowami .kazdy jest dorosly i robi to co uwaza za sluszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjfdjf
z tego co wiem, to umowa ustna jest tak samo ważna jak pisemna, tylko w drugim przypadku masz czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RZEZNIK
to się cieszę, jeśli mozesz napisz do mnie na e-maila, a ja opiszę szczegóły. Dodam, że prośby, pisma itp. nie wchodzą grę, bo ten człowiek na to nie reaguje. Szukamy więc osoby, która będzie wiedziała jak przekonać tę osobę do zwroty długu. Czekam na e-maila. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowa ustna jest ważna, jednak musisz mieć świadka. Żadne biuro nie ściągnie takiego długu. Najlepiej zgłoś się do dobrego prawnika. Nawet najbliższej rodzinie nie pożycza się takich pieniędzy bez umowy pisemnej. Mam jednak nadzieję, że uda Ci się odzyskać dług. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do RZEZNIK
aha, rozumiem, ze bierzecie prowizję od sumy odzyskanej, bo przedpłaty nie wchodzą w grę:-o POZDAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty fanka poczty polskiej
okej... poczytaj wyżej - Twoja porada jest bez sensu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie obawy ,ale hm ja nie jestem lobuzem ,jestem legalnym srodkiem prawnym ktory pomaga ludziom,ktorzy tej pomocy potrzebuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomooooooooooo
ze takie firmy biorą iles tam procent od tego co odzyskają, bo to bez sensu placic za coś co może nie zostac odzyskane, pozatym wtedy sie chyba bedzie ta firma bardziej starac tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poten
chlopcy z miasta trzeba go postraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimaczek jeden
Moderatorstwo Szanowne prosze o usuniecie topiku bo dluznicy nie spia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werty44
Fajną ofertę mają m.in. w Koksztysie. Mają pakiety zarówno dla klientów z sektora MŚP, jak i klientów finansowych. A dla każdego przygotowują ofertę dedykowaną. Ceny abonamentów na usługi prawnicze i windykacyjne zaczynają się już od 99 zł miesięcznie, ale np. pakiet Prestiż kosztuje 4 tys., ale w cenie m.in. doświadczony radca prawny na telefon, maila, bez ograniczeń godzinowych. www.koksztys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labonitadeisla
odświeżę wątek, bo mam ten problem obecnie.. od czego dobrze jest zacząć, kiedy chce się odzyskać dług? oczywiście chodzi mi tylko o metody zgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowomi
możesz zacząć od miękkiej windykacji- czasami jest wystarczająca, jeżeli nie to np. windykacja komornicza-może się okazać, że dopiero postępowanie egzekucyjne pomoże odzyskać pieniądze, miałam problem z dłużnikiem i mi pomógł http://www.jaworski-komornik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedplata i szukaj wiatru w polu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najlepszym wyjściem będzie po prostu skierowanie sprawy do sądu. Myślę że w trakcie postępowanie wyjdzie na jaw, że twój brat sam nie mógł sobie pozwolić na zarobienie samemu takiej kwoty. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie to komornik zacznie ściągać dług. Byłam w podobnej sytuacji, mój brat też pożyczył ode mnie dużą sumkę no ale udało się odzyskać wszystko. Wybrałam komornika z Tarnowa, Piaseckiego http://www.tarnow-komornik.pl/ no i teraz wreszcie wyszłam na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberrybey
Skontaktowanie się z komornikiem w takiej sytuacji jest chyba najlepszym wyjściem jak ktoś powyżej wspomniał. Nie ma co się oszukiwać, i tak już sporo czasu zostało straconego. Ktoś tu wspomniał o nagraniu brata na dyktafon – to dobry pomysł. Jeśli nadal nie będzie chciał spłacić długu, skontaktuj się z panią Aleksandrą Michalak-Tłomak, to komornik z Wodzisławia Śląskiego. Na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , chciałbym się skontaktować z osobą która podała numer telefonu do Gościa któremu zrobiła wpłatę 1000zł i on odzyskał dla niej pieniądze . Tel. 666 872 114.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz pismo od sądu to zgłoszenie się do komornika jest na pewno najlepszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×