Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOLORES-12-04- _

Kto mi pomoże odzyskać dług

Polecane posty

Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprędzej pomoze ci komornik ;) Jeśli nie wiesz do kogo się zwrócić po pomoc, wybierz http://www.tarnow-komornik.pl/ , zaufana i sprawdzona kancelaria komornicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika311
Jeżeli ktoś potrzebuje prawnika w Krakowie specjalizującego się w windykacjach to z doświadczenia mogę polecić GP kancelarię znajdującą się przy ulicy Starowiślnej w Krakowie. Prowadzę działalność i dwa razy miałam problem z odzyskaniem pieniędzy za fakturę. Z pomocą adwokat Miłosławy Strzelec-Gwóźdź udało mi się wszystko odzyskać w okresie nie dłuższym niż pół roku. Wiem, że zakres specjalizacji pani prawnik jest o wiele szerszy, co wszystko jest opisane na stronie. Pozostaje pod stałą opieką prawną i często dzwonie konsultować różne sprawy związane z moją działalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też skontaktować się z kancelarią komorniczą. Ja korzystałam z usług www.jkrukkomornik.pl I odzyskaliśmy dług w 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czumka
hmm dla mnie to ratunkiem okazał się skutecznypozew.pl - doradzili, napisali i pokierowali sprawą tak, ze nie musiałam się martiwć. Udało się odzyskać dług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że musisz chwycić się najbardziej drastycznych środków. Gdyby to była faktycznie uczciwa pożyczka to w mgnieniu oka oddałby Ci pieniądze. Jest to tak kolosalnie duża suma pieniędzy, że proponowałbym zgłosić się do http://inkasso.opole.pl/ . Co prawda zajmują się windykacją i ściąganiem długów wynikających z faktur VAT, umów cywilno-prawnych oraz wyroków sądowych ale może przy tak dużej sumie pieniędzy pomogą i Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samemu nie ma co się bawić w takie rzeczy, lepiej po prostu powierzyc to firmie, ktora sie w tym specjalizuje. Podrzucam Wam namiary na nich: http://solventoir.pl/ Na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno szukają i sprawdzaj ofertę na pieniadzedlaciebie.com.pl/, bo oni w finansowaniu dla firm się specjalizują więc mogą coś fajnego przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×