Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dora20

wasze ulubione sklepy z ciuchami-jakie i za co je lubicie?

Polecane posty

Gość takasobiebaba
mohito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele sklepów, gdzie można się fajnie ubrać. Sporo ciuchów kupuję na allegro, ale tutaj nigdy nie wiadomo, czy ciuch jest oryginalny czy nie... Ostatnio najczęściej zakupy robię tutaj: http://superstar-originals.pl/ Mam pewność, że ciuchy są oryginalne, no i nie płacę za przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRIMARK!! Z***biste ciuchy i mega tanie. Niestety w Polsce nie ma jeszcze tego sklepu choc czytałam, że mają go otworzyć w Warszawie. Jak się zroi w pl bardziej popularny to sami zobaczycie, że większkośc ludzi będzie się tam ubierać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tk maxx, polubilam ten sklep strasznie za switne buty, torebki i kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam tally weijl a nastolatką już nie jestem. Oczywiście nie wszystko, ale kupuję tam spodnie, koszulki, swetry, płaszcze i kurteczki. Nawet eleganckie rzeczy mają bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też najbardziej lubię H&M podobno mają otwierać nowy bardzo duży H&M w BlueCity :D ale niestety nie pamiętam kiedy... wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam alkapask.pl paski skórzane damskie,męskie i dziecięce bardzo dobra jakość w okazyjnych cenach + promocje wszystkie możliwe kolory do wyboru i szeroki wybór klamer idealne do każdego stroju, profesjonalna obsługa pomoże przy doborze odpowiedniego rozmiaru są też na allegro nick jumbo440: http://allegro.pl/pasek-damski-skora-skorzany -wiosenne-wzory-2-5-i3401376535.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makrela912w1
Ja kupuję ciuchy w wielu sklepach, jednak mam swój ulubiony - http://superstar-originals.pl/ Tam kupuję bluzy i koszulki adidasa. Nie lubię przepłacać, a u nich mogę sobie zamówić koszulkę parę dych tańszą niż w sklepie producenta. Ciuszki są 100 % oryginalne, przesyłka jest za free, dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony sklep z sukienkami Danvera.pl duży wybór, rewelacyjne ceny, świetna jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ubrania, to zdecydowanie C&A, ale bieliznę kupuję wyłącznie w sklepie internetowym 4lejdi.pl. Mają tam naprawdę niskie ceny markowych biustonoszy, majtek, koszulek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony sklep to: simplechic.pl Świetna i fachowa obsługa oraz duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ubieram się
stradivariuss, berhske i tally weijl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ulubione sklepy to pull&bear,oodji,bubba gamp, Massimo Dutti. a takie średnie to camaieu, stradivarius,zara. sklepy,które są obciachowe to butik, teranova, sinsay, yuups, monnari. nigdy bym tu nic nie kupiła. a szmatowaty materiał jest głównie w h&m, chociaż nie zawsze, mam kilka ciuchów z tego sklepu. w tk maxx się też coś znajdzie. telly wejl też jest ok, chodź przeraża mnie wystrój tego sklepu. jeśli chodzi o buty, to głównie kupuje w centro, deichman,ccc, może coś czasem w hd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zakochałam w internetowym sklepie denimbox.pl, ale dopiero jak wprowadzili opcję za pobraniem ;) nie do końca im ufałam. ale paczka przyszła w jeden dzień i w dodatku chyba perfumują spodnie bo paczuszka prześlicznie pachniała po otwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię sklep www.Fabrik.com.pl a za co? Głównie za fachową obsługę,atrakcyjne ceny oraz błyskawiczną przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lat ubieram się w ciuchbudzie :-D mam najmodniejsze ciuchy z najbogatdzych salonow :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrfwq
new yorker jestem w stanie ubrac się tam od stup do głów. I jestem w stanie wydac tam całą kasę. 99,9% mi się tam podoba. Dziś tam "przypadkiem" weszłam i musiałam uciekać bo zaś bym kasę wydała. Mój ukochany sklep i najtańszy zaraz po szmateksach oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowa zakupoholiczka
Uwielbiam zakupy w necie i moim ulubionym sklepem jest Złote wyprzedaże . Dlatego że : mam pewność że kupuje markowe ciuchy . Są tam promocje nawet do 70 % . W jednym miejscu mogę kupić ciuchy,buty ,dodatki i takie tam inne drobiazgi . Towar jest zawsze zgodny z opisem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMila
Ja lubię Złote Wyprzedaże - za szeroką ofertę, która się ciągle zmienia, i za niskie ceny:) no i profesjonalną obsługę, która się cały czas poprawia - serio, jest różnica między tym co było nawet przed poprzednimi świętami, a tym co jest teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyferela
Bardzo lubie fasardi.com - za co? Za to,ze znajde tam wysokiej jakosci ciuchy, na kazda okazje i niedrogo, a do tego sa tak fajne,ze malo spotykane na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipkaa2
Fasardi :) Ciuchy sa dostepne w necie i sa na fasardi.com - tutaj serio zawsze cos znajde, nie ma mocnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutrzanna3
Tutaj ktos dobrze Ci podpowiada z Fasardi:) Ten sklep jest swietny! Maja mega kolorowe, modne ciuchy. Podoba mi sie ich nowa kolekcja, troche z przymruzeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksaa
Lubie zakupy przez internet, najczęściej kupuję odzież. A takim jednym z ulubionych sklepów jest LEJDI. Często mają nowy towar-zawsze jest w czym wybierać, fachowa obsługa, szybka przesyłka(24h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię kupować w internecie. Ostatnio kupiłam kilka rzeczy w sklepie http://modana.com.pl i mogę go polecić za szybką dostawę, miłą obsługę i nie ma problemu za zwrotem. Lubię też zaglądać na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza 20109
Ja przestałam kupować w sieciówkach ubrania dla dzieci. Niestety ale szybko się rozciągają. Bardzo lubię ciuchy polskich producentów. Ostatnio kupiłam córce bluzę i legginsy w sklepie https://kidsmob.pl/. Bardzo dobre jakościowo i kolory po praniu zostają takie same. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×