Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dora20

wasze ulubione sklepy z ciuchami-jakie i za co je lubicie?

Polecane posty

Gość adamicka3

JA byłam własnie w CH Janki i kupiłam sporo rzeczy już jesiennych w reserved. DObrze ze teraz bo mozna spokojnie jeszcze trafić na pełną rozmiarówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Carry lubię za dobre jakościowo materiały 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LapkaD

ja mowa o dobrych jakosciowo materialach i skrojonych ciuchach, to sibysi.pl polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Sinsay - fajne ciuchy w dobrych cenach. Do Tkmax też lubię chodzić - można trafić niezłe okazje cenowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Od lat Carry za ukochane ubrania w kratkę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

Marco Diamanti i zamawiam ze zwegrodzki.pl 🙂 Dla mnie to jest mistrzostwo, bo maja normalne ceny, a ubrań jest dużo, dobrej jakości i w fajnych krojach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

5ave.pl ! Ceny są na prawdę przyzwoite a ciuszki piękne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stacjonarnie to Sinsay, Stradivarius i Bershka tam zawsze znajde coś dla siebie, a przez internet bardzo różnie, zależy na co trafie 😄Ostatnio szukałam jakieś spódniczki i zamawiałam ze strony 5ave.pl, ostatecznie kupiałam tam i spódniczke i sweter w komplecie 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubik

W nico.com.pl ładny i spory wybór ubrań mają. Lubię tam kupować bo za rozsądną cenę mogę nabyć ładne ubrania. Dzięki temu wlasnie mogę pozwolić sobie na wymianę garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodkaQ

jasna sprawa, ze fajne ciuchy sa na sibysi.pl. jak dla mnie tam zawsze kiecke znajde 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jak najczęściej chodzić nago. Tak jest najzdrowiej. Wiele artykułów na ten temat napisano. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar

Warto jak najczęściej chodzić nago. Tak jest najzdrowiej. Wiele artykułów na ten temat napisano. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio najczęściej kupuję w H&M i w Orsay. To sieciówki, ale jakościowo się polepszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja szczególnie lubię wyroby Cross Jeansu, są wygodne, a co najważniejsze bardziej trwałe od tych co produkuje konkurencja np. Big Star, czy Wrangler ostatnio strasznie szybko ich wyroby się niszczą. Natomiast CJ trzyma poziom. UFF i całe szczęście, bo bardzo lubię ich ciuchy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

H&M,Zara - klasa i elegancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wełnianą spódniczkę z plisami. Kocham ją miłością wielką i mogłabym nie zdejmować. Ale generalnie do ubrań się nie przywiązuję i nie darzę jakimś szczególnym uczuciem. 😉

Swoją drogą wiosna coraz bliżej. Jeśli chcielibyście zaopatrfzyc się w nowe okulary, polecam to miejsce https://hasztagoptykwawrzon.pl/rzeszow/ Można znaleźć tam okulary od wielu dobrych projektantów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×