Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mathylda

Prosze o opinie WÓZKÓW dziecięcych.... ktore najlepsze i dlaczego?

Polecane posty

jestem wlasnie przed zakupem wózka i mam dylemat, jakie sa dobre, na co zwracac uwage itp itd........ zainetersowanych prosze o wypoeidzi i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abulax
ja polecam mutsy ma same zalety http://www.tosia.pl/product_info.php/info/p299_4Rider-Next.html Wózek trzyfunkcyjny 4 Rider Next firmy Mutsy charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i dużą funkcjonalnością. W komplecie znajduje się gondola oraz spacerówka. Gondola jest bardzo ładnie wykończona. Wyściółka wykonana jest z bawełny, można ją w całości zdjąć i uprać w temperaturze 30 st. Tkaniny z zewnątrz gondoli są nieprzemakalne, dzięki czemu niestraszny Wam spacer w deszczowe dni. Wyposażona jest w duże, wygodne pasy do przenoszenia. Posiada cztery duże kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, idealne na wszystkie niezbędne drobiazgi. Zdejmowanie i zakładanie gondoli na stelaż jest bardzo proste- należy położyć ją na stelaż i przycisnąć. Spacerówka jest montowana tyłem lub przodem do kierunku jazdy, co pozwoli Ci ochronić maluszka przed wiatrem lub słońcem. Ma regulowane oparcie i podnóżek, co pozwala wybrać najwygodniejszą pozycję dla Twojego dziecka. Wyposażona jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, co uniemożliwi maluchowi wyjście z wózka. Pałąk w spacerówce jest regulowany i wyjmowany. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, kiedy dziecko podrośnie i stanie się cięższe- nie trzeba wkładać go i wyjmować z wózka górą, wystarczy wypiąć pałąk. Tapicerkę można w całości zdjąć i wyprać, dzięki czemu łatwo jest wózek utrzymać w czystości. W komplecie znajduje się pokrowiec na nóżki pasujący zarówno do gondoli, jak i do spacerówki. Pozwala on na komfortowy spacer przy każdej pogodzie. Budka spacerówki i gondoli wyposażona jest w system cichego składania, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że obudzisz swoje dziecko w trakcie rozkładania. Największą zaletą wózków Mutsy są stelaże. Czterokołowy stelaż 4 Rider Next wykonany jest z aluminium, dzięki czemu jest lekki. Bardzo łatwo składa się i rozkłada- wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Możesz to zrobić z dzieckiem na ręku. Po złożeniu wózek się blokuje i może stać samodzielnie. Koła są duże, pompowane, przednie podwójne, skrętne, co zapewni Twojemu dziecku komfort podróżowania, a Tobie komfort prowadzenia wózka. Koła można łatwo zdjąć poprzez naciśnięcie przycisku na kołpaku. Tylne koła wyposażone są w hamulce. Rączka wózka ma regulowaną wysokość, co pozwoli dostosować jej położenie do Twojego wzrostu. Dodatkowym atutem jest duży, materiałowy kosz na zakupy. Stelaże są dostępne w 5 kolorach: black, silver, grey, borown i coffee. Na stelażu wózka można zamontować fotelik samochodowy Prima firmy Play lub Maxi-Cosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie ten tmat w wyszukiwarke a wyrzuci ci chyba juz ze 30 podobnych topikow....wystarczy poczytac opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada.........
ja tez dlugo szukalam i mnostwo czytalam o wozkach przed zakupem i moja dobra rada PRZESTAN CZYTAC ZDANIA NA TEN TEMAT INNYCH LUDZI bo tyle ile ludzi tyle opinii ja to juz wcale nie wiedzialam jaki wozek kupic przez te szukanie opinii na temat wozkow.jeden wozek mial kilka opinii od super po "nie kupujcie tego badziewia".po prostu musisz sama sie zastanowic co jest dla ciebie wazne w wozku.np dla mnie bylo bardzo wazne abym radzila go targac z 2 pietra,wiec kupilam wozek ktorego masa to 11 kg wraz z gondola a do tego gondola odczepiana wiec znosze najpier kolka ze stelazem a pozniej corcie z gondola.ale jesli masz winde to w sumie kazdy wozek mozesz kupic.kolka wielkie pompowane sa ciezsze do wnoszenia ale za to swietnie jezdza po dziurach(co w naszym kraju nawet w stolicy jest na porzadku dziennym).a co do awaryjnosci to zalezy od egzemplarza.ja mam wozek za 600 zl gondola + spacerowka dodatkowo i nic nie stuka puka szelesci.idz do sklepu zobacz ktorym ci sie fajnie jezdzi ktory ci sie podoba i czy cie na niego stac i do kasy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA77
MAM 2 LETNIĄ CÓRKĘ URODZONĄ W STYCZNIU.I OD RAZU BYŁAM NASTAWIONA NA DWA WÓZKI, PONIEWAŻ NIE ZNALAZŁAM MODELU KÓTRY BY SPEŁNIAL MOJE OCZEKIWANIA W JEDNEJ POSTACI TZN, BYŁ NA DUŻYCH KOŁACH -DOBRA AMORTYZACJA I SKŁADANY JAK PARASOLKA - ŁATWY W TRANSPORCIE. KUPUJĄ WÓZEK GŁĘBOKI BRAŁAM POD UWAGĘ: -WAGĘ - -ROZSTAW KÓŁ - MAMY WĄSKĄ WINDĘ - ŁATWE SKŁADANIE - ŻEBY SIE MIEŚCIŁ DO SAMOCHODU -ŻEBY BYŁ "MIĘKI" -AMORTYZACJA - ŻEBY BYŁA DUŻA GONDOLA(W MUTSY KOLEŻANCE NIE MIEŚCIŁ SIĘ 3 MIESIĘCZNY SYN) - ŁADNY KUPIŁAM WOZEK GŁEBOKI ROAN - KORTINA ZA JAKIEŚ 800 ZŁ, ALE WIEDZIAŁAM ŻE TO BĘDZIE WÓZEK TYLKO GŁĘBOKI, PONIEWAŻ SPACERÓWKA MI SIE NIE PODOBAŁA A POZATYM CHCIAŁAM SPACEROWKĘ LECIUTKĄ SKŁADANĄ JAK PARASOLKA W KÓTREJ MAŁA POJEŻDZIAŁABY DŁUŻEJ. W GŁĘBOKIM WÓZKU JEŻDZIŁA 4 MIESIĄCE, POTEM SPACERÓWKA PARASOLKA- PEG PEREGO - PLIKO P3, POLECAM WOZEK LEKKI, ZWROTNY, ŁATWO ZŁOŻYĆ, ROZKŁADANE SIEDZIENIE. SPRZEDAŁAM WÓZEK GŁEBOKI NA ALLEGO - PRAWIE NÓWKĘ ZA 600 ZŁ DOŁOŻYŁAM 500 I MIAŁAM SUPER SPACERÓWKĘ. DWA WÓZKI KOSZTOWAŁY MNIE 1400 ZŁ.A MIAŁAM TO CO CHCIAŁAM. WARTO ZASTANOWIĆ SIĘ NAD TAKIM ROZWIĄZANIEM - POLECIAŁA MI GO PANI ZE SKLEPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszystkie opinie domyslam sie ze sa lub byly juz takie topiki, ale nie chce mi sie szukac, a chyb anic zlego jak zalozylam jescze jeden co do opini to zgadzam sie ile ludzi tyle opini , nawet w sklepie kazdy sprzedawca ma swojego \"faworyta\" .... jednak wasze opinie mi pomoga w jakims stopniu bo czasem nie iwem na co zwracac uwage przy zakupie a tak dzieki wam bede mogla ocenic i wybrac to co dla mnie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria11111
Wózki dziecięce z drewnianymi elementami są najlepsze, bo są bardziej zwrotne i wytrzymałe na wybojach, a te jednak się zdarzają. Bardzo fajne wózki z gondolami mają w sklepie internetowym Dada Paradiso Group ( www.dadaparadisogroup.com ). Projektują wózki, zgodnie z oczekiwaniami krajowych klientów i są w branży wysoko oceniani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emikawoj
Witam chciałam zapytac czy któraś z was miała moze wózek JOGGER ALU 2W1 , CAMERELO CARMELA, BEBETTO SILVIA chciałam cos wiecej na temat tych wózków wiedziec, z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkawoj
fatk wyglada nieziemsko ale cena..... szok. Ja szukam wózka 2w1 do max 1500zł , bo wszyscy odradzaja uzywane z tych droższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę sobie :) z moim bobasem wózkiem moon nuova w pięknym bezowym kolorze do tego mam super kołderkę w szarym kolorze z papillon - shop.pl jestem zachwycona tym wózkiem, jest bardzo solidnie wykonany i super sie sprawdza przez to ze nie jest duzy i bardzo zwrotny. mama nadzieje ze nie zajezdzimy go i posluzy do następnej ciąży ;) ale jest bardzo solidny, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózek Anex Sport. Mam go ok.5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Tkaniny są zabezpieczone jonami srebra a wewnątrz gondoli jest kokosowy materacyk. Rama szybko się składa i po rozłożeniu automatycznie się blokuje. Równie łatwo się rozkłada. Po naciśnięciu na rączkę wózek bardzo miękko się ugina na sprężynach. Świetne amortyzatory. Nasz wózek jest lekki, łatwo się prowadzi i na pewno jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Anex Sport. Kupiliśmy go w listopadzie. Wkrótce będziemy korzystać ze spacerówki. Jest zwrotny, lekki i miękki. Podobają mi się pompowane koła., śliczny kosz i duży wybór kolorów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Anex Sport i mogę Tobie o tym modelu napisać opinię . Anex jest wózkiem idealnym na każdy teren. Ma bardzo dobrą amortyzację i duze koła pompowane co sprawia ze wózek dopasowuję sie do terenu. Ma dużą gondolę która w środku jest obszyta wysokiej jakosci bawełnà i ma matercyk kokosowy. Duża budka która chroni przed słońcem i wiatrem. Okrywa na gondoli jest na suwak i posiada wysoki "kołnież" zapinany na pentelki który chroni przed wiatrem w zimè. Spacerówka długa i dość szeroka. Regulowane oparcie do spania jak i regulowany podnóżek. Ciepła okrywa na nogi i barierka w komplecie. Wygodna torba na akcesoria oraz pojemny kosz na zakupy. Rama mała po złożeniu i posiada uchwyt do jej przenoszenia. Wózek w 100% polecam każdemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu Anex sranex. Napisz ze to reklama,a nie glupią udajesz ,tylko sprzedawca wciskający towar na sile tak opisuje a nie rzeczywisty użytkownik. Swoja droga chyba slabo sie sprzedaje ten anex skoro tak na chama prawie codziennie ta szemrana reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić wózek marki Coletto. Jestem bardzo zadowolona z jego zakupu. Gondola jest spora, świetnie się go prowadzi, w zestawie jest torba, w której można przewozić niezbędne rzeczy. Ja mam dokładnie ten model http://www.coletto.pl/produkt/62/verona-classic, na stronie możesz pooglądać wszystkie dostępne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport z dużą gondolką która ma regulowane plecki oraz materac kokosowy. Spacwrówka wygodna i duża z regulacją podnóżka i pleców. Koszyk zapunany na zakupy i usztywniana duża pojemna torba. Folia i moskitiera. Okrywy na nóżki. Bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polski wozek Anex Sport. Lekki , stabilny, łatwo sie prowadzi . Ogólnie jesteśmy zadowoleni z tego modelu. Dlatego mogę go polecić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukacie dobrego polskiego wózka w dobrej cenie odpowiedniej do jakości to z czystym sumieniem polecam firme Anex a model wózka Sport. Wózek na dużych kołam pompowanych z podwójną amortyzacją jest bardzo stabilny i lekki. Łatwo się prowadzi i z łatwością się podbija pod krawężniki. Mały po złożeniu i nie wymaga dużego wysiłku aby go złożyć. Dobra jakość materiałów. Duży pojemy kosz i torba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamboo
Jeśli ktoś chce kupić wózek dziecięcy, to zdecydowanie polecam wózki wielofunkcjonalne np. 3w1, dzięki którym możemy zmieniać wózek w zależności od potrzeb. Wiele fajnych takich wózków można znaleźć u producenta FPHU "Junior-Suder" na stronie paradisebaby http://paradisebaby.pl/ Firma ma szeroką ofertę i wiele świetnych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze jak tak czytam to na bank juz wiem ze anexa nie kupie, te reklamy odstraszaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też i gdyby nie te reklamy,to być może brała bym pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam anex sport i nie będe się rozpisywać. Po prostu dla mnie super więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze się sprawdza wózek Lea od Lionelo (tu jest opis, foto itp.-lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka). Spacerówka musi być zwrotna i rzeczywiście ten wózeczek lekko się prowadzi, nie ma problemu z unoszeniem przy krawężnikach, jak są mniej równe płyty chodnikowe to też sobie radzi. Praktyczny, wygodny, z przydatnymi schowkami na najważniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy markę Dorjan, już nam na długo przed urodzeniem dziecka bratowa polecała tę firmę i faktycznie jest okej. Jest strona z opisami wózków na http://dorjan.com.pl. Świetna mocna rzecz, z wygodną regulacją, nowoczesnym zawieszeniem i kółkami. Można spacerować do oporu, kółka się jakoś szybko nie zużywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego wózka, nie widziałam go na żywo więc niewiele mogę powiedzieć, mam x landera a to bardzo dobry, trwały i bajerancki wózek, można go kupić też w modnych, ciemnych kolorach a to też ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokke xplory. Zwrotny, wygodny w obsłudze, milion opcji dopasowania do dziecka i rodzica, latwo sie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokke sa super, tylko ta cena :( gdyby nie ona to kupiłabym, piekny design!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×