Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokrzywdzone zgloscie sie

Zarażał wirusem HIV - kobiety majace z nim kontakt niech zglosza sie na badania

Polecane posty

Gość ladny jest
fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusie
ale się porobiło. współczuję tym kobietom !!! szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porobilo sie porobilo
a czemu nie am tematow o polakach zarazajacych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu zadal dobre pytanie: czy jesli \"bohaterem\" tematu bylby polak to tez wywiazalaby sie taka dyskusja, taka burza?? niestety szczerze w to watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
15:43 ojojojojojo Taka jest prawda człowiek któremu przyznano tytuł antyfaszysty roku pokazał swoją prawdziwą twarz. Co wy na to lewacy. A oto link, jakby kto nie wierzył www.pomagamy.pl/niusy/antyfaszysta_roku_2003.h tm Nadchodza ciężkie czas dla Stowarzyszenia "Nigdy Więcej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieniaska laska
a ilu białych codziennie zaraża swoich partnerów?? kurwa!! o co kaman?? sex to ryzyko - to jasne.. sama znam kolesia, który mając hiva rżnie panienki na lewo i prawo i nic im nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieniaska laska
nawet nie wiecie ilu z was nieswiadomie uprawiało seks z osobą zarażoną heheh! A jak jakiś murzyn to zrobił, to szok,jakby to cos niespotykanego było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newton
Skoro: "sama znam kolesia, który mając hiva rżnie panienki na lewo i prawo i nic im nie mówi..." i nic z tym nie robisz (pójście na policję czy do prokuratury) to jesteś współodpowiedzialna. Nóż się w kieszeni otwiera. Mam tylko nadzieję, że policja sprawdza teraz fora i stronki na ten temat i Cię namierzą aby gostka wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba12
Zycie jest jak butelka piwa,zawsze sie kiedys konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieniaska laska
no wiesz...ja u niego w łóżku nie siedze... nie znam kobiet, z którymi sypia. A np. na policję co miałabym doniesc?? że ma hiva?? o tym to oni pewnie wiedzą... co miałabym powiedziec?? że seks uprawia?? śmieszny jesteś.... co myślisz? że zamkną kogos, bo ma hiva?? wiesz ilu ludzi trafiłoby do więzień?? ilu twoich znajomych?? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Judym
Uprasza sie o zglaszanie sie PO KOLEI..nie wszystkie kobiety na raz bo nie damy rady was pomiescic w szpitalu...znajac Polki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak troche poza tematem to slyszalem ze upubliczniaja jego wizerunek aby inni sie mogli dowiedziec ze mogl ich zarazic a ciekawe dlaczego nie wpadli na pomysl aby wizerunek tych kobiet tez upublicznic w koncu one rowniez mogly kogos zarazic;) wiec ja jestem za opublikowaniem wszystkich zdjec w prasie i tivi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amant w gazetach o Tobie pisza:D:D juz mozesz zlikwidowac te durna stopke bo w inny sposob tez mozna zwracac na siebie uwage:D:D:D co prawda ten post to dziwaczny byl jak na moj gust ale jednak publikacji sie doczekales:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieniaska laska
zabawne,ze o hivie ludzie pisza, jak o ufo, a tym czasem on jest tak blisko was, bliziutko...Moze ma go sąsiad., pani ekspedientka w Biedronce, nauczyciel.... znam dużo takich ludzi... Żaden z nich nie wygląda na takiego "co ma hiva" :-) garniturki, teczuszki - zwykli porządni ludzie. A tymczasem ludzie sobie myślą,zę hiv, to tylko narkomani, dziwki i geje... heheh Niejeden z was ma!!! zapewniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet ja tez mialem
ale wypilem syrop i juz mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak kkk
na serwisie randkowym jest pewien koles zarazony wirusem HIV ktory wyrywa panienki z netu i zaraza je hivem. Skad wiem??? jego zona wysyalla maile do kobiet ostrzegajac je przed nim. Sama zostala zarazona . Podala tam swoje dane itd takze to nie jest sciema poza tym moja kolezanka zna go i dane sie pokrywaja, ona jest z jego miasta, wiec nazwisko sie zgadza. Takze uwazajcie z kim sie umawiacie i z kim sypiacie. Co z tego ze administrator skasowal jego profil jak on zalozyl gdzie indziej . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieniaska laska
w gazetach pokazują jego twarz, bo wiadomo,ze świadomie zarażał laski. O tych laskach nie wiesz, czy świadomie kogoś potem zarażały, czy zarażają... Dlaczego mieliby pokazywac ich fotki?? tylko dlatego , ze maja plusa?? I co? pewnie wszystkich hivowców polskich powinni w gazetach pokazac??? Prawo na to nie pozwala :-) poza tym nie zmieściliby sie nawet w "Dużym formacie" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta mordka:D swiadczyla o tym ze to zart a dokladnie mialem na mysli liczbe tych kobiet;) biorac pod uwage ze duzy format to sa reportaze i w dodatku to moja ulubiona gazeta(jesli dodatek mozna nazwac gazeta) wiec moze raczej jakis fakt czy SE:D:D:D:D po co publikowac wizerunek czlowieka ktory i tak wiadomo jak wyglada jak sie nazywa czym sie zajmuje itd. przeciez wyraznei bylo napisane iz poznawal kobiety \"na tlumaczenie\"\"wierszyki\" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieniaska laska
ja nie wiedziałąm, jak wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba jesteś z lublina
nie i chyba bardzo samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym istota jest poinformowanie potencjalnie zarazonych osob o tym fakcie a nie to czy to bylo celowe czy nie.nigdy nie wiadomo czy te kobiety \"niecelowo\" nie zarazily rowniez 100 innych osob ktore nawet o tym nie wiedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiedziałąm, jak wygląda..>>>>no wiesz al gdybys poznala jakiegos kamerunczyka ktory cytowal Ci wiersze w swoim mieszkaniu to nie trudno bylo by skojarzyc ze to wlanei ten;) nie jestem z lublina i samotny ronwiez nie jestem chociaz nie wiem po co CI te informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieniaska laska
mnie na szczęście inne nacje nie pociągają... Ale jeśli ktoś zarażał nieświadomie, to nie ponosi odpowiedzialności, nie jest przestępcą i nie można go tak traktowac, nie można ujawniac jego twarzy, danych i choroby .Nie można ujawniac, że ktoś ma hiva. Te kobiety zostały poinformowane i jeśli istniała możliwośc, że one też kogos zaraziły, to one teraz powinny informowac te kolejne osoby. A co do tych babeczek - nie ma co ich żałowac. Trzeba mie głowę na karku, wiwedziec ,że seks to nie zabawa i różne są konsekwencje! pożyją z hivem trochę i się przezwyczają - wielka mi tragedia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia30
"pożyją z hivem trochę i się przezwyczają - wielka mi tragedia " jak Ty mozesz cos takiego pisac cieniasta laska,Ty pusta kretynko,zastanowilas sie zanim palnelas te bzdure? bosz...ale rodzice spieprzyli robote ,wychowujac Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu PPPPP
heh te polki smieszne jestescie na rolke papy polecialy to teraz maja za swoje !!! a gosciu madry polki jezdza na zbiory heheh za granice i z tamtad przyworza syfy i choroby ,oraz dzieciaczki takie fajne mulaciatka a on podjechal sobie tu i tu se bzyka naiwniary ciekawe czy mu placily ?? teraz to maja pokute ,bardzo wielka pokute no i malo czasu na przemyslenie swych czynow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szkoly won
"stamtad"sie pisze analfabeto:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeqweqwe
to jeden z jego wierszy November 20, 2006 Of Life & Death Life, Death, Life. Light, Darkness, Light, Darkness; Light, Life Nothing Can Stop Nature. Not even Nature Itself poezja po chuju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×