Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wózeczek

Byłam dziś u lekarza 29 tc

Polecane posty

Gość Wózeczek

Hejki wszystkim, byłam dzis na kontroli u gina. Niby wszystko ok gdyby nie fakt ze od 3 tyg mam regularne skurcze. Tz ok 2-3 dziennie. Brzuch tez mi sie stawia. Lekarz przepisal mi No-spe forte 3 razy dziennie, powiedzial zeby duzo lezec. Gdyby to nie pomoglo to do szpitala bo to za wczesnie na porod. Tylko wiecie co, ja strasznie nie lubie brac lekow i szczerze mowiac obawiam sie tej nospy, zwlaszcza ze to podwojna dawka. Wiem ze pewnie napiszecie lekarz przepisal wiedzial co robil. Ale ja bym chciala znac waszw opinie, czy moze ktos ma jakies doswiadczenia z nospa, albo wie czy oby napewno bez przeciwskazan mozna ja brac ? Pozdrawiam :) i czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Od 20 tyg. bralam no-spę 3 razy dziennie, potem doszla spasmolina, teraz 3 razy dziennie fenoterol.Moim zdaniem lepie brac cos na te skurcze, lekarz wie, co robi. (odstawilam spasmolinę, bi mi sie wydawalo,ze nie trzeba i chyba dlatego od 26-28 tyg. zdązylam byz 3 razy pod kroplówką z fenoterolem -- macica zaczęla się stawiac). Jestem w 30 tyg. i juz nie odstawiam tabletek, bo nie wiedomo, co się moze dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 31tc i biore nospe od 2 msc 2x1 bo mnie czesto pobolewa brzuszek. prawie wszystkie dziewczyny biora wiec bnie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózeczek
Dzieki dziewczyny. Moj maz tez mnie opiernicza. Mowi ze jak lekarz kaze to brac bo pozniej bede plakala. A musze nadmienic ze te skurcze sa bardzo bolesne. A wiem co to jest bo to moja druga ciaza. No nic znaczy brac i nie dyskutowac. Zycze Wam zdrowka i obysmy szczesliwie donosily do terminu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od dłuższego czasu stawia się macica,nawet kilka razy dziennie,ale mi lekarz powiedział że to normalne.Obecnie jestem 29-30 tydzień i nadal to czuję więcej niż trzy razy dziennie ale nic poza tym się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wózeczek
Mnie brzuch sie stawia tez bardzo czesto , ale lekarza zaniepokoily te skurcze. Powiedzial ze mimo iz na ten moment nic bardzo niepokojacego sie nie dzieje, to wystarczy jeden mocniejszy i juz sie nic nie da zrobic, poprostu urodze. Wiec dylemat spory. Poza tym bardzo czesto poprostu boli mnie brzuch. Pierwsza ciaze przeszlam zupelnie bez objawow a teraz wszystko, poczawszy od wymiotow a skonczywszy na skurczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaa
a jak poznac czy macica sie stawia???? czasami mi sie zdaza ze mam bardzo twardy brzuch czasem lekko pobolewa jestem w 26 t.c czy powinnam zglosic sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
lepiej sprawdzic--mogą to byc skurcze przepowiadające Braxtona, ale niekoniecznie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójna mama
Ja miałam skórcze od 22 tc. Leżenie plackiem od 24, łącznie ze szpitalem, nospy, fenoterole i inne trucizny. Urodziłam dzień po terminie i był to poród wywoływany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójna mama
o rany, przepraszam za byka skurcze oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utlhngxcr
Mi lekarz przepisal nospe w 22 tygodniu, bo na usg wyszla krotka szyjka - 30 mm. Wykupilismy recepte, ale nie wzielam ani jednej tabletki. Poczekalam do nastepnego usg, na ktorym szyjka tez miala 30 mm, czyli okazalo sie ze taki jej urok, ze sie nie skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×