Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskadorotka

BOLĄCE PIERSI kiedy?

Polecane posty

Gość ciekawskadorotka

Dziewczyny proszę napiszcie kiedy zaczęły was boleć piersi (oczywiście w ciąży) i kiedy zaczęło sie z nich coś sączyć. jestem ciekawa dlatego że do okresu daleko a mnie tak bola że musze uważać jak schodzę po schodach. Robiłam test ale nie pokazał ciąży, a dwa dni temu z piersi po lekkim nacisnięciu sutków wyszły takiee malutenkie kropelki. Nie chce wiedzieć jakie sa objawy bo rodziłam ale nie pamietam z tymi piersiami kiedy w ciąży zaczynalecieć siara nawet minimalnie i kiedy zaczynają boleć. plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskadorotka
kurczę to póżno może mam jakieś zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez zaczelo leciec cos okolo 6 miesiaca i to odkrywalam po mokrych plamkach na koszulce,natomiast ani w obecnej,ani w poprzedniej ciazy piersi mnie nie bolały,to roznie po prostu bywa,pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze bolały przed i w trakcie okresu i były bardzo wrażliwe. Teraz jestem w ciąży i pierwsze 3 miesiące bardzo mnie bolały. Wiesz to różnie bywa a po naciśnieęciu ale bardzo mocnym też juz mam maleńkie kropelki wydzieliny jestem na początku 6 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskadorotka
dziewczyny powiedzcie że któraś z was miała takie objawy odpoczątkuciąży, bo sie popłaczę jak znowu dostane okres. Niech któraś napisze że bolały ja piersi od początku ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×