Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martisha**

Dziwne zachowanie faceta. Wiecie o co mu chodzi????

Polecane posty

Na wstepie poprosze Was o nie krytykowanie mnie za spam. W sobote na dyskotece(:O) poznalam faceta, gdy zaczelam tanczyc w jego poblizu on zaczal sie do mnie usmiechac, tez to zrobilam, filrtowalismy oczami, potem przytulalismy sie, ale tak delikatnie, zadne obmacywanie nie wchodzilo w gre:P nie ukrywam ze mialam powodzenie i poznalam tam kilku kolesi i on to widzial, lecz nr telefonu dalam tylko jemu. Zaczelismy ze soba rozmawiac i okazalo sie, ze: -on mnie kojarzy juz z innych imprez(ja go nie), -jest rok mlodszy ode mnie chociaz nie wyglada, -mamy wspolnych znajomych(znaczy ja juz nimi kontaktow nie utrzymuje). Potem odwiozl mnie do domu. Na koniec zapytal o moj nr tel \"czy mozesz mi dac swoj nr, jak nie chcesz to powiedz, nie zmuszam\":O dalam mu, mimo ze jakos specjalnie nie wpadl m w oko. Od soboty sie nie odzywa, raz tylko dzwonka puscil:O nie wiem o co mu chodzi, widzialam ze wpadlam mu w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze ja mu powiedzialam ze pierwsza sie nie odezwe, a onie bardzo zdziwil i zapytal \"czemu?\":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa zastrzeżone
może był pijany :P :P a jak wytrzeźwiał to pojechał do swojej kobiety :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie, zeby sie pytal kogokolwie o mnie, zreszta ja z tymi ludzmi mialam jak najlepsze stosunki i nie sadze zeby nagadali cos zlego na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O CO CI CHODZI...
Najpierw piszesz o jakimś skreślaniu faceta bo nie pisze z dużej litery, teraz zaczynasz coś o jakimś kolesiu bo puścił tylko sygnał a nie zadzwonił poztarzam: O CO CI CHODZI ??? nie masz o czym pogadać i wymyślasz jakieś bzdury czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa zastrzeżone
albo czyta kafeterie i zobaczył jak przynudzasz wiec podziekowal :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to żeńska odmiana
PUCIA:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro odbijasz wszystkie argumenty, to powiem inaczej, to co chcesz usłyszeć:) tak się biedny w Tobie zakochał, że w nadmiarze szczęścia zgubił Twój numer biegając po osiedlu i wykrzykując Twoje imię i teraz trochę czasu mu zajmie zanim obdzwoni wszystkie numery z książki telefonicznej, więc bądź cierpliwa - na pewno Cię znajdzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa zastrzeżone
heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci tak maja czaem . moj maz opowiedzial mi ze wieczor przede mna poznal inna dziewczyne ale dzien pozniej wydala mu sie juz jakas nijaka. dla bezpieczenstwa podarlam szybkojej numer telefonu. przezorny zawsze ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzebna bez ironii prosze poza tym gdyby on mi sie spodobal, tzn. byl wyzszy i lepiej zbudowany, sama bym napisala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci powiem że
"flirtowaliśmy oczami " buaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci powiem że
może go zahipnotyzowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie da sie normalnie pogadac widze sie poprzylazia tu banda smiertelnie powaznych, \"doroslych\" kobiet, ktore nigdy nie mialy niejasnych sytuacji z facetami o co wam chodzi? nie macie nic do powiedzenia, to nie piszcie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problamy 15 latki
laska jest chyba głupią blondynką w bialych kozaczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne co sobote zapieprzam na dyske w mini i bialych butach, do tego tipsy i solara, pozdrawiam kolezanke z dyski:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martisha...nie gniewaj sie tak. czaem jest tak ze facet, poznaje dziewczyne, atmosfera klubu, pubu czy imprezy sprzyja im a na drugi dzien nagle okazuje sieze urok ten minal. mowie ci...mojmaz wieczor zanim poznal mnie poznal inna dziewczyne..tak mi powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileeeeee
tak niektorzy robia odczekuja pare dni a potem dzwonia. Idiotyczna metoda. Mysla, ze jak zadzwonia od razu to panienka bedzie przekonana, ze im strasznie zalezy....i juz nie beda mialy takiej ochoty na spotkania jak wczesniej. Efekt jest odwrotny jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ci powiem że
daje sobie czasu troche , wszystko sie wyjasni ,pewnie jeszcze sie spotkacie na jakiejs imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga umbra dzieki:) tak, dokladnie stracilam ochote na kontakt z nim i zaluze ze mu ten nr dalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martsiha, jak mam nie być ironiczna skoro zadajesz pytania jak naiwna nastolatka? to Ty z nim gadałaś, tańczyłas, flirtowałas oczami więc powinnas wyczuć czy coś zaiskrzyło, czy facet po prostu zrobił sobie odskocznię od codzienności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×