Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martisha**

Dziwne zachowanie faceta. Wiecie o co mu chodzi????

Polecane posty

nie masz czego zalowac.....w koncu i tak nie skorzystal z tego numeru i pewnie nie skorzysta :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzebna spoko, ja odnioslam wrazenie ze mu sie konkretnie spodobalam, da tego byl trzezwy, wiec mnie zastanawia jego zachowanie, dlatego tu napisalam, chcac poznac opinie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłas mu się spodobać, ale może tez mieć dziewczynę, chciał byc kulturalny więc poprosił o numer, a czy z niego skorzysta to juz tlyko on wie.. wzięcie czyjegoś numeru telefonu do niczego nie zobowiazuje, dzisiaj jest dopiero środa, może zadzwoni przed weekendem umówić się na cos konkretnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzebna chyba nie ma dziewczyny, a raczej na pewno, bo byli tam jego kumple, chociaz z drugiej strony rozni sa faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona72
Martisha kochana, odwzwać się samej do faceta przez pierwsze 6 miesiecy to porażka! Oczywiście przesadzam z tym czasem, ale NIE WOLNO Ci pisać czy dzwonić do gościa, jeśli nie chcesz by uciakał gdzie pieprz rośnie. To oni są zdobywacami i powinni się starać. Wybacz, ale dla mnie dyskoteka to nie miejsce na poznawanie kolesi. Nie ma reguły, ale zanim podasz numer telefonu, moze lepiej byłoby się umówić np. nastepnego dnia i zobaczyć chłopa w realu przy dziennym świetle, bo można się rozczarować :) Odpuść, jeśli nie stać go na sms-a tylko na sygnał, to znaczy że ma cię gdzieś, albo chce przetrzymać i zadzwoni kiedy będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj sama sobie zaprzeczasz... jakmasz ochote to sie po prostu do niego odezwij nie zgrywaj niedostepnej ksiezniczki, bo sredniowiecze juz dawno minelo.... temat topiku powinien brzmiec: Moje dziwne zachowanie, mozecie powiedziec o co mi chodzi ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to ze poznalam go na dyskotece, to mi chyba najbardziej pszeszkadza, zawsze sie zarzekalam, ze nigdy absolutnie nigdy nie bede z facetam z dyski, ale fajnie sie nam rozmawialo chyba jeszcze nie jestem gotowa na cokolwiek:( odpuszczam go sobie, wykasuje numer, zeby mnie czasem nie podkusilo sie odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, przepraszam, ale piszesz, ze masz wiecej niz 15 lat.... zdecydowanie obstawiam ze jestes maksymalnie 16latka...... przepraszam, ale :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tutowa ponikad masz racje, sama nie wiem czego chce, ale to wynika z czego innego..... znam swoja cene, wiem jak wygladam(juz widze jak mnie zjedziecie), ale tak jest, nigdy nie latalam za zadnym gosciem i teraz tez nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec skoro ty nie bedziesz za nim latac, a on sie do ciebie nie odzywa..... to gdzie ty widzisz problem, i gdzie jest jego dziwne zachowanie????????? i dlaczego mam cie objechac za to, ze znasz swoja wartosc, chociaz wyglad to nie wszystko :) ale wierz mi ze ja tez uwazam sie za ladna :D na szczescie nie tylko ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona72
I bardzo dobrze :) Jeszcze niejednego spotkasz amanta, czy to w klubie, czy na ulicy, czy na plaży! Głowa do góry, a dupka odpuść, może właśnie się stroi na wieczorne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, bo wiem ze wpadlam mu w oko a on milczy skad wiem? bo to sie widzi poza tym kojarzyl mnie z innych imprez, ja go nie wniosek: juz kiedys mu sie podobalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawiona dzieki teraz mi przyszlo do glowy ze to technomul byl, rasowy technomul, zreszta po co mi to wszystko jak by chcial, to by sie juz dawno odezwal coz... nie wie kogo stracil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i juz wiecej nei napisze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhhha
MArtisha..sorki ze zmieniam temat, ale powiedz mi odezwal sie jeszcze ten gosicu od telefonu ?? Ten Michał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie rozumiem, czemu nazywacie chlopaka dupkiem, dechnomulem itd.. przeciez fajnie sie zachowywal.. przynajmniej nie piszesz nic o nieprzyjemnych zachowaniach. A to że nie zadzownil hmm.. moze zle wyczulas i tak naprawde mu sie nie spodobalas, a moze jeszcze zadzwoni. Wydaje mi sie jednak, ze raczej to pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ktorym momencie nie jestem szczera? ze swojego wieku nie podalam? przepraszam bardzo ale co Cie to obchodzi ile mam lat? a Ty ile? 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhhha
heheh, Wiedzialam, ze sie odezwie...i co napisał..jesli to nie tajemnica..sorki ze na tym topicu poruszam ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzebna 17to juz by bylo apogeum braku czegos.....w glowie :) :D przepraszam....szczera jestem do bolu :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz czasem lepiej miec cos sobie z dziecka, czasem! czasem lepiej uciec od szarej rzeczywistosci i od problemow zycia codziennego, piszac o tak blachych sprawach, ktore nie sprawiaja bolu Michal ma żone i dzieci, szuka przygody i mlodego ciała.... niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×