Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość czego chcesz od tych cycków
jesteś głupia właśnie z tego powodu, ze sobie kompleksy wkręcasz. Masz bardzo zgrabniutkie cycusie i niejedna laska co ma takie jak jaja sadzone albo szklarniowe ogórki mogłaby ci pozazdrościć. Więc przestań się panna napraszać o komplementy tylko kup sobie ładny staniczek i zapomnij o kompleksach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
ja się nie napraszam o komplementy :( ale wiecie co ? tak jakbym się lepiej troszkę poczuła po niektórych wypowiedziach może choc w minimalnym stopniu pozbede sie tych kompleksow i wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
a wlasnie kupno stanika to jeszcze wiekszy problem zawsze wchodze do sklepu i prosze o jakis najmniejszy z push upem i jak to mowie to wstyd mi choc wiem, zę wiele dziewczyn w ten sposob pomaga sobie zamaskowac niedoskonalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
Łachudro ---> no może jak będe w ciąży to mi urosną troszkę ;) bo tabletki antykoncepcyjne łykam od dwóch lat ale nic mi po nich nie urosły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie są znowu takie małe ...
... a na pewno są bardzo zgrabne - w ogóle nie są obwisłe, mają fajny kształt, nie są "rozlazłe" na boki, tak fajnie sterczą ;) Moim zdaniem znacznie powyżej przeciętnej jeśli idzie o urodę, a rozmiar - chyba jednak norma. Dolna granica, ale jednak norma. Zresztą, uroda piersi jest dla facetów znacznie ważniejsza, niż ich rozmiar. Nie wierzysz? Zajrzyj tutaj: http://www.odloty.pl/cd/product_info_popup.php/manufacturers_id/0/products_id/3463 Dziewczyna z linka wyżej jest oczywiście prostytutką, ale... Ma ona najmniejszy biust na całym portalu Odloty.pl (rozmiar 1), a liczy sobie za godzinę 600 zł, za noc - 3000 zł. I ma chętnych, bo wątpię, żeby do tego interesu dopłacała; takie ogłoszenie też kosztuje kilkaset złotych. Na tym portalu jest kilkaset ogłoszeń, ale to właśnie ta dziewczyna, z najmniejszym biustem, jest na nim NAJDROŻSZA - jest stawka jest czterokrotnie większa od przeciętnej. A dlaczego ma powodzenie? Bo choć jej piersi są małe, to nic innego im zarzucić nie można, podobnie jak Twoim: http://www.odloty.pl/cd/popup_image.php/pID/3463/page/4 Nie masz więc powodów do kompleksów. Jej piersi są ZNACZNIE mniejsze od Twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no mówiłam nie smuć się a Ty dalej swoje :P :P :P sio od komputera !! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
no faktycznie ma mniejsze ale ona pewnie jest dodatkowo ładna jeszcze a ja tak średnio raczej ;) ale dziękuje za miłe słowa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe piersi są ZNACZNIE ładniejsze niż duże. Ja mam duże B, małe C i wg mnie nie ma w tym nic fajnego. Wolałabym mieć taki rozmiar, jak Twój. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
dzięki Wam zaczynam pomału wierzyć, że jednak da się normalnie zyc z takim kompleksem ;) mam nadzieje, ze niebawem się przekonam i pójdę wkońcu na basen bo tak daaaawnooooooo nie byłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitttta
hey autorko ja mam mniejsze od twoich surki nigdy nie sa na zewnatrz ale wewnatrz, pod wpływem podraznienia łaskawie wychodza na zewnatrz mam ok 75b, i w dodatku piersi moje rosną nie dos wewnatrz, ale na zawnatrz czylimam deske pomiedzy nimi, szok ale cóz, wole miec takie niz sztuczne mojemu mezowi zawsze sie podobały mam 25l wiec chyba moze troche urosna w ciazy. http://www.odloty.pl/cd/popup_image.php/pID/34 63/page/4 mam mniej wiecej takie ale bardziej sterczace, nie takie płaskie znów a twoje sa w porzadku masz piekne piersi i brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
ja mam chyba 70 A lub 75 A więc skoro masz 75 B to powinnaś mieć większe :) sutki to mi tak z zimna wyszły bo z reguły mam może nie wklęsłe ale takie płaskie bardziej niż wypukłe :) wychodza od zimna lub od dotykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie podobają
nie są takie małe, ale są bardzo zgrabne. lepsze takie niż obwisłe G. Jeżeli masz takie straszne kompleksy to kup sobie wkładki silikonowe, będziesz mogła je włożyc również do stroju kapielowego. Lepiej pokazać sie na plazy z małymi zgrabnymi piersiami niż w wylewjącym się sadłem ;) A co do ciąży - ja równiez mam małe A, w ciąży i podczas karmienia miałam C, teraz znów jest A. Ale dzięki temu, że są małe wciąż są jędrne i mogę chodzic bez stanika, nie martwiąc się, ze coś mi dynda w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju jak na wasze
piersi patrze to ja chyba nie mam wcale..jestem bardzo chudziutka, ale mam chyba mniejsze niz ta laska z rozmiarem 1..hmm moze ejszce mi urosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
w ostatnie wakacje kupiłam sobie taki brązowy strój z wkładkami z gąbki i w sumie nawet nie rzucało się w oczy , ze powiekszyłam :) oj a ja myslalam, ze jest szansa aby po ciązy nie wrocily do poprzednich rozmiarow :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka_07
dziewczyno stanik push up 3 cm gąbki i wygladasz jak pamelka :P nie no zartuje ale to dowartosciowuje wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
jeju jak na wasze --> jesli jestes mlodziutka to na pewno urosną :) moja kolezanka do 20 roku zycia miala takie jak ja a pozniej nagle jej o 2 rozmiary urosly i to w szybkim tempie i teraz ma sliczne, jedrne C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniki kupuj przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
Werka ---> ;) wiesz też nie chce za bardzo przesadzać bo moja koleżanka o podobnym rozmiarze przyszla kiedys na uczelnie w takim staniku i piersi miala co najmniej dwukrotnie wieksze i prawie wszyscy sie z niej nasmiewali , że probuje kogos oszukac wiec podejrzewam, że o mnie tez by gadali bo wiedza jakie mam na codzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki - Ty chyba nie wiesz co to są małe piersi, ja nie mam nawet połowy Twoich... grubo przesadzasz mówiąc, ze masz strasznie małe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUKUIA
powieksz sobie jak tak cie to martwi a nie rob z siebie posmiewiska.tez masz problemy.zeby wszyscy takie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jebaka macho zwierzę
Hahaha, to Ty nie wiesz co to małe piersi :-) Ładne masz cycki, fajniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobie bardzo sie podobaja! Nawet jesli nie sa najwieksze to wg mnie idel;nie pasuja ci do sywetki. Osobiscie nie lubie dziewczyn z wielkim biustem bo z wiekiem staje obleśnie obwisły ;( Nawet jesli zdecydujesz sie na operacje - to nie przesadzaj najwyzej o 1-2 rozmiar wieksze ;) Krotko mowiąc są calkiem zgrabne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololoi o
i wlosnie o to chodzilo autorce powyzszego topiku.o dowartosciowanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka_07
ja nie mowie o przesadzie ale tak zebys sie lepiej poczula musisz sie zaakceptowac a nie widziec tylko wielkie cycki naokolo bo wiele lasek nie ma takich jak Ty a wiesz najlepiej sie piesci co sie w dloni miesci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska jak deska
wstydze sie ale przeciez nie pokazalam twarzy, ani sie nie pzredstawilam wiec i tak nikt mnie nie pozna i moze faktycznie macie racje- moze potrzebne mi kilka milych opinii zeby sie dowartosciowac :( ale nawet jesli tak jest to nikomu krzywdy nie robie swoim zachowaniem i nie uwazam, zeby pokazujac nagie piersi wystawiala sie na posmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×