Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

ja mam identyczne:) i mam 22 lata ehh prawie 23:), i z moim chlopakiem jestem juz prawie 7 lat, i mowi mi zawsze ze mam piękne piersi, tylko najgorzej jak sie odchudzam- wtedy zanikają:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
Szczera aż do bólu ---> na basen przestałam chodzić jak sie okazało, że wszystkim koleżankom moim rosną a mi nic :( czyli jakieś 7 lat nie byłam ale coś mi się wydaję, że niebawem zbiore siły i pójdę :) a to wczesniejszego fragmentu - troszke masz racji bo jakies tam powodzenie mialam, moze nie jakies nadzwyczajne ale zawsze jakis chlopak do mnie podszedl i tak tez poznalam mojego obecnego, juz od 7 lat chlopaka ;) tylko wiesz jak Ty mi to piszesz to ja sie z tym zgadzam ale za kilka dni znowu mnie dziwne mysli dopadna i bede sie czula tak jak zwykle czyli nieatrakcyjna dla samej siebie myslalam kiedys o wizycie u psychologa ale przez gardlo by mi nie przeszly slowa, że wstydze sie moich piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
do " no rece opadaja...co Ty piszes " --- ale ja właśnie nie potrafie kupic sobie odpowiedniego biustonosza zeby jakos te piersi wyeksponowac bo jak mam wejsc do sklepu z bielizna to juz jestem cala w nerwach i stresie i jedyne co mi przez gardlo przechdozi to poprosze najmniejsze push upy i bez mierzenia uciekam ze sklepu bo sie tak wstydze :( :( :( powaznie :( wiec jak mam sobie cos odpowiedniego kupic ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne...zgrabne i kształtne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabne i kształtne i ładne...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale ci przekaże . stooleje na f23 juz sie zabawiaja pod twoje fotki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzasz to nie są jakieś
mikropiersi - masz co najmniej o połowę większe choćby od tej panny z Odlotów, a ona nie dość, że (jak widać po cenniku :P ) kompleksów nie ma żadnych, to i problemów z zakupem bielizny raczej nie posiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
Jankesa ---> możesz mi podac link ?? :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
przesadzasz to nie są jakieś ---> i tu wlasnie jest moj problem, ze ja nie potrafie siebie zaakceptowac a ta dziewczyna potrafi i to z niezlą korzyscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
ten typ tak ma ---> o wlasnie moj chlopak raz cos mowil o pozycji na hiszpana i jak sie dowiedzialam na czym ona polega tez sie strasznie glupio poczulam :( ale wynagradzam mu to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
też znalazłam ---> o kurde faktycznie :( ciekawe kto im tam linki dał bo ja na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez znalazlam
sami znalezli bo siedza na kafe...ale olej to przeciez twarzy nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
hmm no trudno jesli moge miec do kogos pretensje to tylko do siebie ze sie odwazylam ale w sumie to nie żaluje bo nie spodziewałam sie az tylu milych słow pod moim adresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spoko ,te mendy rzucaja sie na wszystko co sie da i wymarają każdą rozebraną babkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo widziałem
Widziałas kiedys małe piersi? Nie jedna by chciała takie mieć bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
jesli mogą sobie ulżyć w jakikolwiek sposób to nic na to nie poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogły być wieksze
Mój stary też mógłby mieć wiekszego , ale jakie to ma znaczenie człowiek się liczy a nie rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbe
mo dziewczyny rozbierać ..Zapodajcie jakas fotke ..PRzeciez nie bedziemy ogladac modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogły być wieksze
ludzie prawdziwych problemów nie macie tylko takimi bzdurami się przejmujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
ja wiem że rozmiar sie nie liczy ale ciezko pozbyc mi sie kompleksow i o to tylko chodzi wiem, że nic nie poradze na ich wielkosc chyba ze operacja kiedys w przyszlosci ale po prostu czasami sobie nie radze ze soba zwlaszcza jak mam gorsze dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbe
no dziewczyny rozbierać się ..Zapodajcie jakas fotke ..PRzeciez nie bedziemy ogladac modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbe
lepiej nie silikon nie jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
oj dla ciebie to moze bzdura ale mnie to naprawde gryzie i myslalam że może w ten sposob troszke mi ulzy i chyba mi ulzylo bo nie spodziewalam sie ze az tyle osob powie, że owszem małe ale ładne przynajmniej :) i juz widze ten plusik mały bo jak patrzylam w lustro to widzialam tylko rozmiar a nie zwracalam uwagi na ksztalt, jedrnosc itd :) chyba zaczne sie im uwazniej przygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej ty niby płaska weź pokaż
jeszcze nogi i tyłek, bo pod same cycki się ciężko wali konia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włoszczowa ueber alles
Udało mi się drugi raz... nie było łatwo, ale warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbe
racja ..Zeby walic pod same piersi to trzeba miec w mozgu niezle nawalone..SZczegolnie jesli nie widac twarzy i niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska jak deska
nic wiecej nie pokaże :P :P nie chce mi sie nog golic :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×