Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

właśnie tak

Jedyna cecha, której mi brakuje

Polecane posty

Jestem chyba naprawdę zabujczo przystojny a mimo to moim największym problemem w życiu są dziewczyny. Czemu? W kontaktach z dziewczynami, które mi się podobają nie przejawiam inicjatywy, jestem bezwolny a wszto to z powodu nieśmiałości, braku pewności siebie. Np złapałem się na tym, że zapytałem się dziewczynę, czy mogę ją objąć a teraz przypominam sobie, jak czytałem na tym forum, że dziewczyny nie cierpią chłopaków którzy pytają czy mogą przytulić. pocałować. Chłopak musi się nie bać dziewczyn. No i jak to zmienić. Ja jestem samotnikiem. Jak myślicie, czy pomoże mi jeśli będę więcej przebywał z ludźmi, więcej razy próbował poznać jakąś dziewczynę? Mam nadzieję, że tak, bo jeśli nie to to nie wiem co mogłoby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdah
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła żonka Roberta
A ja nie cierpię facetów co robią coś bez pytania:P Nie zmieniaj się:) Inaczej omijesz Tę, podobną Tobie połowę Ciebie:) pamietam jak na 4 roku w programie była impreza, tanczylismy i ok 4 nad ranem ktos tancząc ze mną "zabierał" się za moje ucho. Dostał opieprzke:) Obcy facet wiec co ma do mego ucha. Miał tylko obejmowac i tanczyc:P Jesli ktoś tak szybko spoufala sie z obcymi to trudniej wypracowac do takiej osoby zaufanie;) zobacz jaką masz wartość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ram pam pam
Z główki jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo17
IDZ DO ZAKONU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdah
Myśle ,że nie wynika to z nieśmiałości a z szacunku do kobiet.Robisz to instynktownie,podświadomie ptytasz je o pozwolenie. Sam pewnie nie lubisz jak ktoś robi coś co dotyczy Twojej osoby bez Twojej zgody .Kiedy będziesz pewien ,że spotykasz się z odpowiednią kobietą (będziesz pewien jej uczuć)do głowy Ci nie przyjdzie zapytać ją o zgode.Połpżysz rękę najej ramieniu a ona się przytuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kobietami nie rozmawia się słowami, przynajmniej nie tylko słowami, one wysyłają sygnały pozawerbalne i tego samego oczekują od męzczyzn któży niestety często są w tej materii analfabetami. I tu być może jest Twój problem. Wyobraż sobie że jesteś Chińczykiem nie znasz żadnego obcego języka i chcesz porozmawiać z Polką o metodach numerycznych w obliczeniach statycznych konstrukcji żelbetowych. To może być to. Nie znasz po prostu języka jakimi w zalotach posługują się dziewczyny (często nieświadomie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×