Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

semina

do rana siedze i slucham muzyki

Polecane posty

jakby ktos pytal to teraz jakubowicz i \"w domach z betonu\" ;) mowilam, ze duza rozbierznosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w domach z betonu\">>>>>o wreszcie cos dla mnie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słucham... W k u r w i o n a..... z a j e b i s t y nick :D :D :D a znasz przyczynę tego stanu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnei o to mi chodzilo wiesz chyba nie ide spac jak bedziesz tak grala:D:D az sobei zaraz poszukam na liscie i puszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz prosze republike \"nie pytaj o polske\" bo czytam te stanczyka patriotyczne:D:D:D pposty i tak mi sie nasunelo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynę też lubię i ten kawałek... ja zdałam sie na przypadek słucham radia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co macie bo ja mam naiwne pytania;) moze jak cos rzucicie to mi sie przypomni i poslucham cos czego dawno nie sluchalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gdybyś mieszkał ulice dalej to może i bym ci pomogła przynajmniej tego alkoholowego kaca zaliczyć...ale ta trzecia stolica to jakoś :O a z mailem to też może być kłopot bo chyba poza PPSami, notatkami i przepisem na murzynka nie wykrzesałam jeszcze żadnego innego, ewentualnie opcja \"przekaż wiadomość\" :O jakos nie przepadam za tą formą komunikacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue velvet\" >>>wiesz przez przypadek podsunelas mi swietny utworaz mam ochote Cie pokissac;) ale wiem ze obawiasz sie chorob przenoszonych przez pocalunki:P:P:P wiec sie wstrzymam \"black velvet\" to jet to:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnei na to mam ochote alannah myles \"blac velvet\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×