Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

florian

Zobaczcie co odkrylem przypadkiem , wiem jak pisac pogrubione litery .

Polecane posty

Gość spamerzy spadać
.......................................................... mamma mia! ..........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
ja tez sobie sprobuje dhgidugh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
fhfth..........dhfhfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥ ♥ ♥ Marketa:)noja wiem ze te kreseczki wychodzą, Tobie też wyszły jak mi pokazywałaś co trzeba robic;) a powinny Ci wyjsc serduszka, a też Ci wychodza tj mi te pogrubione kreeczki, hehe, no się nie mozemy dogadac;):D pozdrawiam Cie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxssswdw
@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxssswdw
@dddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxssswdw
<b>hhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxssswdw
--------------------------------------------------------- hhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxssswdw
dddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proba
-------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------ ---------------------------------------------------------- cholera < > zmiana kolory mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to? witam -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------ ---------------------------------------------------------- cholera < > zmiana kolory mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxssswdw
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- jjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxssswdw
------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------- -- cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjhkjh
powiedzcie mi jak się robi pogrubienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I piszesz Ja -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- s. -------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------- < br /> Blue Lagun no i??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I piszesz Ja -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- s. -------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------- piszezs < br /> JESTEM WIELKI I pogrubiony droœc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------- -- cholera < > zmiana kolory mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjhkjh
dobrze ale mozesz bez tych kropek? witam -------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------- -- cholera??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjhkjh
i wytłumacz poprostu co trzeba pisać jakie spacje itd trzeba pisać < takie nawiasy? jakieś słowa bold? jakieś ukośniki jak ten / ? wklejac jakiś link wpisywać jakiś kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsss
....................... jezu jaka zabawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 565656
♪♪♪♪ ♪♪♪Ç∟☼♫‼◄♪↕◄↕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 565656
♀♀╝♀♀♀♀♀ ♂♪▼čť♀♀♫{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×