Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spaaaaaaaaaadam

Wyprzedaże- tragedia....

Polecane posty

Gość spaaaaaaaaaadam

Wchodze do Baty a tam wszystkie wystawione buty w rozmiarze 40plus:o Kured, żaden damski but nie wygląda dobrze w takim rozmiarze!!!!:o Po co oni stawiają panofle w rozmiarze 42, zeby kogoś zachęcić do kupna???:O Przecież taki wielki kajak zatraca wszelkie proporcje i nawet nie wiadomo, jak taki but rzeczywiście wygląda:O A jak musze kupic rozmiar 37, to nigdzie nie ma:( W sklepach same szmaty, w dodatku tylko niektóre są przecenione a i tak ceny wysokie. Gówniane, cieniutkie i za długie nawet na mnie, choć mam 170cm i długie nogi, rurki w Zarze za 120zł:o Wow! Ale okazja.... Ja bym ich za 5zł nie chciała. W Marks&Spencer wyprzedaż do 50%. Polowałam na jedną blużkę, któa kosztowała 160zł. A teraz wchodzę tam, a oni nakleili metkę, z wcześniej kosztowała 289zł a teraz... 160:O Czy oni myślą, zę każdy jest idiotą?:O W ogóle nie wiem, po co robia te wyprzedaże... Nie wiem już, gdzie kupowac ciuchy, bo nawet w Solarze czy Mexxie nie mogę znaleźć nic dla siebie, a jak już znajdę, to sie okazuje, że rozmiar S już dawno poszedłi nie wrócił:( Takie są moje spostrzeżenia na temat tegorocznych wyprzedaży. Za to sobie kupiłam fajną czapkę....w Orsayu, który jest szczytem tandety. Bo nigdzie indziej nawet normalnych czapek nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No by ich cholera jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo raaannyyy
To świetnie, bo ja własnie noszę rozmiar 41-42. I weź panna pod uwagę,ze jest nas takich więcej, więc nie obrzydzaj ludziom zakupów.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez to wkurza
Mam rozmiar 42 nigdzie nie moge znalezc normalnych rzeczy,jestem zadbana ale lubie ubierac sie wygodnie i klasycznie, nie sile sie na orginalnosc, nigdzie nie moge znalezc prostych dzisnow, bawelnianej koszulki dobrek jakosci, swetra ktory nie bylby 100% akryl juz nawet pomijajac ceny, w sklepach króluje tandeta i bezguscie, zla jakosc i takei silenie sie na orginalnosc, stylowosc a dla normalnych dziewczyn nic nie ma. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddd
ja mam rozmiar L a but 41 wiec mi pasi :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w baletkach
a ja noszę 36 /38:(( i niestety tez mam problem. To co wpadnie mi w onko jest po prostu za wielkie :( Tak xle i tak niedobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto jezdze na wyprzedaze do niemiec, polecam, jesli ktos nie ma daleko! jest duzo ubran w duzych rozmiarach, buty zarowno w malych jak i w duzych rozmiarach. dzisiaj na przyklad kupilam w h&m wiazany sweter za 10euro czyli ok.40 zl, w deichmannie kupilam bardzo ladne botki za 39 zl ( w polskim deichmannie). trzeba tylko dobrze poszukac:) mi takie szperanie zajmuje srednio 5 godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziś kupiłam
świetny, wiązany, kopertowy sweter w 100% z wełny- po połowie moher i kaszmir, za 45zł:) Jest cudny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
Co ty pierniczysz autorko, byłam dzisiaj w Tesco i wszystkie majtki były s z trudem znalazłam xxl bo mam dużą dupę i lubię wygodne a w rozmiarze 42 nie ma nic w fajnych młodzieżowych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobne spostrzezenia
co do wyprzedazy. pamietam ze kiedys polowalam na sweter i czekalam az go obniza. No i najpier kosztowal cos kolo 140, a po przecenie byl za 120 tylko ze wczesniejsza cena byla niby 220 :0 Juz sie nie nabieram na przeceny tylko kupuje to co ladne i ma adekwatna cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka zeee....
ze rozmiary, ktorej sa najczesciej kupowane i zarazem najszybciej znikaja z polek w sklepach to te duze wlasnie, a nie male!!Male najczesciej zostaja wlasnie przeceniane wiec ciezko mi uwierzyc, ze ktos s nie moze znalesc predzej zgadzam sie ciezko jest z wieksza rozmairowka!! sama nosze M ale siostra L i XL czesto i wiem jak ciezko cos dorwac w jej rozmiarze!! wiec nie piszcie glupot o s sie nitk nie bije jakos specjalnie az tak chudego spoleczenstwa nie mamy i nie rubcie z osob troszke bardziej tezszych jakis unikatow!! zgadzam sie tez, ze ciezko w wiekszym rozmiarze znalesc cos naprawde fajnego i mlodziezowego....zupelnie tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzustka
jak tak chodze po sklepach, to zazwyczaj zostają gzemplarze w rozmiarach 34 , a potem 44, 46 - reszta poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro
czyli wszedzie jest tak samo! bo nawet w Dublinie na wyprzedazach czesto gesto rozmiary siegaja 16-18 i lezy tego stertami albo 6!!! czyli albo wielgachne albo male ....a ja mam standardowy 8 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60minut
bo dlatego są wyprzedarze żeby pozBYĆ SIE RESZTEK,NIKT NIE BĘDZIE WYPRZEDAWAŁ NOWEJ KOLEKCJI I STANDARDOWYCH ROZMIARÓW,POMYŚLCIE TROCHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
To po cholerę szyją tyle majtek i innych ciuchów w rozmiarze s lub xxxl, zamiast więcej w rozmiarach średnich, a w sklepach są naprawdę tony maciupeńkich majteczek i staniczków, chyba dla dzieci w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś kupuje majtki w Tesco
to niech się nie dziwi, ze wszystkie wielkie jak namiot juz poszły:O Tam kupują majtki tylko stare babcie i jakieś biedaki, które przedkładają konieczność zakupu dwóch kilogramów kiełbasy i boczku w promocji nad zakup normalnej bielizny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak informuję że naprawdę
można mieć 170cm wzrostu i stopę 37. Ja mam 168cm i rozmiar pantofla zawsze 37, zimowe buty czy kozaki, czy jakies portowe na gruba skarpetę- 38. I w dodatku mam 21 lat, więc teoretycznie jestem z tego pokolenia wielkich stóp. Moje koleżanki juz w 5 klasie podstawówki miały stopy 41-43:o Ja bym się chyba załamała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiarysia
zgadzam sie w sprawie bielizny - przeciez na wyprzedazach bielizniarskich nigdy nie wyprzedaja jakis nietypowych rozmiarów wyprzedaja po prostu to co jest dostepne, w atlanticu maja i 65 a i 85c to raczej sie miesci w standardowych rozmiarach. w triumphach zreszta jest to samo. Jeśli ktos liczy ze znajdzie nale romiary xxl to sie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klałn szyderca
szkoda tylko, że nie jesteś przy tym zbyt mądra. mimo że kobieta z taką stopą, jest moim ideałem piękna, ah oh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
Ja też mam 170 wzrostu i rozmiar stopy 37,zawsze wydawało mi się że takie proporcje to nie żadne dziwowisko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada marmelada
moja znajoma ma 175 cm wzrostu i stopę 36, wiec wierzekoleżankom , że mają170/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym zeby zostawaly
egzemplarze 34 ale niestety tak nie jest, tylko od 38 w gore:( przez to musze w beznadziejnej terranowie z reguly kupowac... no i robia same dlugie nogawki i rekawy wszedzie...w koncu nie kazdy kto ma rozmiar 34 ma 170 i wiecej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
terranowa robi właśnie długie rękawy!! jakiś czas temu kupowałam u nich golf S i rękawy pasowały!! a zazwyczaj są za krótkie i muszę M kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym zeby zostawaly
no to wlasnie pisze ze ma... ale ja mam 165 cm i 34 wiec te dlugie rekawy i nogawki nie powiem do czego mi potrzbne... powinni to dopasowac do rozmiaru, a nie L ma taka sama dlugosc jak xs:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiet 37 przy wzroscie 170
to calkowita norma! kobiety powinny miec mała stpoe ;) jak ktos tam zauwazyl - nawet bardzo wysoka kobieta wyglada okropnie w "kajakach" o rozmiarze 40 iles tam... Znowu mowia ze faceci powinni miec duze stopy niezaleznie od wzrostu -ja jestem facetem - co prawda szczuply, itd ale przy wzroscie 170 cm nosze obuwie 41 - choc i wieksze 40 tez moze byc ... co zrobic - tak to juz jest... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki kobieta ma wpływ
na wielkość swojej stopy? Chyba jeszcze nie mieszkamy w Chinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmm
Przecenione są zwykle same duze rzeczy i buty damskie np.40-42. Lezy to w tych sklepach az w koncu przeceniaja bo chyba nie wyzuca. Ubrania jeszcze schodza ale buty damskie nr42 to juz nie bardzo. Ile kobiet ma taki rozmiar buta...raczej niewiele przecietny rozmiar to37- 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnaaaaaaaaa
ja mam rozm 39/40 wzrost 176 i bym wygladala jak swinia z malymi kopytkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis bylam na zakupach w niemczech i sa same duze rozmiary...40 i 42 i 44 to norma. najbardziej popularnej 38 brak:-) a z butow tez sie ciesze, bo mam 41, ale juz kupilam 2 pary, nie po przecenie.-))) pozdrawiam duze kobietki, a w szczegolnosci te z duzymi stopkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×