Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirabelka 1981

impreza karnaqwalowa!

Polecane posty

Gość Mirabelka 1981

organizuje impreze karnawalowa w biurze i mam nastepujace pytanie: moze macie jakis pomysl na fajna, neutralna muzyke (najlepiej tez gdybyscie dodaly miejsce gdzie moge ja kupic, bo zostalo mi niewiele czasu)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniorr
Biurowa cizia... Takie to mi sie podobaja... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerberaa
Może lata 70... Przy takiej muzyce tworzy sie zawsze mily klimacik. Buziaczki! I koniecznie jakies ciasto, najlepiej domowe... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej jakas skladanka
i raczej cos klubowego, ale nie zaden hardcore... Baw sie dobrze! A u nas to za oknem jakas bura chmura. Wyc sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrifa
skoro impreza ma byc w biurze, to moze jakas skladanka chilloutowa dla poluzowania krawatów... :) Ps. a na bure chmury najlepiej dobra ksiazka, albo film, grzane winko (koniecznie z goździkami i cynamonem... a najlepiej jeszcze kawalek pomaranczy) i zapomniec o bozym swiecie.. och rozmarzylam sie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 1981
oj tez nabralam ochoty na taki zestaw: film i grzane winko... doskonały plan na wieczór :) pomysl ze skladanka chilloutowa wydal mi sie bardzo fajny - wielkie dzieki karrifa (moze mogla bys tez podpowiedziec jaka dokladnie plyte najlepiej kupic, poniewaz przyznam ze sama niezbyt sie orientuję). Ale poza muzyka do wyluzowania na poczatek (i bycmoże koniec :) ) chcialabym tez cos do potanceznia: moze uda mi sie ruszyc kolegow z miejsca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrifa
ze skladanek chilloutowych to szczerze polecam Ci tą: http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=2506341¤tCategory=2020200 (tu mozesz od razu kupic) na prawde odpreza i ma ten charakterystyczny dla dobrego chillu posmaczek luksusu ;) a poza tym dopiero sie pojawila w przedsprzedarzy wiec póki co jest wyjatkowo oryginalna... Natomiast jesli chodzi o muzyke do poderwania sztywniakow w garniturkach z krzesel to wiem z doswiadczenia, że najlepiej w takich sytuacjach sprawdzaja się hity z lat 70 i 80 wiesz "znane i lubiene" pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
No hej ;) ja polecam osobiście składankę jakąś dobra .... moze byc np. z rmf fm albo radio zet papapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrifa
nie znam tego ale wyglada na fajne. pozdrawiam kiss :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrifa
to fakt dwupłytowa składanka rmfu z 2006 roku jest extra co najmniej 15 na prawde pieknych utworów np: Simon Webbe - No Worries, albo DNX vs. The Voice - In The Ghetto, czy Hi_Tack - Say Say Say (Waiting 4 U) suuper. Tez polecam Ci tę płytkę, chociaż kawalki na niej w większosci nowe wiec nie wiem czy twoi koledzy z pracy sa dość wyluzowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×