Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddrrr

NAPISZCIE PROSZE CO MYSLISCIE.

Polecane posty

Gość ddrrr

Zakochalam sie w pewnym facecie, przez dlugi czas on traktowal mnie jak dobra kolezanke, znajoma, az w koncu poczul cos wiecej, zaczely sie spotkania, wyjscia tu i tam. Bylo bardzo milo. Potem padla deklaracja ze chcemy byc ze soba. Minely 3 tygodnie, moi rodzice wyjechali wtedy na wczasy, wiec on przez prawie tydzien u mnie mieszkal. Twierdzil ze bardzo sie zakochal, ze jestem super dziewczyna itd. Nie bede ukrywac ze spalismy w jednym lozku, ale nie uprawialam z nim seksu, nie chcialam, bylo to dla mnie za szybko, owszem doszlo do pieszczot ale nic wiecej. Po czym po tym tygodniu spedzonym u mnie on mnie rzucil ... Wniosek jeden, chcial mnie przeleciec i nic wiecej ? A ze sie " nie dalam " to po prostu mnie olal ? A ja taka zakochana bylam/jestem nadal chyba :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111
miejmy nadzieję,że nie jesteś zakochana tylko zauroczona i szybko Ci minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe po trzech tygodniach się zakochałaś ? Chyba to wspólne, tygodniowe leżenie w łóżku zamęczyło na śmierć resztki Twojej wyobraźni. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrr
Nie po tygodniu czy po trzech, znamy sie ponad rok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajka
"Minely 3 tygodnie, moi rodzice wyjechali wtedy na wczasy, wiec on przez prawie tydzien u mnie mieszkal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrr
Nie wpuscilam obcego faceta do domu ! Jestesmy dorosli, on mieszka juz sam, ja nadal z rodzicami, co w tym dziwnego ze chcielismy spedzic maksimum czasu ze soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nawet bardzo
Jestem w podobnej sytuacji. Tylko ze ja z nim spałam. Wydaje mi sie nie chodziło mu zeby tylko cie przeleciec. Ale stwierdził ze zwiazek bez seksu to nie zwiazek. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrr
Ale tu chodzilo o czas, bylismy ze soba tylko 3 tygodnie ! Dla mnie to zdecydowanie za szybko, mimo iz znalismy sie dosc dlugo to jednak relacja byla czysto kolezenska a to co innego . Nie chcialam od razu sie z nim przespac :o Tego juz faceci nie szanuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nawet bardzo
Ja wiem o czym mówisz. Ale faceci to swinie. Ja tez nie podejrzewałabym tego z którym spałam o takie cos. On powiedział mi wprost ze interesuje go tylko seks a gdy powiedziałam NIE - zerwał kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrr
Ja sie spotykalismy nie bedac jeszcze para to tak ladnie mowil, wydawal sie taki dojrzaly, myslalam ze na czyms powaznym mu zalezy. A okazuje sie chyba ze szukal kochanicy a nie kogos na stale, a tak mi sie wydawalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nawet bardzo
ale jak Cie zostawiał to cos powiedział??? Pytałas o powód??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrr
Niby podkreslil ze nie chodzi o łożko, ale kto go tam wie. Powodu zadnego wiarygodnego nie podal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nawet bardzo
Nie wiem co Ci powiedziec. Ja na Twoim miejscu jeszcze raz bym napisała do niego. Napisz cos w tym stylu "Szkoda ze tak zdecydowałes, smutno mi bo zdarzyłam Cie bardzo polubiec. No ale to twoj wybór :("A jesli Ci powie "NIE" to daj spokój sobie z nim. On sam bedzie twgo załował, zobaczysz. Predzej czy poniej. Moj po kilku miesiącach zaczał załować i odezwał sie. Zacznij zycie bez niego. Baw sie, niech widzi co stracił. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrr
Smutna u mnie juz minelo kilka miesiecy odkad nie jestesmy razem. Takze na nic nie licze, a jednak wciaz o nim mysle. A Wy jak dlugo byliscie ze soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×