Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

aja33

PORA偶ENIE M贸ZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

podpisuj臋 list臋...przepraszam za tak d艂ug膮 przerw臋 ale ... 艣wi臋ta... buziaki ogromniaste馃尰鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 kochane:)Chcia艂am Wam oznajmi膰,ze zosta艂am psi膮 babci膮:)Jest 9 szczeni膮t:)Maj膮 ju偶 3 dni:)Ma艂e paskudy.Wygl膮daj膮 jak 艣winki:)Ale za 2 tygodnie ju偶 b臋d膮 pi臋kne:)Jak wrzuc臋 zdj臋cia na kompa to prze艣l臋 tak jak obieca艂am.Buziaki wielkie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
uffff.Zanalaz艂am chwilk臋 ,zeby posadzi膰 sw贸j zadek, isiaaaa-no to masz przych贸wek..:D:D:D Nasze laski zostaj膮 na 艣wi臋ta na turnusie.:) M贸wi膮,偶e ci膮gle 膰wiczenia,膰wiczenia i膰wiczenia...suuuper.. Prosi艂y przekaza膰 wszystkim buziaki..du偶o buziak贸w..:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Bieganina przed艣wi膮teczna trwa 馃槧 ;) Isiaaaaaaaa - moje gratulacje :D :D :D Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wpad艂am podpisa膰 list臋 i z艂o偶y膰 偶yczenia:) Rozkicanego zaj膮ca, u艣miech贸w bez ko艅ca. Wody w butach i w koszyku - jajek smacznych i bez liku. Babki dorodnej i smakowitej i niech te 艣wi臋ta b臋d膮 nadzwyczaj obfite!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochani, ja na chwilk臋... oj..p臋dz臋 ja dzisiaj od garnka do garnka... 偶yczenia potem ..wymy艣l臋 co艣..:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja sie nie przygotowuje swiatecznie :) bede obchodzic swieta duchowo a nie stolowo :D Pozdrawiam :) zycze udanego swietowania a szczegolnie odkrycia sensu tych swiat :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a tak ogolnie to mi wcielo liste faworytow i nie mam linka do pierwszego temaciku na ktorym pisalam :O a ten znalazlam przypadkowo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃憚 Spokojnych i zdrowych 艢wi膮t wielkanocnych,i wielu 艂ask wraz ze zmartwychwstaniem Pa艅skim. Lec臋 pi膰 kaw臋 i dalej... Wczoraj w nocy kopn膮艂 mnie pr膮d-porz膮dnie.. od miksera..brrrr...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj duszkasku w nocy to Ty powinnas sie z kim innym piescic a nie z pradem :P mam nadzieje, ze czujesz sie dobrze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Z okazji zbli偶aj膮cych si臋 艢wi膮t Wielkanocnych sk艂adam najserdeczniejsze 偶yczenia: du偶o zdrowia, rado艣ci, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mn贸stwo wiosennego s艂o艅ca oraz samych sukces贸w :) Pozdrawiam :) P.S. Dusia - jak samopoczucie? P.S.2 Paczka ju偶 w po艂owie spakowana :) Jak wr贸cicie to wysy艂am :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
....()() .=(`;;麓)= ..(\")..(\")..:*:*:* Zblizaja si臋 kolejne swieta, upamietniajace najwieksze i najwazniejsze wydarzenie w dziejach ludzkosci: smierc i zmartwychwstanie Jezusa z Nazaretu. Czas refleksji, zadumy... Kolejny moment w roku, gdy swiat na chwile zatrzymuje sie w biegu, by spojrze膰 na krzyz, na ktorym um臋czone cia艂o skazanca wbija sie swym widokiem gleboko w dusze... i przemawia... mocno... gleboko... bolesnie... zycze wam wszystkim blogoslawionych swiat Wielkanocnych. Niech bedzie to dla nas czas refleksji i zadumy... a takze czas radosci, rodzinnych spotkan. Bo nasz Pan 偶yje! On zmartwychwsta艂! Alleluja!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochane to my!!!!!! powr贸t przed czasem:( Ala ma zapalenie oskrzeli - wog贸le to po艂owa dzieci chorych. Dobrze ze na koniec. Dziekujemy za zyczenia i teraz musimy sie rozpakowac. Buziaki馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No witamy uroczyscie i juz troche spokojniej:) Alicja juz temperatury nie ma:D I nosek juz nie taki czerwony. w poniedzia艂ek do ortopedy 23kwietnia. a teraz w srode do psychologa. Czyli luzu nie ma. Jesli o allegro chodzi to odpisali, ze pisma nie te tzn. te, ale nie te pieczatki :(. Napisa艂am do Fundacji i coz dalej musze czekac. Ojej co za pech. Kochana biurokracja w Polsce:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:D belaiza:D:D dopiero doczyta艂am..:D... ale ten pr膮d mnie wystraszy艂... Aja, jak Alunia? -niech wraca do zdrowia... bo widz臋,偶e jakie艣 paczki p贸jd膮 ;) -a kto s艂odycze pozjada??..:) Kochane, du偶o zdr贸wka..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hallo:) Piszemy co s艂ychac. wiec choroba mija i juz duzo lepiej. Alicja by艂a na wizycie u ortotyka w rusinowicach. i bedzie jej aparat robi艂 na nogi. Zeby zlikwidowac przykurcz w kolanch. Pochwali艂 mnie za intensywne cwiczenia , bo przykurcz jest maly. gdybym nic nie robi艂a to alicja nogi by nie wyprostowa艂a a tak jak sie postara to umie. aparat bedzie na udach kolanach az do lydek. i rozp贸rka miedzy nogi - to po to zeby biodro nie wyskoczy艂o. jak sie dzwignie taka klapke to bedzie mog艂a w nim siedziec , bo zegnie sie w kolanie. Pytam po co to, a on mi na to, ze..........zeby mog艂a chodzic, bo on widzi , ze bedzie dobrze i r贸wnowage z艂apie napewno. Juz na koniu by艂o widac , ze jest lepiej:D konika sobie nie kupie, ale moze bedzie piesek do dogoterapii:) Zwierzeta ucza ludzi - cos niesamowitego i lecza dzieci:) buziaki dla Wszystkich馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Witamy w ten piekny wiosenny dzie艅:D Chce sie zyc馃尲 Alicja czuje sie coraz lepiej. I Chwa艂a Bogu. S艂uchamy sobie radia. Potem posadzimy kwiaty po oknem. I temat g艂贸wny dzisiaj to - piesek. Wymysli艂a juz imie haha- bedzie to Kora. Tak sie cieszy:D Pozdrawiamy Was.I buziaki馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdjecia z Rusinowic wysle jak naprawia polaczenie sieciowe. Robia dach u nas i net chodzi strasznie wolno. Przy wysylaniu e-meila polaczenie sie resetuje:( A tak chcia艂am wam wys艂ac- ale poczekacie to potem beda:D Buziaki馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochane.:) Dzisiaj wp艂aci艂am pieni膮偶ki na ,,pieska,, i wys艂a艂am wam paczk臋 .:) i wiem,偶e ludzie ju偶 wp艂acaj膮 i jutro sporo wp艂ynie na piesiunia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam s艂oneczka馃尰 Przepraszam 偶e mnie nie by艂o tyle czasu.. Brak czasu na przyjemno艣ci..niestety:( Ale jestem.. pami臋tam i ca艂uj臋馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Buziaki, mi艂ego dnia :D馃尰 Posz艂y pieni膮偶ki od kole偶anki z forum (w euro) co艣 oko艂o 120z艂.!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×