Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja33

PORAżENIE MóZGOWE- POTRZEBNA POMOC !!!!

Polecane posty

AJa... jak ci dobrze....u nas tak pochmurno i taki ziąb ,ze brrrrrrr... Mam dziś gości a d mieszkanku syfek........ a sprzątać się niechce..... a krasnoludki nie zrobią...łojoj.... Miłego dzionka kochane,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj duszku , to nieładnie:O U nas tak ciepło , ze ja na krótki rekaw poszłam i bose nogi:D Słonka świeci cały czas. A byłysmy odwiedzic taka stersza Pania. Nie wychodzi z domu juz wcale- chora jest:( A bardzo Alicje lubi:) I kolejny raz mamy przyjeczac juz z pieskiem, bo chce go zobaczyc:D Isia biedna zapracowana, ale przyzwyczaic sie moze człowiek do wszystkiego:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień na powietrzu i Alicja juz padła:D Dobrej Nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...wstyd pisać,,,ale ja miałam baaaaasrdzo kiepski nastrój...chyba przed M....ą... no i... zaprosiłam koleżankę z mężem i się ..prawie upiłam.... ojojoj...tyle pustych kalorii....ale jest mi dobrze... Buziaczki kochane..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D A,że jest już 4.05,więc pierwsza mówię wam ..dzień dobry,,,... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha:D Oj , Duszku:) czasami mozna🌼 I nie zapomniałaś o nas haha i Dzień Dobry:) Ja juz mam@ haha i tyle jadłam i humor tez kiepski miałam , ale juz przeszło:) Dzisiaj do marketu jedziemy , bo Alicja lubi sie włoczyc po realu haha, a póki co to jej ulubione zajecie(potem bedzie piesek- juz kazała babci karme kupowac haha:D) Tyle , ze nie ryczy juz o kazda rzecz jaka zobaczy, bo jest juz duza wiec jezdzi i oglada:D narazie internet jest, ale jak na dach wejda to nie wiem. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz po obiadku:) I nie było wyjscia - jedna puszka dla pieska kupiona haha:D Pogoda piekna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:D dla wszystkich🌼 No i po pogodzie:O Zaczyna sie chmurzyc u nas i pewnie bedzie padac. Ale deszcz tez jest potrzebny:) Miłego Dnia i Buziaki jak zwykle od Alicji👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć. nie narzekaj na pogodę za oknem....ważne jaka pogoda ducha.:) I jak po przebudzeniu uśmiechniesz się do siebie samej i do wszystkich to dzień będzie udany.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to fakt:D Cały dzien sie smieje-tylko , ze jak słoneczka nie ma to mnie sennosc ogarnia:) Teraz skonczyłam cwiczyc z Alicja i odkurzyłam i jest mi okropnie goraco:O Wiec na chwile usiadłam i czytam. Potem do boju dalej.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senność??Ja własnie wstałam.Cały dzień przespałam.A miałam iść pieski obejżeć.Zaspałam:DNie obiecuję ale może jutro postaram się pójść i wybrać Dusię:)Buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) Isiu to bedziemy czekały na wiadomosci od Ciebie i o Dusi. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Rano nie zdazyłam napisac , bo zaspałysmy prawie do kosciółka:O Ale jakos poszło . Pogoda do bani -leje cały czas:( Ale co tam my sobie spiewamy lala i bez przerwy mówimy o.....Dusi!!!! Wkoło ten temat haha. Buziaki dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) Jutro Alicja do szkoły - wiec pobudka o...5:30:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek:D Jest pochmurno, ale ciepło i pieknie pachnie . W nocy lało:) Alicja w szkole:) A ja troche wytchnienia:O Rano sie obudziła i popłakała...,bo wie ,ze w tym tygodniu pieski na szczepienie maja isc:( I tak sie martwi, ze bedzie je bolało. Przezywa wszystko okropnie- taka wrazliwa duszyczka:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie w imieniu Ali również🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade po Alicje do szkoły:) Dzisiaj muzykoterapia:D i obiadek w szkole zje. Bedziemy okolo 15-tej🌼 a pogoda sie poprawiła- swieci piekne słońce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy w domku:) ale mam dosc:( nic tylko piesek , piesek i piesek:O Zeby te dni szybko zleciały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajeci wszyscy heh:) A ja sobie monologi pisze:D Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny dzień:) Leje, wieje i ogólnie brrrrrrrr:O Ja do dentysty dzisiaj :D I moze juz tem wózek do wgladu bedzie- przez te swieta wszystko sie przeciaga. Ale jak bedzie to tylko go zobaczymy. Potem jeszcze wniosek do MOPR i znowu czekanie kiedy przeleja pieniadze na konto sklepu. Ale do końca maja moze sie wyrobia:) Zycze miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Mam wieści:) Więc:(wiem ,że od więc nie zaczyna się zdania):) Więc więc: W poniedziałek(bodajże14go)o 19 wieczorek jedziemy szczepić piesiule! We wtorek są do odebrania! Ale...przez jeszcze 10 dni nie wolno!!!!!będzie kjeszcze z nimi na dworek wychodzić!!!!Kategorycznieprzez to 10 dni.Bo to szczepienie na nosówkę. Sama nie byłam u nich ale moi rodzice.Ja może(wielkie może)pójdę zaraz i zrobię fotki.Bo kupiłam sobie nowy aparat:)(chwalipieta):):):)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra:D:D:D Alicja bedzie piszczała jak nie wiem. I czekamy na fotke:) Ja juz od dentysty przyszłam , ale za tydzien znowu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja jest i zdjecia Dusi tez:) Za tydzień juz bedzie z nami i szczescia Ali nie ma konca. Juz kocha tego pieska i tak jak na niego czeka -to jeszcze nigdy na nic:D Dziekujemy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to mamy szczescie heh:O Wozek doszedł i juz przymiarka była:) Jest super , ale zamiast 180zł musimy sobie dopłacic 300 zł😭 cały jego koszt to 4800zł:O masakra. ale tak to juz jest- jedno sie uklada to coś nowego sie zwali. Powariowali juz. Jutro ide wniosek złozyc do MOPR i oni mi doplaca do 4500 czyli 300ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie,bardzo mnie cieszy ,że Dusia przyjedzie do aluni już w przyszłym tygodniu :) Alunia 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Kochamy Cię Kwiatuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi moją nieobecność... ech...tak jakoś brak na wszystko czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:D🌼 Duszku , no co Ty:) Kazdy ma obowiazki - i ja tez haha. A , ze to ja jestem autorka tego topiku to musze tu zagladac i na bieżaco zdawac relacje:) Alicja taka szczesliwa heh:D Juz plany robi haha. Na poczatek co bedzie jadł Piesek i kto Dusie bedzie głaskał i z kim bedzie spała, bo jak mała to trzeba ja tulic:) Dzisiaj w szkole rehabilitacja:) Cieszy sie i bedzie cwiczyc ile siły- dla Dusi:) Miłego Dnia- u nas zachmurzone , a ja muszejechac ten wniosek do MOPR oddać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dziękuję za zdjęcia :) Jaka Dusia śliczna :):):) Cieszę się, że już niedługo będzie z Wami :D :D Sama jestem psiarą, co już oczywiście wiecie, więc wcale się Aluni nie dziwię, że doczekać się nie może :D Czekam na kolejne fotki Dusi - tym razem z małą właścicielką ;) :D Pozdrawiam wszystkich i przesyłam buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem- wniosek oddany:) A to , ze chyba ponad miesiac bedziemy musiały czekac to juz pestka haha:D A Fotke Dusi z Isia mamy na pulpicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze , ze czekamy na odpowiedz z NFZ odnosnie chodzika:) Jak przyjdzie to ten chodzik bedzie szybciej jak wózek, bo jego cena sie w limicie miesci i nie trzeba nic doplacac:D Jeszcze dzisiaj sie upewnilam w sklepie:) Hurrra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Dobrej Nocki:) Jutro jade ze szkoły Ali na wycieczke klasowa:D Do muzeum pożarnictwa w Mysłowicach:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×