Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowitaaaaa

tak wedlugo mnie powinny wygadac fazy zwiazku

Polecane posty

Gość jowitaaaaa

1.poznanie sie 2.okolo 1-1,5 roku po-zamieszkanie razem 3.2 lata od pozania zaraczyny 3.3,5 lat-slub 4.5-6 lat od pozania sie, moze troche dluzej, w zaleznosci tez od warynkow finansowych-dziecko 5.8-9 lat od pozania-2 dziecko no a potem wychowywanie ich, wspole zycie itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inną koncepcję: 1. poznanie się 2. 1-2 lata spotykania się (zachowując czystość) 3. zaręczyny trwająca od 1 do 1.5 roku. (zachowując czystość) 4. ślub i zamieszkanie razem. 5. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i jeszcze rozwód
Jowitaaa, koleżanko, zapomniałaś w Twojej wyliczance dodać jeszcze na koniec ostatniego punktu - mianowicie rozwodu :-) Teraz, kiedy już możemy sobie wybierać "partnera" do związku, możemy iść z nim do łóżka bez ślubu, możemy znim zamieszkać na dwa lata bez ślubu, żeby się dokładnie sprawdzić, no i wziąwszy pod uwagę, że wreszcie możemy się wiązać z "partnerem" z miłości, nie pozostaje nam na koniec innego, żeby się zgrabnie i w sposób cywilizowany rozwieźć :-) Nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitaaaaa
kazdy ma swoja;) ale ja nie wyszlabym za mąz, za faceta z ktorym przedtem bym nie zamieszkala,chociaz na kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupota po 2 latach
powinien być ślub. Przechodzone związki są bez sensu, ja była 7 lat do ślubu, teraz jesteśmy 2 lata po slubie i wypaliło się. Ślub po 2 latach dziecko do 2 lat po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie to nie film
takie teoretyczne układanie faz zwiazku jest bez sensu bo zycie samo pisze swoje "scenariusze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×